Stalo se vám, že test byl negativní i po vynechání menstruce?

Anonymní
7.9.14 11:38

stalo se vam,ze test byl negativni i po vynechani menstruce?

Ahoj zeny. Predem se omlouvam za anonym, ale chodi jsem i moje tchyne :D snazime se o druhe mimi. Nedostala jsem to vic jak tyden ale testy jsou furt negativni! Na dotyk a kdyz si zmacknu prsa boli. Nemam ani naznak spineni. Trosku me boli podbrisek…jako by v nem picha. Vim ze se tu pta kazda druha, sla bych k doktoru ale ten ma 14 dni dovolenou :( chtela bych se zeptat nestli se nekomu stalo ze byl test negativni ikdyz jste byli tehotne? Diky :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7009
7.9.14 11:42

Ano, může se to stát, stejně tak se ti může posunout ovulace a dojít menstruace později nebo posunout ovulace a těhotná jsi, ale jen chvilku, nebo jsi měla anovulační cyklus a tam trvá déle, než se menstruace rozjede…
Jestli jsi hodně zvědavá, skoč si zítra ráno do odběrové laboratoře, připrav si cca 200-250,– a občanku a řekni, že chceš test na hcg jako samoplátce, v poledne budeš vědět zcela jasně, co se děje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.14 11:49

Bohuzel zitra absoljtne nestiham :( musela bych tam dojit behem tydne. Mjsim k zubari a vubec mam celodenni litani :( mam jen husty bily vytok tot vse :( neco jsem cetla ze pry tehu testy nebyvaji nekdy az tak spolehlive. A taky jsem cetla ze nekterym se to ukazalo az po 20 dnech od zpozdeni…ale to mi prijde docela dlouho

  • Citovat
  • Upravit
13837
7.9.14 11:50

Ano, stalo, tt jsem neměla pozitivní nikdy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
7.9.14 11:52
@Anonymní píše:
Bohuzel zitra absoljtne nestiham :( musela bych tam dojit behem tydne. Mjsim k zubari a vubec mam celodenni litani :( mam jen husty bily vytok tot vse :( neco jsem cetla ze pry tehu testy nebyvaji nekdy az tak spolehlive. A taky jsem cetla ze nekterym se to ukazalo az po 20 dnech od zpozdeni…ale to mi prijde docela dlouho

No jo, ale kdyby v tom cyklu neotěhotněly, taky by i menses dostaly až později…

Doktor by ti stejně max. vzal tu krev, na ultrazvuku ještě nic neuvidí.
Takže buď počkej, nebo si zajdi na krev sama, nic víc nevymyslíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.14 11:54
Ce] @Hadumi píše:
Ano, stalo, tt jsem neměla pozitivní nikdy.

Fakt? Me kamoska rikala ze pry at si hlavne necham udelat ultrazvuk…ze pry jeji mama takhle potratila…dr ji ho neudelal a pichl vyvylovacku a prisla o mimi :( u prvniho vysly okamzite…tak jsem z toho nejaka rozhozena…kazdopadne dekuji

  • Citovat
  • Upravit
2947
7.9.14 11:54

Jo tri negativni testy v sedmem tydnu! A zadne priznaky. Jen o prace obcas pichani v podbrisku. Coz jsem nebrala jako priznak. Myslela jsem, ze mam nejakou cystu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
7.9.14 11:56
@Anonymní píše:
Fakt? Me kamoska rikala ze pry at si hlavne necham udelat ultrazvuk…ze pry jeji mama takhle potratila…dr ji ho neudelal a pichl vyvylovacku a prisla o mimi :( u prvniho vysly okamzite…tak jsem z toho nejaka rozhozena…kazdopadne dekuji

Agolutin případné těhotenství neohrozí… nevím, co se dávalo za „vyvolávačku“ dřív.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.14 11:59
@palapa píše:
Jo tri negativni sedmem tydnu! A zadne priznaky. Jen o prace obcas pichani v podbrisku. Coz jsem nebrala jako priznak. Myslela jsem, ze mam nejakou cystu.

Ja mam prave jen ty prsa :( a trosku ten podbrisek…prsa boli kdyz na ne zatlacim a kdyz si sundam podprsenku…jindy to nemivam…ja teda delala jen obyc. testy jine tady u nas ani nemaji…snad to vyjde. Cyklus mam jinak pravidelny…

  • Citovat
  • Upravit
13837
7.9.14 12:00
@Anonymní píše:
Ce] @Hadumi píše:
Ano, stalo, tt jsem neměla pozitivní nikdy.
Fakt? Me kamoska rikala ze pry at si hlavne necham udelat ultrazvuk…ze pry jeji mama takhle potratila…dr ji ho neudelal a pichl vyvylovacku a prisla o mimi :( u prvniho vysly okamzite…tak jsem z toho nejaka rozhozena…kazdopadne dekuji

mně na UZ tenkrát nebylo nic vidět, proto usuzovali na mimoděložní (hcg bylo přes 1000), chtěli se podívat dovnitř, to jsem nedovolila. Ono tenkrát mělo vliv i to, že jsem otěhotněla těsně před MS, takže dr. stále tvrdila, že těhotenství musí být o 4 týdny starší, což ve skutečnosti nebylo. O vyvolávačce nikdo nemluvil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
7.9.14 12:02
@Anonymní píše:
Bohuzel zitra absoljtne nestiham :( musela bych tam dojit behem tydne. Mjsim k zubari a vubec mam celodenni litani :( mam jen husty bily vytok tot vse :( neco jsem cetla ze pry tehu testy nebyvaji nekdy az tak spolehlive. A taky jsem cetla ze nekterym se to ukazalo az po 20 dnech od zpozdeni…ale to mi prijde docela dlouho

pro 95% žen jsou spolehlivé. Ale někdo má tak výkonné ledviny, že hcg z moči absolutně odfiltrují a v čuracím testu se zkrátka neukáže. Krev je jistota, tam se hcg nemá kam schovat.
Když není čas, tak holt není, pokud jsi těhotná, tak se to dřív nebo později stejn ěukáže ;) Jen bacha u zubaře, kdyby ti chtěl dělat RTG, ten bys podstupovat raději neměla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.14 12:04
@Hadumi píše:
mně na UZ tenkrát nebylo nic vidět, proto usuzovali na mimoděložní (hcg bylo přes 1000), chtěli se podívat dovnitř, to jsem nedovolila. Ono tenkrát mělo vliv i to, že jsebjhotněla těsně před MS, takže dr. stále tvrdila, že těhotenství musí být o 4 týdny starší, což ve skutečnosti nebylo. O vyvolávačce nikdo nemluvil.

No mozna neste pockam a test zopakuji po tydnu znovu. Nechce se mi zrovna bezet nekam do laborky. Kdyz vyjde negativne pockam na doktora az tam bjde necham si udelat ultrazvuk a krevni odber. Snad budu v tom :) jindy se mi to nestava :) nechci vypadat jak hysterka :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.9.14 12:06
**@Bibi23bjdíše:
pro 95% žen jsou spolehlivé. Ale někdo má tak výkonné ledviny, že hcg z moči absolutně odfiltrují a v čuracím testu se zkrátka neukáže. Krev je jistota, tam se hcg nemá kam schovat.
Když není čas, tak holt není, pokud jsi těhotná, tak se to dřív nebo později stejn ěukáže ;) Jen bacha u zubaře, kdyby ti chtěl dělat RTG, ten bys podstupovat raději neměla.

A sakra…na ten budu muset :/ boli me cela celist a zuby :( to mi ted pripomelo jeste dodat ze jsem brala atb na zanet v puse ale jen tri dny…to by asi nemelo mkt vliv ne? Tezko me z atb budou bolet prsa :D

  • Citovat
  • Upravit
539
7.9.14 12:53

Já jsem měla měsíc nateklá prsa a bylo mi pořád zle, testy vždy několik dní od sebe a všechny negativní, tak jsem šla k lékaři a na ultrazvuku to bylo vidět :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.14 13:20
nemalkaMys** píše:
Já jsem měla měsíc nateklá prsa a bylo mi pořád zle, testy vždy několik dní od sebe a všechny negativní, tak jsem šla k lékaři a na ultrazvuku to bylo vidět :-)

No ja je nemam natekly ale proste kdyz na ne zatlacim tak je cejtim :D mkc bych si prala abych byla :( vzhledem k tomu ze o malou jsme se snazili pres rok nejak tomu nedavam velky nadeje :(

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová