Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Dee29 no ja kojila vseho vsudy aj s cestou 4 dny
no nic zvlastniho ze prej prasknou, ted jedeme na tyden do znojma tak jak se vratim chci si dojit na nejakou injekci ktera MS vyvola a cysty prasknou tak snad to bude dobre.Na druhou stranu kamaradka mela cyst jak maku a když sla na kontrolu byla v 11 tydnu a ted ji takoa jedna 2leta cysta beha doma
hopem nehopem
chceme moc deti
a na stara kolena rodit fakt nechci
i kdyz mi rikaj ze sem blazen po tak tezkem porodu jit do toho znova
![]()
@Chrupka20
Tak to bych počkala na ms a pokud by doktor potvrdil, že je tělo po porodu v pořádku, tak hurá do toho
, pokud to tak cítíte.
Moje kamarádka nemá cystu, ale zůstal jí po porodu nějaký zbytek v děloze. Byla na revizi, po kontrole stále nějaký kousek zůstal. Chtěli druhé, doktor řekl at to zkusí a pokud by to nešlo, tak že by šla ještě jednou. Podařilo se jim to hned na poprvé a zatím vše v pořádku.
@Dee29 mno my se snazime nebo nejak to nehrotime jen jsem myslela ze to pujde hned :- a ono nic…
Ahoj holky, taky mi přišla ms o 4 dny dřív
Držím palce všem, které ještě čekate… ![]()
Jsem zvědavá, jak to teď bude s ovu.. asi se na všechno počítání vykašlu.. ![]()
@Agatae hm
, stejně jak se znám to nevydržím a budu ovu testovat, no když mám doma 15ovu testů ![]()
@matysulka To bych taky nevydržela kdy bych měla testy doma
Já si je koupím zítra ![]()
@Agatae ale zarážející je, že jsem jen tak ze zvědavosti chtěla udělat test, jak jsou na tom ty ovu testy a teď jsem 3 dny testovala a byl na nich silnější dušík
a dokonce ještě i dneska ráno
přitom když mi skončila ovu byl čistě bílý ![]()
Holky a jak trefíte čas, kdy dělat ten ovulační test? Když nevím, kdy bude?
Já akorát začala s kyselinou listovou a teď jsem zapíchla dva romantický večery s malou brzy, takže nic ![]()
@Ariadne píše:
Holky a jak trefíte čas, kdy dělat ten ovulační test? Když nevím, kdy bude?Tak já tam mám napsáno, že by se měl dělat mezi 10 a 20 hod a 2 hod před by se nemělo moc pít, testovala jsem vždycky odpo myslím kolem 2 a ukázal, jinak víc jsem to neřešila