Tchán mi chodí masturbovat do pokoje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 11:29

Tchán mi chodí masturbovat do pokoje

Dobrý den, bydlíme 2 roky u přítelových rodičů tzn. jedna koupelna, jeden záchod, jedna kuchyň, máme svůj pokoj a syn má svůj pokoj. Ještě rok by jsme tam potřebovali vydržet, než dostavíme dům. Tchán je podle mě alkoholik ale všichni ostatní tvrdí že ne, že pije jen pivo, jenže když se opije tak chodí po domě, všechny budí, před rokem jsem ho našla spát u mě v posteli když byl přítel na noční a poslední půl rok když je přítel na noční tak mi pravidelně leze do pokoje a úplně normálně se postaví k posteli a masturbuje, naposledy se mnou dokonce syn spal v posteli! Nevíme co s tím, vzhledem k tomu že tam ještě potřebujeme vydržet. Zatím jsme koupili kameru tak uvidíme, co se bude dít až budu mít důkaz to netuším.. Omlouvám se za anonym ale tohle nechci aby věděl někdo známý

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
20.10.21 11:32

Zamykať si izbu 🤷 Určite existujú zámky, ktoré netreba vŕtať do dverí, videla som reklamu na takú zarážku do dverí z amazonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
20.10.21 11:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, bydlíme 2 roky u přítelových rodičů tzn. jedna koupelna, jeden záchod, jedna kuchyň, máme svůj pokoj a syn má svůj pokoj. Ještě rok by jsme tam potřebovali vydržet, než dostavíme dům. Tchán je podle mě alkoholik ale všichni ostatní tvrdí že ne, že pije jen pivo, jenže když se opije tak chodí po domě, všechny budí, před rokem jsem ho našla spát u mě v posteli když byl přítel na noční a poslední půl rok když je přítel na noční tak mi pravidelně leze do pokoje a úplně normálně se postaví k posteli a masturbuje, naposledy se mnou dokonce syn spal v posteli! Nevíme co s tím, vzhledem k tomu že tam ještě potřebujeme vydržet. Zatím jsme koupili kameru tak uvidíme, co se bude dít až budu mít důkaz to netuším.. Omlouvám se za anonym ale tohle nechci aby věděl někdo známý

Jako fakt nevíš co s tím? Dveře nemají zámek? Ty nemáš pusu? Přítel taky ne? Nějak nevěřím, že se probudíš a vidíš to co píšeš, a nic neuděláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
20.10.21 11:35

Mne kdyby sel tchan mastit cabana k posteli, tak ho vezmu zeleznou tyci. Manzel by s nim taky nemel zadne slitovani.

Prosim @admin proverit, ze se nejedna o trolla. Prijde mi neuveritelne, ze by si dospela zenska neumela s takovou situaci poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 11:36

Syn spí v jiném pokoji, zamykat se v domě kde bych se měla cítit v bezpečí mi přijde zvrácené. Nechceme ho oslovit z něčeho když není důkaz je to slovo proti slovu, přítel se ho ptal co nám leze do pokoje a on prostě řekl že byl odnést syna ke mě..

• Citovat
  • Nahlásit
7393
20.10.21 11:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, bydlíme 2 roky u přítelových rodičů tzn. jedna koupelna, jeden záchod, jedna kuchyň, máme svůj pokoj a syn má svůj pokoj. Ještě rok by jsme tam potřebovali vydržet, než dostavíme dům. Tchán je podle mě alkoholik ale všichni ostatní tvrdí že ne, že pije jen pivo, jenže když se opije tak chodí po domě, všechny budí, před rokem jsem ho našla spát u mě v posteli když byl přítel na noční a poslední půl rok když je přítel na noční tak mi pravidelně leze do pokoje a úplně normálně se postaví k posteli a masturbuje, naposledy se mnou dokonce syn spal v posteli! Nevíme co s tím, vzhledem k tomu že tam ještě potřebujeme vydržet. Zatím jsme koupili kameru tak uvidíme, co se bude dít až budu mít důkaz to netuším.. Omlouvám se za anonym ale tohle nechci aby věděl někdo známý

Přítel ti nevěří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 11:38

A ne opravdu se nejedná o trolla, dokážete si představit moji situaci? My ho z toho obviníme a pak bude doma peklo když tam ještě potřebujeme být rok.. Každá možnost nám přijde špatná

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18750
20.10.21 11:38

Najděte si vlastní bydlení. Bydlíte v jeho domě.

A do té doby se začni zamykat. To že se tam máš cítit bezpečně a proto se zamykat nebudeš je celkem pošahaná logika. Stejně tak jako nějaké kejkle s kamerou.

Bezpečně se tam necítíš. Zamknuté dveře to trošku zlepší.

Řešením je to že půjdete jinam a to i za cenu fiannční ztráty.

Jinak teda na to jak najít cestu k tomu, aby si dokázala bezpečně komunikovats alkoholikem co zjevně jde docela dolů a přestávají mu fungovat zábrany ti můžou poradit v nejbližší adiktologické poradně. Někde ve vašem okrese bude.

Tím že to s někým probereš, kdo tě nebude odsuzovat a nebude zpochybňovat tvoje tvrzení se trošku ujistíš a budeš mít prostor najít nějaké cesty, jak si vymezit hranice tak, aby to nevedlo do pekla. Můžeš tam jít klidně sama, můžete tam jít s partnerem - děti alkoholiků často taky podporu.

Příspěvek upraven 20.10.21 v 11:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 11:39

Přítel mi 100% věří ale řekla bych že tomu nechce věřit že by to jeho táta dělal..

• Citovat
  • Nahlásit
12009
20.10.21 11:42

Odstěhuje se někam do pronájmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17076
20.10.21 11:43
@Anonymní píše:
A ne opravdu se nejedná o trolla, dokážete si představit moji situaci? My ho z toho obviníme a pak bude doma peklo když tam ještě potřebujeme být rok.. Každá možnost nám přijde špatná

Celý problém je snadno řešitelný prostým zamykáním pokoje.

Tchána nepředěláš a jestliže se takto chová a Ty přesto nutně musíš bydlet v jeho domě, nic jiného než klíč ve dveřích Ti nepomůže.

Pořizování kamery a snahu nahrávat naprosto nechápu - jak si představuješ, že to konkrétně pomůže? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9049
20.10.21 11:44
@Anonymní píše:
A ne opravdu se nejedná o trolla, dokážete si představit moji situaci? My ho z toho obviníme a pak bude doma peklo když tam ještě potřebujeme být rok.. Každá možnost nám přijde špatná
@Anonymní píše:
Syn spí v jiném pokoji, zamykat se v domě kde bych se měla cítit v bezpečí mi přijde zvrácené. Nechceme ho oslovit z něčeho když není důkaz je to slovo proti slovu, přítel se ho ptal co nám leze do pokoje a on prostě řekl že byl odnést syna ke mě..
@Anonymní píše:
Syn spí v jiném pokoji, zamykat se v domě kde bych se měla cítit v bezpečí mi přijde zvrácené. Nechceme ho oslovit z něčeho když není důkaz je to slovo proti slovu, přítel se ho ptal co nám leze do pokoje a on prostě řekl že byl odnést syna ke mě..

Zamykat se ti přijde zvrácené ale nechat ho ať ti chodí do pokoje aby si ho tam honil je snad zvrácené víc ne? 8o

Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
20.10.21 11:45

Tak toto je jasny troll, už vidim jak by nekdo dobrovolně bydlel s tchanem, ktery nad ním masturbuje… Nebo se ti to líbí :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9049
20.10.21 11:46

Zamykat se je zvrácenost ( protože jsme přeci doma a máme tam být v bezpeci) ale instalovat kamery doma kde máme být v bezpečí je ok…

Posuci ty lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 11:49

Jasně a platit nájem 20 tis. Za 1+1.. To víte že bych se stěhovala nejradši hned ale nejsme milionáři, platit hypotéku a byt.
Nemůžu se na toho člověka ani podívat.. čekala bych tu spíš nějaké konstruktivní řady než osočování z trollů a vysmívají je vidět jaké ženy jsou.. A snaha nahrávat je jen proto aby jsme to mohli říct a mít v ruce důkaz protože on to jinak otočí proti mě..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat