Světlá pleť, tmavě modré oči - typ na odstín barvy na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 18:15
Světlá pleť, tmavě modré oči

Ahojky. Jak už jsem psala v názvu, mám světlou pleť se sklonem k červenání a tmavě modré oči. Můj problém je, že jsem nespokojená s barvou vlasů. Mám od přírody špinavou blond, ale od sluníčka mám i plno světlých melírů, což se mi nelíbí. Chtěla bych se obarvit ale nevím do jaké barvy jít, aby mi slušela. Chtěla bych spíše nějakou tmavší asi hnědou, protože by mi černá určitě neslušela, takže nejspíš nějakou hnědou. Nemáte prosím nějaký tip na konkrétní odstín hnědé? :srdce:

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 12.10.18 19:17

Co vyzkoušet tohle https://www.lorealprofessionnel.co.uk/…tyle-my-hair a zjistit, co se bude líbit tobě samotné?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >