Druhé snažení - září 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Ariadne
6.9.14 22:20

@matysulka Ona je závislá přísavka, usíná jedině u prsa, takže to je pro obě jednodušší kojit :-)

  • Citovat
  • Upravit
Ariadne
6.9.14 22:21
@matysulka píše:
@Dee29 jenže to čekání :zed:

zaměstnat se :-D dítko nezaměstnává?

  • Citovat
  • Upravit
132
6.9.14 22:46

Holky taky mam doma přísavku, malému je 13 měsíců a taky pořád kojim :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.9.14 22:50

@Ariadne u nás je to stejné, malý taky usíná u kojení :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
499
6.9.14 22:53
@Agatae píše:
Holky taky mam doma přísavku, malému je 13 měsíců a taky pořád kojim :)

taky jsem tak kojila, jen teda večer před spaním, ve 14 m, jsme to pomaličku odbourali, nahradily jsme normálním čerstvím, ne trvanlivým, plnotučným do flašky, UM nikdy nechtěla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
6.9.14 22:57

@Agatae to jsem ráda, že se objevuje pořád někdo, kdo to má jako my. Už jsem si přišla jako exot :jazyk:

@Dee29 UM taky nikdy nechtěla, mlíko normoš taky ne. Odbourat nic nejde, řve jak tur :roll:

Ale přiznám, že to tulení v noci je hezký no. návykový. Jenže se už začínám dojímat nad novými mimi kamarádek a taky bych už brala nějaký to těhot bříško, takže uvidíme, jak to půjde :lol:

  • Citovat
  • Upravit
499
6.9.14 23:01
Ale přiznám, že to tulení v noci je hezký no. návykový. Jenže se už začínám dojímat nad novými mimi kamarádek a taky bych už brala nějaký to těhot bříško, takže uvidíme, jak to půjde :lol:

Taky na to ráda vzpomínám :srdce:, určitě to nemá cenu nijak hrotit. Taky už bych pomuchlala nějaký malý mimi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
6.9.14 23:14

@Dee29 jj kamarádka má ted malého chlapečka a je to pusinka :* hrozně jsem to s ní prožívala. Kamarádka je ted těhotná, poprvé, tak to taky prožívám :P

  • Citovat
  • Upravit
132
6.9.14 23:18

@Ariadne Malý se UM taky nenapije a taky jsme zkoušeli všechny možné. A od miminka nemá ani dudlik :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
6.9.14 23:22

@Dee29 to je přesně to, zase ta touha cítit toho drobečka v bříšku a pak si jej pochovat :dance: :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
499
6.9.14 23:25
@matysulka píše:
@Dee29 to je přesně to, zase ta touha cítit toho drobečka v bříšku a pak si jej pochovat :dance: :srdce:

přesně :srdce: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
6.9.14 23:32

@matysulka @Dee29 však ono si to mimi k nám cestu jednou najde - ve správný čas :palec:

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
6.9.14 23:33

@Agatae ty jo, bez dudlíku, tak to je super :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
matysulka
6.9.14 23:35

@Ariadne není možne že by ne? :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
6942
7.9.14 09:06

@Ariadne Závidím roční absenci menstruace :-) Taky ještě kojím, ale ms přišla už 5. měsíc po porodu :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová