Druhé snažení - září 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
748
10.9.14 12:55

@Dee29 no ja kojila vseho vsudy aj s cestou 4 dny :( no nic zvlastniho ze prej prasknou, ted jedeme na tyden do znojma tak jak se vratim chci si dojit na nejakou injekci ktera MS vyvola a cysty prasknou tak snad to bude dobre.Na druhou stranu kamaradka mela cyst jak maku a když sla na kontrolu byla v 11 tydnu a ted ji takoa jedna 2leta cysta beha doma :) hopem nehopem :D chceme moc deti :D a na stara kolena rodit fakt nechci :D i kdyz mi rikaj ze sem blazen po tak tezkem porodu jit do toho znova :D :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
499
10.9.14 13:14

@Chrupka20
Tak to bych počkala na ms a pokud by doktor potvrdil, že je tělo po porodu v pořádku, tak hurá do toho :pankac:, pokud to tak cítíte.
Moje kamarádka nemá cystu, ale zůstal jí po porodu nějaký zbytek v děloze. Byla na revizi, po kontrole stále nějaký kousek zůstal. Chtěli druhé, doktor řekl at to zkusí a pokud by to nešlo, tak že by šla ještě jednou. Podařilo se jim to hned na poprvé a zatím vše v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
748
10.9.14 13:17

@Dee29 mno my se snazime nebo nejak to nehrotime jen jsem myslela ze to pujde hned :- a ono nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
10.9.14 14:09

@Lenule15 :kytka: jj, :hug:

  • Citovat
  • Upravit
132
10.9.14 23:44

Ahoj holky, taky mi přišla ms o 4 dny dřív :think: Držím palce všem, které ještě čekate… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
10.9.14 23:46

@Agatae to je fakt asi divná konstalace hvězd nebo co :nevim: :D

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
10.9.14 23:47

Jsem zvědavá, jak to teď bude s ovu.. asi se na všechno počítání vykašlu.. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
132
10.9.14 23:51

@matysulka Asi jo :D nebyl včera náhodou úplněk? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
132
10.9.14 23:54

@matysulka Já možná zkusím udělat ovu test :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
10.9.14 23:55

@Agatae AHA, no jasně, zase asi super úplněk :) spouštěč ms :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
10.9.14 23:56

@Agatae hm :think:, stejně jak se znám to nevydržím a budu ovu testovat, no když mám doma 15ovu testů ;)

  • Citovat
  • Upravit
132
10.9.14 23:59

@matysulka To bych taky nevydržela kdy bych měla testy doma :D Já si je koupím zítra :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
10.9.14 23:59

@Agatae ale zarážející je, že jsem jen tak ze zvědavosti chtěla udělat test, jak jsou na tom ty ovu testy a teď jsem 3 dny testovala a byl na nich silnější dušík :think: a dokonce ještě i dneska ráno :think: přitom když mi skončila ovu byl čistě bílý :think:

  • Citovat
  • Upravit
Ariadne
11.9.14 13:30

Holky a jak trefíte čas, kdy dělat ten ovulační test? Když nevím, kdy bude?

Já akorát začala s kyselinou listovou a teď jsem zapíchla dva romantický večery s malou brzy, takže nic :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
499
11.9.14 13:37
@Ariadne píše:
Holky a jak trefíte čas, kdy dělat ten ovulační test? Když nevím, kdy bude?

Tak já tam mám napsáno, že by se měl dělat mezi 10 a 20 hod a 2 hod před by se nemělo moc pít, testovala jsem vždycky odpo myslím kolem 2 a ukázal, jinak víc jsem to neřešila :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová