Omezila jsem nezdravé jídlo, ale chybí mi

4279
29.4.16 18:51

omezila jsem nezdrave jidlo ale chybi mi

Holky, prihlasila jsem se do jedne souteze a za pul roku bude promenada v plavkach. Zacla jsem obden cvicit…zatim tyden ale uz jsou videt vysledky(1,5kg dole,–2cm prez pas,3cm prez boky) coz je super ale stim jidlem si lamu hlavu. Mam 177,67kg,90-73-92 ale po porodu akoro 3roky sem necvicila poradne bricho tak bych ho chtela hlavne zpevnit. Moje jidlo - hodne zeleniny, ovoce, celozrne testoviny, bily jogurty, kureci maso, ryby, celozrne pecivo. Ted na sobe pozoruji ze jsem i trochu protivna ze si nemuzu dat napr rizek, svickovou atd. Ted kdyz to pisu tak mi dochazi ze jsem se do toho vrhla az moc po hlave :oops: Ze by stacilo asi fakt jen cvicit…co myslite holky? :nevim:. Prikladam foto predtim a potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
29.4.16 18:56

Jakoze po trech cvicenich resis vysledky? Mozna ses vic vykadila a mas mensi bricho, jinak je to asi zbytecny resit. Jez zdrave a cvic a ta pul roku si reknem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
29.4.16 18:59
@pasnau píše:
Jakoze po trech cvicenich resis vysledky? Mozna ses vic vykadila a mas mensi bricho, jinak je to asi zbytecny resit. Jez zdrave a cvic a ta pul roku si reknem.

S jidlem dyl to takhle mam. Cvicit jsem zacla pred tydnem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593
29.4.16 19:05

@novakova.t jen dodatek celozrnné pečivo není při dietě vhodné :) obecně bych pečivo vynechala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17915
29.4.16 19:14

Tak na svickovou mam bezva fintu:
hovezi maso (mmchdm vyborny zdroj vitaminu, zeleza atd., to bys vynechavat rozhodne nemela!) podusis na korenove zelenine a koreni stejnem jako na svickovou, jen bez slaniny. Zeleniny dej hodne hodne. Klidne na pul kg masa 2 velke mrkve, petrzele a ctvrt celeru. Nakonec rozmixujes a muzes k tomu servirovat testoviny, treba i celozrnne. Jmenuje se to hovezi na zelenine, my to doma varime, basti to i deti a je to super. Chutna nam to vic nez svickova na smetane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17915
29.4.16 19:16
@AndreaS92 píše:
@novakova.t jen dodatek celozrnné pečivo není při dietě vhodné :) obecně bych pečivo vynechala ;)

A proc neni vhodne? Ja prave vsude ctu, ze by se melo jist spis celozrnne kvuli vyssimu obsahu zivin a ze zasyti na dele plus telo donuti vic spalovat. Navic jsou to uhlohydraty a ty jsou dulezitym zdrojem energie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
29.4.16 19:17

Tak si udelej svíčkovou viz výše a rizek zdravější-buď naloz kuřecí prsa do jogurtu a pak obal v rozdrcenych cornflakes nebo je dej jen do vajíčka a pak obal.Pece se to v troubě a je to výborná varianta řízků.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
fashion_victim83
29.4.16 19:18

@MartinaIrena pečivo je naprosto precenevane a celozrne, které je v obchodě je navonena bída. Kdyz, tak zitny chléb nebo ten seminkovy co ma ted Lidl.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4279
29.4.16 19:23

Holky a co je lepsi neomezovat se a cvicit? Nebo fakt jist zdrave a cvicit? Ja uz mam v tom fakt gulas…kazdy rika neco jineho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
29.4.16 19:25

Nechci ani schodit spis zpevnit bricho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
29.4.16 19:25
@AndreaS92 píše:
@novakova.t jen dodatek celozrnné pečivo není při dietě vhodné :) obecně bych pečivo vynechala ;)

presne, zapomenout uplne na nejake pecivo

• Citovat
  • Nahlásit
17915
29.4.16 19:26
@fashion_victim83 píše:
@MartinaIrena pečivo je naprosto precenevane a celozrne, které je v obchodě je navonena bída. Kdyz, tak zitny chléb nebo ten seminkovy co ma ted Lidl.

Vsak jo, to je jasny, ze celozrnnym pecivem se nemysli kaiserky za tri pade obarvene karamelem. Omezit souhlasim, uz kvuli tomu, ze bila mouka se rve dneska snad do vseho a strava bohata na ni telu moc neprospiva, ale vysadit ho uplne, nevim, no. Prece jen, strava by mela byt co nejpestrejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
29.4.16 19:26
@novakova.t píše:
Holky a co je lepsi neomezovat se a cvicit? Nebo fakt jist zdrave a cvicit? Ja uz mam v tom fakt gulas…kazdy rika neco jineho :(

Tak zdrave jist bys mela tak nejak z principu, ale nerekla bych, ze bys nemohla jednou za cas tu svickovou, tu clovek nevari kazdy den. A cviceni je pro telo take potreba bez ohledu na hubnuti. Na kolik chces vlastne hubnout? Tva vaha je dost v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.16 19:28

Ja o divuju to, ze jsi nejakym zpusobem zacala.. Take bych chtela zhubnout, nemam vyhlidku byt jak proutek, jsem holka krev a mliko, ale tak asi 5-7 kg a byla bych spokojena.. Ale prave s temi dietami vik, ze proste neuspeju.. Takze se tak jako pomalu ucim jist jinak, ale opravdu pomalu.. Veceri mam uz vcelku zajetou, bud polevka se zeleninou a dru ezim masem, husta, abych se najedla, nebo zelenina s rybou, drubezim platkem ci vejcem a kousek celozrnneho peciva. Pres den se snazim pit, ale jinak obed neresim, snim co mam, akorat si dam mene a odpoledne radeji kousek svaciny. A je pravda, ze tak jako celkove ted radeji sahnu radeji po Lucine, nez po Vysocine, ale pokud na tu Vysocinu chut mam, dam si ji, ale ne 10dkg a zasadne ke snidani. A napr. jogurty, natoz bily, to neni pro muj zaludek, tak si koupim jogurtovy napoj a mam svacinu..Ja nejsem typ, ktery by se vzdal vseho, vubec ne.. Jdu na to pomalu a zatim jsem spokojena, mam vic pohybu nez driv, takze cestu mam myslim spravnou.. Alespon pro me :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
17915
29.4.16 19:36
@novakova.t píše:
Nechci ani schodit spis zpevnit bricho

Tak na zpevneni bricha jsou nejlepsi sedy lehy. Uprava stravy na to moc vliv nema, ta spis pomaha na hubnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat