Druhé snažení - září 2014

matysulka
6.9.14 12:27

Blflpsv jde domu

Krásný den jak v zimě

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:33

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8414
6.9.14 12:32

Ahojky. Taky se snažíme o druhé mimi.Doma máme dvouleťačku a už by to chtělo nějakého sourozence :) antiko jsem vysadila min. měsíc a testovat budu 10.ve středu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 12:36
:jazyk:

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:34

  • Citovat
  • Upravit
8414
6.9.14 12:39

Právě, že kolem toho 10.Nejradši bych testla už teď, ale tento měsíc jsme se moc nesnažili, tak z toho asi nic nebude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 12:45
:jazyk:

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:34

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
6.9.14 12:45

Anti jsi přestala brát minulý měsíc?

  • Citovat
  • Upravit
6942
6.9.14 12:47

Ahoj, my se teda ještě vyloženě nesnažíme (máme teprve ročního prcka), ale ani nechráníme, takže všechno je možné :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 12:47

Uvidíš

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:35

  • Citovat
  • Upravit
8414
6.9.14 12:48

Jojo, v srpnu ;) dcera se nám povedla na čtvrtý pokus tak doufám, že i teď to půjde rychle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 12:49
:D

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:35

  • Citovat
  • Upravit
8414
6.9.14 12:51
Zatím ne.Chci tomu zatím nechat volný průběh. Až pokud by se nedařilo, tak to budu hlídat.
@matysulka píše:
Ovu testíky děláš nebo ne? říkala jsem si, že se už taky na to vykašlu ať mě to nestresuje, ale zase jich mám 20 do zásoby :oops: jsem blázen :mrgreen: ale když můžu tak chci tomu aspoň trochu pomoct :D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 12:52

Syn :jazyk:

Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:36

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
6.9.14 12:55

@fenny ahojky, tak to je fajn, byli by brzy po sobě :D držím pěstičky :palec:

  • Citovat
  • Upravit
8414
6.9.14 12:59

@matysulka já bych si zas přála chlapečka a manžel druhou princeznu.Ale jak říkáš, hlavně aby se to vůbec povedlo a mimi bylo zdravé. Trochu mě bolí podbřišek a v kříži, ale to může byt i začátek MS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 13:01

Hm, to může :think: mě bolí v podbřišku tak nějak jinak a na ms mám ještě hodně brzy :nevim:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová