Strhnuti zarostlých nehtů a pajdani

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.5.22 11:19

Strhnuti zarostlých nehtů a pajdani

Dobrý den čeká mě strhnuti nehtů u palců obou noh. Jak víte čeká mě oajdani a chození po patě. Dá jde tomu nějak zabránit. Nemohu si dovolit marodit a potřebují chodit. Dělám pingla ve své hospůdce. Existuje nějaká zdravotní obuv která by mi umožnila normálně chodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33803
6.5.22 12:13

Normální sandály s otevřenou špičkou by nebylo řešení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
6.5.22 12:58

Já měla strhnute na palci seci jen půl nehtu, ale to nebude takový rozdíl…každopádně nebyla to nějaká taková bolest že bych nefungovala nebo nějak pajdala po patě…tomu ani moc nerozumím. Bolelo to max. první den trochu jak odezněla injekce. Prostě jsem měla sandál ve předu otevřené a hotové. Jsem normál do práce chodila…tehdy v supermarketu, takže jsem neseděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9709
6.5.22 13:19

Nehtová rovnátka a speciální pedikúra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
6.5.22 17:26

Na strhani nehtu na chirurgii se vykaslete, najdete sikovnou pedikerku, ktera vam s problemem pomuze, nehty vam osetri, popr. navrhne nehtove rovnatko… Strhnutim nehtu si stejne do budoucna nepomuzete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.22 19:48

Jen bych chtěl upozornit mám to hodně srostlé s lůžkem pod nehtem. Boky dovnitř nehet jak beton. Stříhat můžu pouze stupačky lůžko je jakoby dovrchu takže boty mě u palce tlačí takže musím mít větší. Nejsem si jist že v tomto stadiu rovnátka pomohou. Rostou rychle ale moc neostriham z důvodu bolesti. Byl jsem tři roky ležák. Má to mikozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9709
6.5.22 19:56
@Jaroslav123 píše:
Jen bych chtěl upozornit mám to hodně srostlé s lůžkem pod nehtem. Boky dovnitř nehet jak beton. Stříhat můžu pouze stupačky lůžko je jakoby dovrchu takže boty mě u palce tlačí takže musím mít větší. Nejsem si jist že v tomto stadiu rovnátka pomohou. Rostou rychle ale moc neostriham z důvodu bolesti. Byl jsem tři roky ležák. Má to mikozu

Netuším. Ale na konzultaci se specializovanou pedikérkou bych šla. U nás to měla fakt ošklivé dcera, 2 doktoři by trhali (u asi 10 leté cácorky), kamarád poradil rovnátka a od té doby klid. Léčí se to tedy déle, ošetření je i bolestivé, ale ta rovnátka nutí nehet růst správně a navíc tě naučí, jak se o nehet správně starat. Ono to stržení nezaručí, že nehet naroste tak, jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
6.5.22 19:59

@Jaroslav123 za navstevu pedikerky nic nedate…Navic maji specialni nastroje, kterymi dokazi,,zazraky,,…Pisi z vlastni zkusenosti. Strhnuti nehtu bych nechala jako krajni reseni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat