Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@matysulka píše:
@Dee29 jenže to čekání
zaměstnat se
dítko nezaměstnává?
Holky taky mam doma přísavku, malému je 13 měsíců a taky pořád kojim ![]()
@Agatae píše:
Holky taky mam doma přísavku, malému je 13 měsíců a taky pořád kojim
taky jsem tak kojila, jen teda večer před spaním, ve 14 m, jsme to pomaličku odbourali, nahradily jsme normálním čerstvím, ne trvanlivým, plnotučným do flašky, UM nikdy nechtěla ![]()
@Agatae to jsem ráda, že se objevuje pořád někdo, kdo to má jako my. Už jsem si přišla jako exot ![]()
@Dee29 UM taky nikdy nechtěla, mlíko normoš taky ne. Odbourat nic nejde, řve jak tur ![]()
Ale přiznám, že to tulení v noci je hezký no. návykový. Jenže se už začínám dojímat nad novými mimi kamarádek a taky bych už brala nějaký to těhot bříško, takže uvidíme, jak to půjde ![]()
Taky na to ráda vzpomínám
, určitě to nemá cenu nijak hrotit. Taky už bych pomuchlala nějaký malý mimi.
@Dee29 jj kamarádka má ted malého chlapečka a je to pusinka
hrozně jsem to s ní prožívala. Kamarádka je ted těhotná, poprvé, tak to taky prožívám ![]()
@Ariadne Malý se UM taky nenapije a taky jsme zkoušeli všechny možné. A od miminka nemá ani dudlik ![]()
@Dee29 to je přesně to, zase ta touha cítit toho drobečka v bříšku a pak si jej pochovat
![]()
@matysulka píše:
@Dee29 to je přesně to, zase ta touha cítit toho drobečka v bříšku a pak si jej pochovat![]()
přesně
![]()
@matysulka @Dee29 však ono si to mimi k nám cestu jednou najde - ve správný čas ![]()
@Ariadne Závidím roční absenci menstruace
Taky ještě kojím, ale ms přišla už 5. měsíc po porodu ![]()
@matysulka Ona je závislá přísavka, usíná jedině u prsa, takže to je pro obě jednodušší kojit