Taky chci být na prvním místě

Anonymní
5.8.20 15:15

Taky chci být na prvním místě

Prosím o zanecháni anonymity. Vím, že mě tady asi odsoudite, ale jdu se vypovídat.
Nemám nikoho u koho bych byla na prvním místě.
Poznala jsem teď nové přátele. Všichni mají někoho kdo je u nich na prvním místě, nebo u koho oni jsou na prvním místě a já ne. :(
Je mi potom pak smutno.
Tak vám to tady píšu. Troll nejsem. Tak a teď do mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14870
5.8.20 15:17

Třeba to přijde časem. To se stává třeba při stěhování :nevim: děti a muže máš? Pak taky není čas udržovat blíže kontakty kolikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47167
5.8.20 15:19

Já tě pustím na první místo v kategorii nejukecanejsi diskutující. Chceš? :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
5.8.20 15:21

Pokud mas rodinu?
treba u me na prvnim miste jsou penize:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 15:21
@Bubla Bůčková píše:
Třeba to přijde časem. To se stává třeba při stěhování :nevim: děti a muže máš? Pak taky není čas udržovat blíže kontakty kolikrát.

Nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
5073
5.8.20 15:37

Tak u mně budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9408
5.8.20 15:42

A kolik Ti je?
Třeba to teprve přijde ;)
Jestli máš přátele a kamarádíte se tak nějak pohromadě, je to taky fajn.
V určitých etapách života se člověk s někým přátelí víc nebo míň, to se může měnit ;)
Nic není definitivní a navždy, smutná z toho nebuď ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
5.8.20 15:58

Já tě chápu, to je takové období, že bys pro kamarády udělala první poslední a přitom oni dají vždy přednost jiným. Jak píšou holky, každé období přinese něco jiného. Třeba se s někým časem víc sblížíš a potom budeš tou první, ke komu se budou cpát na kávu nebo koho budou zvát ven… Až budeš mít děti, proty budeš po pár let tou první osobou, kterou budou potřebovat. Zatím se seznamuj a novými lidmi a třeba si s někým sedneš natolik, že tě tenhle pocit marnosti přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.8.20 16:01

Nemusíš být nikde na prvním místě. Normální lidi obecně mají na prvním místě manžely/manželky/rodiče/děti…
takže pokud chceš být pro někoho top, tak hledej v rodině ;)
Hlavně mi ale přijde škoda, takhle nad tím přemýšlet, co je na tom špatného být u kamarádky na druhém třetím místě? Já taky nemám (a snad nikdo, koho znám) na prvním místě kamarády.
Já to aktuálně mám tak, že první je syn, o druhé místo se dělím (upřímně, proč nemít sebe na předních příčkách) já sama a můj partner, další je nejlepší kamarádka a ségra, no a pak už se to tak nějak stírá…všechny ostatní známé a kamarády mám až někde dál.

Nehledě na to, že jestli si poznala nové přátele, tak nemůžeš hned očekávat, že budeš na topu. Ty vazby se teprve tvoří… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
5.8.20 16:04
@Anonymní píše:
Prosím o zanecháni anonymity. Vím, že mě tady asi odsoudite, ale jdu se vypovídat.
Nemám nikoho u koho bych byla na prvním místě.
Poznala jsem teď nové přátele. Všichni mají někoho kdo je u nich na prvním místě, nebo u koho oni jsou na prvním místě a já ne. :(
Je mi potom pak smutno.
Tak vám to tady píšu. Troll nejsem. Tak a teď do mě.

Měj samu sebe na prvním místě a nebav se s někým, kdo dá přednost vždy někomu „lepšímu“, jestli to dobře chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
5.8.20 16:08

Porid si psa. :lol: Tedy pokud mu dokážeš dát lásku a čas. Protoho budeš na prvnim místě. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:17
@Mar__tanka1983 píše:
Nemusíš být nikde na prvním místě. Normální lidi obecně mají na prvním místě manžely/manželky/rodiče/děti…
takže pokud chceš být pro někoho top, tak hledej v rodině ;)
Hlavně mi ale přijde škoda, takhle nad tím přemýšlet, co je na tom špatného být u kamarádky na druhém třetím místě? Já taky nemám (a snad nikdo, koho znám) na prvním místě kamarády.
Já to aktuálně mám tak, že první je syn, o druhé místo se dělím (upřímně, proč nemít sebe na předních příčkách) já sama a můj partner, další je nejlepší kamarádka a ségra, no a pak už se to tak nějak stírá…všechny ostatní známé a kamarády mám až někde dál.Nehledě na to, že jestli si poznala nové přátele, tak nemůžeš hned očekávat, že budeš na topu. Ty vazby se teprve tvoří… ;)

Jo, poznala jsem nové přátele. Jo, takže se to teď tvoří. Jsem na vše hrr :roll: :) Ti kluci mají jejich kamarádky na prvním místě a já jsem tak nějak v pozadí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:19
@Petule030 píše:
Já tě chápu, to je takové období, že bys pro kamarády udělala první poslední a přitom oni dají vždy přednost jiným. Jak píšou holky, každé období přinese něco jiného. Třeba se s někým časem víc sblížíš a potom budeš tou první, ke komu se budou cpát na kávu nebo koho budou zvát ven… Až budeš mít děti, proty budeš po pár let tou první osobou, kterou budou potřebovat. Zatím se seznamuj a novými lidmi a třeba si s někým sedneš natolik, že tě tenhle pocit marnosti přejde.

Poznávám teď nové lidi. Asi to chce čas. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
23293
5.8.20 16:32
@Anonymní píše:
Jo, poznala jsem nové přátele. Jo, takže se to teď tvoří. Jsem na vše hrr :roll: :) Ti kluci mají jejich kamarádky na prvním místě a já jsem tak nějak v pozadí.

no tak vidíš, ty by si snad dala na top pozici někoho, koho ani neznáš? Vydrž, buď svá, buď milá a v pohodě a ono se ti to vrátí i s úroky, ale nespěchej na to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
5.8.20 16:49
@Anonymní píše:

To je přeci úplně normální. Dej tomu čas. Vždycky když mě přepadne tenhle pocit, že jsem tak nějak moc sama, tak si jdu třeba i do obchodu udělat radost nějakou blbinou, protože já jsem přeci svůj nejoblíbenější člověk. :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama