Státní maturita a dítě

Anonymní
13.2.17 21:54

Státní maturita-dítě

Ahojte, je tady maminka co maturovala a měla přitom malý dítě? Čeká mě to ted na jaře a nejsem schopna se pořádně dokopat. Otázky už mám vypracovaný skoro všechny, ale příjde večer a nechce se mi vůbec učit, malý má 10.měsíců a dává mi dost zabrat.Kdy a jak často jste se vy učily?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

158
13.2.17 22:34

Já jsem se učila loni na státnice, tak 3 měsíce předem. Bylo toho hodně. Synkovi bylo při státnicích 10 měsíců. Učila jsem se večer, když usnul, ale často jsem u toho také ztuhla.. trochu víc o víkendech, když byl doma manžel. No a poslední týden si vzal manžel dovolenou a to jsem synka prakticky viděla jen při krmení, jinak jsem jen ležela v učení.
Povedlo se, i když jsem si vytáhla to, co jsem nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
14.2.17 07:13

Dítě teda nemám, ale co se týká státní maturity, tak je to brnkačka, zvlášť ta nižší úroveň. Učila jsem se na to asi 3 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tefanek
14.2.17 07:25
@Paola21 píše:
Dítě teda nemám, ale co se týká státní maturity, tak je to brnkačka, zvlášť ta nižší úroveň. Učila jsem se na to asi 3 dny

Nizsi-vyssi uroven uz nekolik let neexistuje.

• Citovat
  • Upravit
4186
14.2.17 07:36
@Tefanek píše:
Nizsi-vyssi uroven uz nekolik let neexistuje.

Díky za upozornění, za mě ještě byla, teď už nesleduju ty novinky okolo toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
14.2.17 07:53

Co byla nižší úroven?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
14.2.17 07:59
@donutka píše:
Co byla nižší úroven?

Dříve se to dělilo na nižší a vyšší. Vyšší úroveň si dávali lidi, kteří chtěli na nějakou vysokou školu, která výsledky této vyšší úrovně brala místo příjmaček… Ale aby člověk měl státní maturitu stačila ta nižší úroveň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
14.2.17 09:10

Ještě máš času dost. Ale co si třeba přistat a učit se ráno? Případně si najít čas někdy v průběhu dne? Já bych se večer taky nezvádla k učení donutit.
A k mému učení k maturitě - na státní jsem se neučila skoro vůbec, je to fakt jednoduché, takže jsem tomu věnovala 2 odpoledne - jedno na češtinu a jedno na matiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.2.17 10:05
@donutka píše:
Co byla nižší úroven?

Prakticky to, co je teď ta jedna jediná úroveň. Státní maturita je opravdu pro smích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3847
14.2.17 10:09

A přesto je mnoho těch co neprojdou - taková matematika by mohla vyprávět… :mrgreen: kolik jen tady na emiminu je uživatelek, co to nedaly ani na vícekrát a při dětech už pak vůbec ne… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
5.6.17 13:05

Dobrý den mohu se zeptat jak jste to měla s mateřskou/rodičovskou po studiu nebo při něm? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama