Poradna duly
Jana Čurdová
Janca29
Vsak ono to pocasi taky neni nejlepsi
jeden den mame 15stupnu a druhy den 2stupne…to je pak dobre na nemoci ![]()
Matulienka
Tak kdepak se dneska schovavas?Vsechno je v poradku?
Nykam
Tak na sebe davej pozor a kdyz se ti mota hlava,tak si radeji sedni nebo lehni a odpocin si…at se ti jeste neco nestane ![]()
tak konečně jsem se dostala k PC, tedy jsem tu od rána, ale měla jsem nefunkční net a vypalovala kámošce do ráce nějaké jejich firemní návrhy na DVD..43 kousků, děsný. Hlavinku mám jako škopík:-)
Jinak pupík nějak leze ven:-))
No, začínám mít depku ze zítřka, že nesu tu naši mazlušku na operaci
a ona se tulí a tulí a já ji zítra tak ublížím ![]()
Matulienko tim ji neublizujes
vzdyt je to i pro ni lepsi,pokud nechcete miminka.....takhle to aspon nebude citit…a bolet ji to taky moc nebude ![]()
Holky tak ten polštář bych asi potřebovala, jen se manžel ráno zvedne z postele, hned mám nasyslenou jeho peřinu pod hlavou a pod rukou a pod nohou… přesně jak ta jedna poloha polštáře… a pak se mi teprve dobře spí… ![]()
Umíte některá šít na stroji? Dnes jsem se rozhodla,že si ho koupím… A taky jsem si objednala peřinky do postýlky…
Matulienka
To bude dobré,kočička to zvládne. Jen pozor na tloustnutí. Mamčiny kocourci strašně přibrali po kastraci. Jeden má 4,5kg a druhý něco kolem 5kg. Když to porovnám s našima pejskama… 2,5kg a 2,1kg. Oni jak mají pak méně pohybu,tak je to na nich znát. I když je krmíš stejně.
Držím pěstičky, aby to bylo o.k. A taky Tvoje výsledky. Máš je mít zítra ne?
Cinq+EvikP
to já vím, že jí bude líp bez mrouskání..a nám taky, ale to, že ji ponesu někam, kde se bude bát a budou jí dělat něco bolestivého
no, už ať je to za námi.
Jinak přibírání se moc nebojím, ona celkově moc nejí a je to takový drobeček, který by spíš nějaké to deko potřeboval přibrat.
Jinak taky jsem včera dostala kyti..narcisky v květináčku ![]()
Jo a EvikP , výsledky budou až ta tři týdny..dřív asi ne
, ale je moc super, že jsi na mne myslela ![]()
Ahojky holky,
přeji vám bezva den. Já mám teď těžké období, včera mi oznámili špatné výsledky krve a dnes jsem byla na odběru plodové vody. Ten zákrok nic není, ale to čekání na výsledky bude hrozné. Budu je mít až 22.3. Krásné ale bylo, že jsme s manželem poprvé viděli mímátko na ultrazvuku. Mávalo na nás a já se tam málem rozbrečela dojetím. Tak snad bude vše OK?!
Matulienko ty i kočička to zítra zvládnete! Budu na vás myslet, znáš mě. ![]()
Bambulenko
teď to hlavně musíš zvládnout ty a já na tebe budu dávat pozor. Si piš ![]()
Bambulko to vi s ze to bude v poradku
myslime na tebe a drzime palecky…
Matulienka
Tak to jsem to nějak pomotala…
![]()
Bambulko moc na Tebe myslím. Určitě to bude v pořádku. Neboj…
Eviku
polštář jsem vyfotila a dala do našeho alba, froté povlak zrovna peru, ale na něm byly na koncích takový šňůrky, aby se dal zavázat a použít jako kojící
a dokonce jsem vyhrabala účtenku a jmenuje se „polštář relax“ a stál v Makru asi 600,– tak podle toho, co jsi psala, tak to bude asi přesně on ![]()
Janca a Noggie
na ten veletrh „Vse pro dítě“ se taky chystám a někde na internetu jsem našla, že první 2 dny snad není pro veřejnost, takže já tam jedu až 24.3. v pátek. A myslíte si, že tam budou o hodně levnější kočárky, že by se třeba vyplatilo ho koupit už takhle brzo?
matulienka
krásná kočička, hned tam jdu dát ty moje lumpy ![]()
já jsem si tu kastraci taky strašně vyčítala,ale kočičce to opravdu neuškodí, neboj..
Bambulko
moc držím palce, bude to určitě vpořádku
ahoj holky, tak mi trvalo snad 3 dny než jsem přelouskala všechny nové stránky. Vám to teda píše! ![]()
Jak vám dneska je? Já měla celé dopoledne příšerné,asi nějaký hodně nízký tlak, hučelo mi v uších a hlavu jako škopek… fuj. už je to dobrý
V úterý jsem byla na kontrole, tak všechno v pořádku, to byla radost
Jenom mi pak doma došlo, že se Dr. nezmínil o velkém UZ, co se dělá ve 20.tt a na další kontrole už budu ve 22.tt. Nevíte některá, jestli se dá dělat i v tom 22.tt? nebo se mám doktorovi radši připomenout? ![]()
EvikP: já taky šiju na stroji, těším se že si te´d ušiju pár věcí pro mimčo. tak se pak pochlub co sis koupila a jaké jsou výsledky ![]()
Přidávám se k pejskařům, my máme taky velikána - labradora
Pořizovali jsme si ho s tím, že je to klidné mírné plemeno, a realita nás dost zaskočila. je to pěkný poděs
Ale kočičky mám taky ráda, to jo!
a ještě bych se přidala do seznamu, akorát nevím v jakém pořadí mají být ty údaje a už se mi to nechce hledat. Tak když tak dejte vědět (sorry, už nevím která z vás to vede v patrnosti, jak jsem toho četla tolik
)
Evusha/29let/beran/TP 13.8./Benešov - ještě něco se doplňuje?
Jo a držím všechny palce čekatelkám na výsledky testů ![]()
Markéta77
jo, to ona přežije ajá se těším, že nebude mrouskat á 14 dní:-)) jen ty těhu hormony nebo co, jsem nervozní, že ji to bude bolet. ![]()
No, nevím, kdo psal, že ho bolí hlava..tak tenhle stav mám 5 krát týdně, ale už jsem si za těch pár let zvykla, ale dnes je to horší, je mi i zle od žaludku a přechází to v migrénu.
A manžel přijde až večer, tudíž musím vydržet nezastavitelný vodopád slov mého malého zlatíčka, ale je po mé maličkosti a tak to nějak zvládnem:-)) a bude kouzelná školka:-))
Tak zatím pa pa a jdu pro Petříka do školky…a do toho vlezlého sněžení se mi vůůůbec nechce.
Markéta77
Jé, to je on, ten který jsem myslela já. ![]()
Ale už jsem to změnila a dostanu ten kojící, už je objednaný ![]()