Máte zkušenosti se stahovacím prádlem Instashape?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sassanach
Nováček 4 příspěvky 05.01.18 10:04
stahovací prádlo INSTASHAPE

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenost se stahovacím prádlem INSTASHAPE nebo s něčím podobným, třeba, které je pod pás i s nohavicemi. Nechci to používat na hubnutí, ale ocenila bych, kdyby to hezky stáhlo a mohla bych si to vzít pod šaty a kde co by mi nepřetékalo. Přece jen ten INSTASHAPE není nejlevnější, dá se sice vrátit, ale raději bych znala názor někoho, kdo s tím má zkušenost.
Díky moooc :palec:

Reklama

Reakce:

Lentilanek
Závislačka 4408 příspěvků 10.01.18 09:45

Ja dostala k Vamocum myslim ze spatna velikost (xl) zase to tak moc nestahne kdyby bylo l tak mozna lepsi ale jinak netlaci sedi dobre ale jak rikam stazeni bych cekala vetsi ale asi je to tou spatnou velikosti

Miki-M
Povídálka 49 příspěvků 10.01.18 11:17

@Lentilanek dekuji’! A jakou velikost mate běžně, prosím? L nebo xl?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama