Reklama

Strach, že o něj přijdu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 22:04
Strach ze o nej prijdu

Ahoj jsem zoufalá. Mam 2 měsíce nového pritele, vše je super ale začala jsem mít strach ze mam alergii na jeho kocoura :( dneska me cely den svedi kůže, ne nějak moc ale cítím to. Jiný projevy nemám a s kocourem jsem v přímým kontaktu často. Pravda je ze mam hodne citlivou pleť a muže mi vadit třeba i avivaz, nevim. Ale strašně se bojím ze to je alergie a vim ze on se kocourka nevzdá a já to po něm nemuzu chtít, zároveň vim ze nechci mít až astma nebo mít neustále rýmu nebo vyrazku apod. Třeba jsem si to vsugerovala ale od rána jsem z toho zoufalá a přemýšlím jestli mu to vůbec říkat a hlavně co s tím :(((( kdysi jsem měla psa a v pohodě, alergické jsem na pyly a roztoče, na kočky mi tehdy (v 10 letech, takže dávno) alergii nezjistili.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 18.02.18 22:08

Nemuzes si drzet trochu odstup? Nedotykat se kocoura a nesedet tam, kde jsou po nem chlupy? Nebo je alergie tak hrozna, ze staci, kdyz jsi s nim v mistnosti?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 22:11

Vyhýbat se mu rozhodne nejde plus spí na kraji postele, proste je to jeho součást a on ho neodstrci, to vim, je to jak jeho dite. Jinak já nevim zda mam alergii, trochu jsem si to možná vsugerovala a kromě toho ze me občas svedi kůže nic nemám ale nenapadá me z čeho jiného by me svedila.

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 18.02.18 22:11

Začni tím, že si půjdeš dělat nové testy a pak uvidíš ;)

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 18.02.18 22:13

Tak to otestuj a mej kocoura par hodin u sebe, abys vedela, jestli je to skutecne alergie.

podaji
Kecalka 406 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 22:16
@Anonymní píše:
Vyhýbat se mu rozhodne nejde plus spí na kraji postele, proste je to jeho součást a on ho neodstrci, to vim, je to jak jeho dite. Jinak já nevim zda mam alergii, trochu jsem si to možná vsugerovala a kromě toho ze me občas svedi kůže nic nemám ale nenapadá me z čeho jiného by me svedila.

Kocka na posteli nema co delat at je to sebevetsi milacek a pokud to pritel nemuze pochopit obavam se ze ma radeji kocku nez tebe. Rekni mu to. Jde o tvoje zdravi. Pokud te miluje udela opatreni typu kocka ne do loznice na gauc atd…pokud ne tak se na nej vyprdni i kdyz to bude hoooodne tezke. Drzim palce

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 18.02.18 22:17

Znám lidi co mají na kočky alergii a i přesto si ji pořídili. Tato situace se dá řešit. Tak šup na alergologii na nové testy, a když tak prostě budeš na práškách.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 18.02.18 22:19

Ja prave mel silnou alergii na dve nove kocky, pak jsem bral chvili prasky a ted uz je to vse v poradku behem nekolika mesicu.

Štembinka
Kecalka 131 příspěvků 18.02.18 22:44

Jako první jdi na tu alergologii.. Mojí známé takto také vadila kočka doma, chvíli brala prášky a po nějaké době to bylo ok i bez nich. Přítel měl alergii na pyl, začal si dávat každý den lžičku medu..ze začátku se osypal, ale asi po 2-3 týdnech to bylo úplně v pohodě a už na to žádné reakce nemá :)
Věřím, že to dopadne dobře, řekni i příteli jak to je a věřím, že se sám bude snažit třeba nějakou chvíli kočku v posteli omezit, než se ti to například vyřeší na té alergologii a dostaneš prášky :palec: :kytka:

Russet
Extra třída :D 11066 příspěvků 18.02.18 22:44
@Anonymní píše:

Hm, ty budeš mít zdravotní problémy, ale on ať je hlavně se svým miláčkem. Kočky alergikům problémy dělají (sestra je nemůže ani cítit, já mám kočky radši než psy, ale z obav z alergií je do bytu nechci). Nemůžeš si nechat udělat test? Nevím, já bych se tomu prostředí snažila vyhnout, kdyby mi tam bylo zle. Tahat kočku až do pelechu mohl, když byl sám, ale proč ji tam musí mít i s tebou?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 22:54

Zašla bych na alergo a tam ti udělají testy na co jsi alergická :) a pak podle toho se můžeš nějak zařídit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 23:03

On neví ze mam problémy, já mu nic ještě neřekla ale vim ze je jak jeho dite, taky jsem milovala svyho psa :) na alergologii půjdu, myslíte ze se tam lze objednat i bez doporučení praktického lékaře?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 23:04
@Anonymní píše:
On neví ze mam problémy, já mu nic ještě neřekla ale vim ze je jak jeho dite, taky jsem milovala svyho psa :) na alergologii půjdu, myslíte ze se tam lze objednat i bez doporučení praktického lékaře?

No to si nejsem jistá myslím si že budeš muset mít doporučení ale zkus si zavolat a oni ti řeknou co a jak :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 23:05
@Emimin7 píše:
Tak to otestuj a mej kocoura par hodin u sebe, abys vedela, jestli je to skutecne alergie.

To jsem měla dnes a kromě toho svědění kůže nic a to svědění jen někdy, ted lezim v posteli kde je i on a nic se nedeje

Štembinka
Kecalka 131 příspěvků 18.02.18 23:16
@Anonymní píše:

Já žádné doporučení nepotřebovala, když jsem tam šla..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >