Stahování prsou - velikost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quinn7
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 4 inzeráty 16.11.14 19:25
Stahování prsou - velikost

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz. Chtěla bych si opticky zmenšit prsa a zkusila jsem je stáhnout obvazem. Jsem z výsledku nadšená, ovšem nevím jestli to nemůže mít nějaké negativní dopady. Nebo mě napadlo používat sportovní podprsenku třeba o číslo menší, aby se prsa stáhla, ale nevím jestli to má nějaký efekt. Je to pro mě citlivé téma, ale svoje prsa se mi opravdu nelíbí a chci je mít malé. Zajímá mě jestli s tímhle „zmenšováním“ nemáte někdo nějaké zkušenosti. Děkuji

Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 16.11.14 19:34

Jakou máš normálně velikost? Prodávají se i zmenšovací prodprdy… Sportovní podprda snad negativní dopady mít nebude. Jestli jo, tak jsem v háji, ráda je nosím nejen na sport, ale i nadoma. Ty obvazy - pokud to neutahuješ tak, že bys mopdrala, tak to snad taky bude OK :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.11.14 19:34

Zkušensoti ne, ale vím že se prodává zmenšující podprsenka, která je opticky zmenší.

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 16.11.14 19:39

@Quinn7 jak jááá tě chápu!!! mám velikost 70 HH :zed: a dělala jsem to celý životg- obvaz a už to jelo. po porodu jdu na zmenšení, pak už bude klid, do té doby stahuju

fíkofka
Kecalka 125 příspěvků 16.11.14 19:45

Jj, zmenšovací podprsenky jsou supr. Já mám z Triumphu :) Obvaz asi nevadí, ale řekla bych, že to nemůže být moc příjemné

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 16.11.14 20:01

Obvaz? A drží to? Já mám teda 80 I nebo i J, ale obvaz jsem ještě nezkoušela. Spíš se narvu do podprsenky a přes ni hodím o číslo menší sportovní podprdu, to pak opticky vypadá líp. A zkracuju ramínka, jak jsou prsa výš, tak vypadají menší.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 4 inzeráty 17.11.14 15:23

Takže myslíte že ta sportovní podprda o číslo menší má taky „zmenšující“ efekt? Jsem ráda děvčata, že nejsem jediná kdo si stahuje prsa obvazem, už jsem si začala připadat jak blbec :D Jinak já mám teda obvod pouze 90. Podprsenku nosím nějak 75B ale asi to je špatná velikost, nejspíš bych potřebovala větší. Je mi naprosto jasný, že si ted řeknete, že mám malý prsa, ale pro mě jsou obří. Libí se mi, když si vemu volnější tričko a není pod ním zkrátka nic vidět.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 4 inzeráty 17.11.14 15:25

Jo ještě se chci zeptat na ty zmenšovaní podprsenky. Na ně mám asi prsa ještě pořád „moc malý“ co? Na nějaký jsem už koukala, ale zdálo se mi, že jsou zkrátka moc velký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >