Stepper - má smysl kupovat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
416
13.12.14 22:09

Tak jsem si objednala Insportline big, už se na něj těším :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1450
13.12.14 22:58

@lennny :palec: tak chlavně chuť a pevnou vůli do cvičení :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
13.12.14 23:00
@darkblack píše:
@lennny :palec: tak chlavně chuť a pevnou vůli do cvičení :mavam:

Díky :mavam:.Potřebuju zhubnout, tak snad mě to chytne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
28.12.14 19:22

Používáte na stepperu sporttester?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7907
5.1.15 08:18

Tda já tu chvíli nejsem a tady to ožilo decentně. Já začnu steprovat ted.. začla sem i jinak jíst, tak budu makat. Nejde o rychlost ale asi o délku cvičení že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
5.1.15 19:36
@Petra2829 píše:
Tda já tu chvíli nejsem a tady to ožilo decentně. Já začnu steprovat ted.. začla sem i jinak jíst, tak budu makat. Nejde o rychlost ale asi o délku cvičení že?

Tak to by mě taky zajímalo, když chci zhubnout, jestli jde o rychlost nebo o délku cvičení. Koupila jsem si stepper k Vánocům, tak makám. Nemáš nějaké pěkné stránky o zdravém jídelníčku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7907
5.1.15 21:49

@lennny mám jídelníčky na míru. ale já spíš musím přestat žrát večer a začít jíst pravidelně. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.6.15 19:29

@lennny Chtěla bych si konečně koupit stepper a líbí se mi ten, co tu postujete, že máte. Můžu se zeptat, jak jste s ním zatím spokojená? Nevrže? Nesype se z něj špína nebo tak něco? A funguje dobře i do strany? Díky moc za odpověď :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
11.5.17 11:12

Asi úplně přiblblý dotaz :D ALE dá se stepper použít i v sedě? Sedím denně v práci v kanceláři, tak mě napadlo, jestli by to k něčemu bylo :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25182
11.5.17 11:15

Podle mě ne
měla jsem…skončil kdesi v koutě
dala jsem se na běh. za mne 1000× lepší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
11.5.17 11:27

@Salorka :mrgreen: to asi neude k ničemu, tam jde spíš o to přenášení váhy což v sedě se nedělá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26583
11.5.17 11:35

Myslim, ze jakykoliv „pohyb“ navic je dobry, i kdyz to bude fungovat jinak, nez ve stoje a min…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
11.5.17 11:39

@Markéta80 @Mava O běhání taky přemýšlím, ale nemůžu se dokopat…za jak dlouho jsi viděla výsledky po běhání?

@Lenka_Hal tak nějaký nápad, co v sedě? Jsme v kanclu dvě, chodí sem klienti, tak si moc dobře neumím představit, že tu dřepuju :-D :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17024
11.5.17 11:50

@Salorka - co posilovač stehen motýlka http://www.vyprodeje24.cz/…1011080.html?…

V sedě můžeš tlačovat koleny..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
11.5.17 12:03

@Králičice Mám silný stehna a chci na nich shodit - tohle by k úbytku cm bylo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková