Sprej na celulitidu a zeštíhlení Larens

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.16 11:08
Sprej na celulitidu a zeštíhlení Larens

Zdravím… Pustila jsem se do cvičení, změny jídelníčku a celkově zdravějšího životního stylu…
Jedna známá používá thermo Active Body Spray larens a moc si ho chválí. Kůže se jí vyhladila, což můžu potvrdit (pouhým okem zcela jistě) a prý ztratila 3cm v obvodu přes pas a 1.5cm přes stehna.
Nikdy jsem na zázračné krémy nevěřila a vím, že bez pohybu a stravy se nic neděje zázrakem, ale říkám si, že v kombinaci s pohybem a právě tou stravou by to mohlo být fajn… Máte někdo zkušenost??? Nebo je to opravdu hloupost??

Reakce:
yasmine5
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 02.05.16 11:47

Na celulitidu pomůže jen to cvičení, hodně vody-treba s citronem, zdravá strava, stridani teple a studene vody ve sprse, a masírování např masážním valeckem.. Krém mi nikdy nepomohl

Andrejizna
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 02.05.16 12:22

Hele, pouzivala jsem kremy, behala, jedla zdrave a celulitida se me drzela jako kliste a to jsem pouzivala vselijake kremy, jen vyhazov oenez.
Mne na celulku pomohla sauna a pote ledova sprcha, muzu se za to zarucit

martina.se
Hvězda diskuse 56911 příspěvků 02.05.16 14:57
@Anonymní píše:
Zdravím… Pustila jsem se do cvičení, změny jídelníčku a celkově zdravějšího životního stylu…
Jedna známá používá thermo Active Body Spray larens a moc si ho chválí. Kůže se jí vyhladila, což můžu potvrdit (pouhým okem zcela jistě) a prý ztratila 3cm v obvodu přes pas a 1.5cm přes stehna.
Nikdy jsem na zázračné krémy nevěřila a vím, že bez pohybu a stravy se nic neděje zázrakem, ale říkám si, že v kombinaci s pohybem a právě tou stravou by to mohlo být fajn… Máte někdo zkušenost??? Nebo je to opravdu hloupost??

je to vesměs jen podpůrné a pokud neuděláš nic jiného, tak nečekej zázraky.. pohyb a pití pomůžou víc, jak jakýkoliv krém. dobré jsou lymfatické masáže.

Váš příspěvek
Reklama