Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky. Taky se snažíme o druhé mimi.Doma máme dvouleťačku a už by to chtělo nějakého sourozence
antiko jsem vysadila min. měsíc a testovat budu 10.ve středu ![]()
Právě, že kolem toho 10.Nejradši bych testla už teď, ale tento měsíc jsme se moc nesnažili, tak z toho asi nic nebude…
Ahoj, my se teda ještě vyloženě nesnažíme (máme teprve ročního prcka), ale ani nechráníme, takže všechno je možné ![]()
Jojo, v srpnu
dcera se nám povedla na čtvrtý pokus tak doufám, že i teď to půjde rychle.
@matysulka píše:
Ovu testíky děláš nebo ne? říkala jsem si, že se už taky na to vykašlu ať mě to nestresuje, ale zase jich mám 20 do zásobyjsem blázen
ale když můžu tak chci tomu aspoň trochu pomoct
@matysulka já bych si zas přála chlapečka a manžel druhou princeznu.Ale jak říkáš, hlavně aby se to vůbec povedlo a mimi bylo zdravé. Trochu mě bolí podbřišek a v kříži, ale to může byt i začátek MS.
Hm, to může
mě bolí v podbřišku tak nějak jinak a na ms mám ještě hodně brzy ![]()
Krásný den jak v zimě
Příspěvek upraven 23.01.19 v 22:33