Sprostá slova na emiminu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Silverine247
21.7.21 12:58

Aha, tak to kvuli vam tady mam po perdeli?! Ja jsem se dnes divila, ze mi perdel neprosla, kdyz pred dovolenou jeste sla! Ale stejne dik za diskusi. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
14669
21.7.21 13:00
@matkabagristy píše:
ja to stihla :lol:

Tak se budeš koukat, jak tipujeme my :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
21.7.21 13:01
@aiwwa píše:
mělas citovat :P

takhle mam tajemstvi 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:02
@Silverine247 píše:
Aha, tak to kvuli vam tady mam po perdeli?! Ja jsem se dnes divila, ze mi perdel neprosla, kdyz pred dovolenou jeste sla! Ale stejne dik za diskusi. :lol:

prdel jde pořád
asi nejsi VIP :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21593
21.7.21 13:03
@aiwwa píše:
Kunda jde. :oops:

ale prdel ne, ze jo. To kdyz napisu roman v nejake diskuzi, kde v nepredmetne vete reknu neco jako: „to si snad ze mne dela prdel“, nebo* „utrela jsem ditku pr*del zinkou“ tak mi to hodi error, ze pouzivam vulgarizmy.

Ja bych uvitala, kdyby bylo mozna, aby server nejak vytucnil ty udajne vulgarizmy, protoze co ja jsem se nahledala toho sprosteho slova, nez jsem prisla na to, ze to je obyc pr*del.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80250
21.7.21 13:04

@warita Nebo když neprojde obyčejný de.bil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:04
@inkakřivák píše:
@warita Nebo když neprojde obyčejný de.bil

debil blbec imbecil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:05
@inkakřivák píše:
@warita Nebo když neprojde obyčejný de.bil

mně to jde :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80250
21.7.21 13:06

Zkouška - de.bil, blbec, imbecil,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80250
21.7.21 13:07

Jo, je to tam! Ale prrrrrdel tedy ne, v normálním tvaru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:07
@inkakřivák píše:
Jo, je to tam! Ale prrrrrdel tedy ne, v normálním tvaru.

prdel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:07
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4789
21.7.21 13:10

Nejlepší diskuse, co ty kdy byla :lol: :kytka: :potlesk: P. S. Teď mi na zkoušku neprošlo žádné sprosté slovo, co znám, a to ani v krajových variantách :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4789
21.7.21 13:10
@aiwwa píše: :mrgreen:

prdel - asi jen pro vyvolené :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116610
21.7.21 13:11
@jednoslunicko píše:
prdel
:mrgreen: :P :lol:
jojo, asi jen pro VIP :P  :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová