Švýcarská autonomie na emimi

1138
22.9.06 19:05

Švýcarská autonomie na emimi

Ahoj holky,

zalíbil se mi Lesinin pojem Švýcarsko. Jako jedna z uživatelů nevnímám nynější situaci na emiminu jako souboj. Myslím si, že od rozjetého vlaku se odpojilo pár vagonků, které se daly svou cestou. A o Cestě se nedá říct, jestli je dobrá nebo špatná a nebo jestli musí být jediná možná. Na Cestě jsme všichni a občas se někde sejdeme.
Nemyslím si, že se tady situace musí hrotit. Prostě oboje stránky mohou vedle sebe fungovat a my návštěvníci nejsme postaveni před volbu tyto nebo žádné jiné. Za sebe prohlašuju, jsem Švýcarsko, a budu navštěvovat stránky emimina, stejně, jako jsem doposud navštěvovala a budu navštěvovat stránky konkurenční. Já bydlím ve Švýcarsku. Kdo tu bydlí se mnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
22.9.06 19:13

Ja ja ja ja! Ja jsem taky Svycarsko! :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29645
22.9.06 19:15

Ja tu bydlim taky, i kdyz to bude domov spis obcasnej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
22.9.06 19:23

ahoj vsem,

pridavam se k vam a je velmi tezke tuto situaci komentovat, protoze jsem v ni prilis zahackovana…

jsem rada, ze tu nebudu sama a priznam se, ze vedle nakukovat budu

pripomina mi to tak trochu rozdeleni republiky…a vzhledem k tomu, ze vztahy nejsou az tak spatne, predpokladam, ze tady to bude stejne…

a treba se casem dockame i zahranicnich cest a prijezdu zahranicnich delegaci

mismiska a bara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
22.9.06 19:28

souhlas :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
22.9.06 19:29

zdravím švýcarsko,
musím se přiznat, že opustit emimino mi prostě nejde. taky nemůžu zatím tvrdit, jestli to tu bude bez missorky horší nebo lepší, to ukáže čas.
Ale strávila jsem na emiminu spoustu času, našla si tu kamarádky a vyřešila spoustu problémů a to nezávisle na missorce.
je mi z toho docela smutno, že holky se kterými jsem se potkávala na některých diskuzích už tu asi nenajdu, ale to je život a možná příjdou nové. Takže asi si pořídím dvě státní občanství a časem se rozhodnu, ve které zemi budu trávit více času, ale zatím tě moje milé emimino rozhodně neopouštím.
Sati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ro
2159
22.9.06 19:35

Tož já se odstěhovala do zahraničí, ale mám u vás ve Švýcarech banku, tak mi ten majeteček pěkně hlídejte a hezky úročte. A hodně se těším na návštěvy u tante Lesi, hezky se vám sem nakýbluju s celým příbuzenstvem, tak jak se má.
Ro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
22.9.06 19:42

Už jsem to někde psala, budu se opakovat: pro mě současná situace není volbou buď anebo, takže beru na vědomí jistý další web, chodit budu sem i tam a na další spousty stránek, které mě zajímají :) Nemám potřebu se jakkoliv vymezovat vůči pozadí či zákulisí vzniklé situace ani vůči jejím „aktérům“ , jen si přeji, aby Emimino frčelo dál :) A pokud možno bez toho veřejného rozpitvávání „zákulisí“ :)
Moc ráda se přidám do vašeho neutrálního spolku a děkuju za zjištění, že ne všichni jsou tak radikální :wink:
Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
22.9.06 20:01

je mi predem jasne, ze se na me sesypete, za to, co napisu. Myslim, ze zamestnanec by mel zustal loajalni vuci svemu zamestnavateli, nezdrhat ke konkurenci, nevynaset informace ci si zakladat svou vlastni firmu s timtez, ne-li okopirovat produkt sveho zamestnavatele.
Ale preju Missorce stesti s novyma strankama, protoze spusta lidi ji tu ma moc rada, ale zaroven doufam, ze emimi zustane stejne jako doposud.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
22.9.06 20:07

Radulko, sypat se nebudu. No ani vlastne nevim, co Missorka zalozila. Jen me zaujal nazev teto diskuse. Ale myslim, ze clovek, kdyz zjisti, ze ho neco bavi a muze se tim uzivit a vydelat vic penez. No tak ze by byl V-l, kdyby se do toho nepustil. At zije konkurence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5636
22.9.06 20:08

Do Svycarska se hlasim … mam rada EMIMINO, mam rada i MISSORKU … tak jako mam rada oba me RODICE!!! BUDU TAM I TAM …mozna nekde aktivnejsi a nekde pasivnejsi, ale obe adresy jsou v oblibenych a ani jednu z nich neminim navzdy vymazat!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
22.9.06 20:09

nemám co dodat :) vše již bylo řečeno :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
22.9.06 20:16

:))) Musím se smát, ale asi není moc čemu:) Jsem na tom stejně jako Romana, mám saky paky už „tam“, ale určitě sem budu nakukovat, protože tu zřejmě zůstane dost mě blízkých duší:) Aktivka už taková nebudu, ale mám tu svou minulost, své deníčky, své komentáře, jako je tu minulost mých skvělých kamarádek.

Emimino mi strašně moc dalo, na černé listině rozhodně není a dál ho budu mít v oblíbených:) Prostě se u Missorky cítím trošku víc (hodně) jako doma. Je to prostě ten příjemný pavlačový dům:) Těm co tady zůstávají moc přeju, aby se emimi nestalo panelákem s otřískaným a špinavým výtahem, co věčně nefunguje a domovník aby byl aspoň z poloviny takový, jaká byla odcházející domovnice:)

Nicméně konto si tu nezřídím, na účty jsem opatrnější a čím je jich míň, tím je jistější jejich kontrola :wink:

Diny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
22.9.06 20:51

tak já jsem asi nepozorný čtenář.. že existuje Missorka tuším, ale jinak chodím na emimi kvůli něčemu úplně jinému - kvůli ostatním čtenářům, kteří sem dávají svoje rady, postřehy a zkušenosti. Prchat rozhodně nebudu - i když, upřímně, jestli existují nové stránky na toto téma, ráda bych na ně měla odkaz. Pro inspiraci.
Jinak souhlasím s tou loajalitou vůči zaměstnavateli - ne v tom smyslu, že si nezaložím konkurenční web, ale v tom, že nebudu pitvat důvody svého odchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
22.9.06 21:00

emitom, napsala jsi to uplne presne, mluvis mi z duse!!!
Pepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama