Svědek u soudu - stěhování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:40
Svědek u soudu-stěhování

Zdravím všechny, potřebovala bych poradit…Dneska přišlo předvolání(táhne se to roky) jdu k soudu jako svědek. Je to v únoru. Problém je, že se za pár dní stěhujeme do zahraničí. Předvolaný je i manžel(nejsme jediní, je tam spousta svědků a poškozených)I kdyby manžel dostal volno v práci, problém je, že tam mi děti ze školy neuvolní a známé ani příbuzné tam nemáme. Lze se nějak soudu omluvit? Děkuji.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:41

Omylem vloženo 2× prosím o smazání této diskuse, děkuji

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:49
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, potřebovala bych poradit…Dneska přišlo předvolání(táhne se to roky) jdu k soudu jako svědek. Je to v únoru. Problém je, že se za pár dní stěhujeme do zahraničí. Předvolaný je i manžel(nejsme jediní, je tam spousta svědků a poškozených)I kdyby manžel dostal volno v práci, problém je, že tam mi děti ze školy neuvolní a známé ani příbuzné tam nemáme. Lze se nějak soudu omluvit? Děkuji.

omluvit jo ale otázka zda to pochopi ja jsem taky byla v cervnu predvolana jako svedek a neslo to nijak okecat a vymluvit se bylo mi receno ze jsem to vedela dost dopředu a ze je to pro ne moc dulezity a ze jinak se vystavuju pokute atd takze jsem tam teda jela no bylo to na druhej konec čr :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 13:53
@JayLee píše:
omluvit jo ale otázka zda to pochopi ja jsem taky byla v cervnu predvolana jako svedek a neslo to nijak okecat a vymluvit se bylo mi receno ze jsem to vedela dost dopředu a ze je to pro ne moc dulezity a ze jinak se vystavuju pokute atd takze jsem tam teda jela no bylo to na druhej konec čr :zed:

něco jiného čr a něco jiného zahraničí… pokud ses včas a dopředu neomluvila, tak to jako důvod neberou - navíc cesta i náhrady jsou proplácené :nevim:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 14:14
@martina.se píše:
něco jiného čr a něco jiného zahraničí… pokud ses včas a dopředu neomluvila, tak to jako důvod neberou - navíc cesta i náhrady jsou proplácené :nevim:

jo ale ne autem ale jen vlakem nebo autobusem + ve vysi průměrného vydelku za den ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 14:56
@JayLee píše:
jo ale ne autem ale jen vlakem nebo autobusem + ve vysi průměrného vydelku za den ;)
:think: mi cvakli i auto :think: a výdělek / co bys jako náhradu chtěla?
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >