Reklama

Syn mi nadává :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.13 13:19
Syn mi nadává:-(

Omlovám se, že píšu anonymně, ale vážně na to nejsem hrdá a přemýšlím, co dělám špatně :,( Mám čtyřletého chlapečka a ten, když se vztekne (což je v tomhle věku na denním pořádku), tak mi nadává do mamin a mamáků, někdy škaredých mamin… Mě to strašně mrzí a štve, zkoušela jsem všechno monžné - vysvětlovat, ignorovat, dát na zadek, ale nezabírá nic! Dokonce jsem mu řekla, že pokud mi tak bude říkat, tak se z hodné maminky proměním na mamáka, a to teprve bude rodeo (nezabralo). Když mi takhle škaredě říká, tak je schopný se vždycky omluvit jak se uklidní, ale pak to stejně při dalším vzteknutí zopakuje. Když to malý na mě zkouší někde na veřejnosti, je to pěkná ostuda :oops:
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo prožíváte to samé a jak reagujete? Někdy mám strach, jak se ke mně bude chovat v pubertě, když už teď mi nadává…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 07.01.13 13:25

Ahojky, myslím že podobným obdobím soi projde skoro každá maminka ale neboj to zasde přejde :) Taky jsme si tím prošli a nejvíc zabralo jak ty na mě tak já na tebe, kdykoliv mi Nat řekla nějak škaredě nebo opravdu nějakou nadávkou, udělala jsem to samé, např: Natyzno a tak, jmenuje se Natálka, samozřejmě se jí to nelíbilo tak jsem ji pokaždé vysvětlila že to je to samé jako když nadává ona mi, a jestli chce at ji říkám zase pěkně natálko chci aby tak pěkně říkala i ona mi :)

Barushe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.13 13:28

Nic si z toho nedělej :hug: :hug: :hug: ono ho to přejde :hug: :hug: :hug:
tříletý synovec má ve slovníku dost vulgárních slov (díky jeho tatínkovi :zed: ) no a tak nejen jeho máma ale i široký okolí je: pí..,kráva, vůl, atd :roll: :zed: :zed: :zed: no a nezabírá na něj taky vůbec nic.
Když mu píchali ucho kvůli zánětu, tak na celou ordinaci ječel pořád dokola pí. o,pí. o,pí. o. Já bych se hanbou propadla :roll:

Myslím, že je to u dětí v tomhle věku normální (teda to chování tvého syna), vím, že to mrzí, ale uvidíš, že ho to přejde :hug: :hug: :hug:

ncc1701
Echt Kelišová 7983 příspěvků 07.01.13 13:29

Mně to jako dítě potkalo s nástupem puberty, bylo mi asi dvanáct a co jsem dokázala vůči rodičům vypustit z pusy, za to bych si nafackovala ještě dneska. Kamarádky dcera má dvě jména, to druhé se jí nelíbí, protože nejde dobře skloňovat na nějaké lépe zvučné, takže když holka fakt prudí, kamarádka ji okřikne „Stefanie“ a to už je jak beránek, protože ví, že jak tohle máma vysloví, tak už je fakt zle. Co najít nějaký takový způsob, jak mu to vrátit?

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 07.01.13 13:35

@Barushe no to už je teda kalibr :oops: jenže bohužel za tohle si může ten atínek, pokud takové pěkné výrazy sám používá, to je jeho vizitka, protože tříleťák netuší co to p..a je, jen ví, že se to říká ve vzteku, jak to vidí u tatínka. A to samé si asi mysleli u toho doktora. Mě stačí, když se kluci dohadují a ten starší mladšímu řekl, ty seš blbej, a mladší to hned považuje za slova, která se ve vzteku používají a taky už mi to párkrát řekl. Sice to jeho „ses bubej“ na mě bylo trochu komické, ale ve výsledku je to to samé.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26433 příspěvků 07.01.13 13:37

Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá…

1. Říká ti tak rpoto, že vidí, že ti to vadí - když je naštvaný tak ti chce ublížit a vidí když se mu to tímto daří.
  2. V tu chvíli bych to ignorovala a na toto oslovení „neslyšela“

Mamák se nejmenuji tak na to přeci nebudu reagovat.

1. Pokud je chlapec (třeba Vašek) zyvklý na oslovování Vašíčku, Venoušku, Vendo… jak tomu u dětí bývá, že ano :roll: :) Když bych byla naštvaná já na něj nebo jako reakci na to jeho oslovení bych vyřkla „Václave!“ Řekla bych, že ho to zarazí…

Kamarádky dcera, od narození nenazvaná jinak než Lenička nebo Léňa, jednou ignorovala můj příkaz a odcházela ode mě.
Zařvala jsem „Lenko!“… No to jste měli vidět ten pohled co po mě hodila… :mrgreen: Chichi…a poslechla… :potlesk: :pankac: :kytka:

sara1000
Kelišová 5544 příspěvků 2 inzeráty 07.01.13 13:40

Moje neter, ktere budou 4 roky, kdyz je nastvana na mamku, tak ji rika, ze ji nema rada a ze od ni odejde pryc a jde si, jakoze balit kufr…Take nechapu, kde to berou ty deti.Ale je ji take z toho vzdycky smutno :(

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 07.01.13 13:43

@sara1000 myslím že hodně dělá i tv, školka, dětská hriště a tak, děti jsou přece jako kopráky co vidí nebo slyší je už jejich, A už je jen na ropdičích jak se zachovají zda je jim to jedno nebo s tím chtějí něco udělat a děti učim dobrým věcem

zavjej
Kecalka 314 příspěvků 07.01.13 13:44

Zkus se tomu zasmát

sara1000
Kelišová 5544 příspěvků 2 inzeráty 07.01.13 13:45
@brumi píše:
@sara1000 myslím že hodně dělá i tv, školka, dětská hriště a tak, děti jsou přece jako kopráky co vidí nebo slyší je už jejich, A už je jen na ropdičích jak se zachovají zda je jim to jedno nebo s tím chtějí něco udělat a děti učim dobrým věcem

Souhlasim, kolikrat se sama pozastavim, co Ada obcas rekne.Jako,ze napodobuje nas a hraje si na dospelackou.ted nemluvim o nadavkach atd..Tam nastesti jeste nejsme :)

Billi
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 07.01.13 13:45

Asi bych mu důzazně řekla, že se mi to nelíbí, protože jsem maminka a mamince se tak neříká a že na to neslyším a poslala bych ho do jeho pokoje. Případně bych mu řekla, že takové výrazy používají jen zlobivé děti a až zase bude můj hodný Honzík, ať se za mnou vrátí. Na veřejnosti bych ho prostě ignorovala. Ale pokaždé bych se chovala stejně a dělala bych to důsledně. Ignorovala a neslyšela.
A jak tu bylo psáno - oslovit třeba JANE!

Příspěvek upraven 07.01.13 v 14:05

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18732 příspěvků 07.01.13 13:48

A jeho tatínek používá takové slova?

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 07.01.13 13:50

@sara1000 přesně tak, ale někdy to není špatné pozorovat svoje děti aspoň člověk vidí kde dělá chybu, když ho třeba něco zarazí v chování nebo tak

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 07.01.13 13:51

Me prijde mamina a mamak pekny :mrgreen: bych se tomu smala a ono ho to prejde…

Billi
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 07.01.13 13:52

To, že se proměníš v mamáka, bych nepoužívala, protože jak znám děti, tak by to mohl chtít vidět, takže by ho to mohlo ještě spiš povzbuzovat v daném chování.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama