Stejné příznaky i po menstruaci

3
3.2.21 11:29

Stejné příznaky i po menstruaci

Dobrý den maminky i nemaminky, předem se vám omlouvám, jestli jste se k takovému tématu již vyjadřovali (věřím, že ano) ale ráda bych si o tom “popovídala” ve vlastním příspěvku… Když se mi někdo ozve i do soukromé zprávy, budu jen ráda! • V měsíci leden jsme se pokoušeli o miminko, vzhledem k tomu, že mi přijde, že ovulaci nemám podle knížek, tak nezávisle na plodných/neplodných dnech. Neměřila jsem si teplotu, nedělala ovulační testy a nic proto, abych zjistila, zda ovuluji, nebo ne. Prostě tomu nechala ten volný průběh… Začalo mě pobolívat v podbříšku, jako při čekající menstruaci.. ta taky na den přesně přišla. Bolesti ale přetrvávají.. přidali se střevní potíže, únava, nevolnost. :roll:.. 2 dny zpět jsem si udělala večer test, který vyšel ale pouze s jednou čárkou.. měla jste některá takové příznaky a i přes to jste miminko čekala? Děkuji za každou vaši zkušenost! :* Nechci hned letět k lékaři, aby nademnou nekroutil hlavou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
3.2.21 12:06

Nevysadila si čerstvě HA? :oops:
Ono to totiž zacloume s hormonama a tyhle syndromy já měla ještě skoro rok po vysazeni.
Nicméně ono jak se začneš snažit o miminko, tak solidně nastupuje mozek :lol:
Takže se spíš hooodně pozoruješ a přijde ti všechno jiné než obvykle. Na těhotenství to vážně po ms s negativním testem nevypadá, ale přeji ať se brzy zadaří, my už se snažíme 10 měsíců, takže vím jaký to je se pořad sledovat, já si přijdu těhotná pořad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.2.21 12:13

@Markéta188 nevysadila.. HA neberu už několik měsíců a řekla bych, že hormonálně jsem se už srovnala. 🙂 Necháváme tomu volný průběh, přijde to, až to přít má.. nijak neblázním. 🙂 Ani bych neřekla, že se pozoruji více než jindy ale bolesti jako před menstruací mám, píchání ve vaječníku, tak mě napadlo, jestli by to mohlo být ono, nebo to bude jiná příčina. Také přej :srdce: i, ať se brzy podaří! 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
3.2.21 12:24
@AlNika5 píše:
@Markéta188 nevysadila.. HA neberu už několik měsíců a řekla bych, že hormonálně jsem se už srovnala. 🙂 Necháváme tomu volný průběh, přijde to, až to přít má.. nijak neblázním. 🙂 Ani bych neřekla, že se pozoruji více než jindy ale bolesti jako před menstruací mám, píchání ve vaječníku, tak mě napadlo, jestli by to mohlo být ono, nebo to bude jiná příčina. Také přej :srdce: i, ať se brzy podaří! 🙂

Já právě půl roku po vysazeni neměla žádný problém, ms pravidelná, žádné bolesti apod a pak to teprve nastoupilo. Tělo bylo ještě hodně dlouho pod vlivem HA a až po čase se začalo vzpamatovávat.
Taky jsem si myslela že se nesleduji, ale ono opravdu se snažením přichází to, že najednou cítíš píchaní, nevolnosti…
Podvědomě na to prostě myslíš.
Samozřejmě ani jedno nemusí být tvůj případ :oops:
Moje kamarádka třeba měla ms a negativní test těsně před ni a nakonec to těhotenství bylo, akorát se to dozvěděla až když nedošla 2. ms, těhotenství ji potvrdili až v 10tt :lol:
Je všechno možné, třeba se u tebe taky stane zázrak :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
3.2.21 15:44

Holka neblazni, menstruace prisla jak mela, test negativni, tehotna nejsi. Muzes rikat jak chceš, ze se nepozorujes, ale uz fakt, ze odmitas racionalni vysvetleni a jdes se chytat stebla, ze treba pres to vsechno bys uz tehotna opravdu byla, svedci o opaku. Je to prirozene, zvlast v začátku snažení, nedela to z tebe blázna. Ale tvoje priznaky mnohem spis odpovidaji viroze nez tehotenstvi, navic abys jich uz mela tolik tak brzy, davno bys mela hladinu hcg dost vysoko na dalnice na testu. Jo a na gyndu prosim te tak brzo nelitej ani kdyz ty dve čárky na testu najdes, cenu ma chodit az v 7tt, klidne i později. Pujdes-li driv, dost pravdepodobne te čeká zakládání tématu „doktor jeste nic nevidel“, litani na krev a spousta zbytecnych nervu. A bohuzel i kdyby těhotenství nemelo dopadnout, zadne mnozstvi kontrol ho minimalne v prvním trimestru nezachrani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.2.21 16:29

@Villanelle děkuji za váš komentář a však.. každé tělo je jiné a každé těhotenství je jiné.. z knížek i ze školy ho nastudované mám 🙂 Zajímali mě však zkušenosti žen..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat