Tchyně mne štve a co s tím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.12.21 19:28

Tchyne mne štve a co s tím

Děvčata máte také někdo takovou super tchyni, která má pořád narážky na to jak máte mamanka a rozmazlene dítě, protože jste mu koupili auto mimo narozeniny atd., a protože se mu věnujete a hrajete si s nim? Já už toho mám plné zuby, do toho další věci co má pořád za narážky. :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.12.21 19:33

To mě mrzí, že ti nenarostla pusa, abys ji na to mohla něco říct.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3999
28.12.21 19:34

A reklas ji to? Nebo manzelovi?
Zkus ji vtipne odpalkovat.
„Ano, je to mamanek. A jeste dlouho bude. Vam to snad vadi?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.21 19:40

No mě právě do očí nic neřekne, to říká manželovi když spolu mluví a on ji nic neřekne a mlci, protože ona je schopna s ním ukončit kontakt a bombardovat ho vycitavyma zpráváma, po štvát proti němu celou rodinu, prostě je to složité. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.21 19:41

Anonym to mě mrzí, že musíte psat pod anonymem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
28.12.21 19:44
@Veveruska66 píše:
No mě právě do očí nic neřekne, to říká manželovi když spolu mluví a on ji nic neřekne a mlci, protože ona je schopna s ním ukončit kontakt a bombardovat ho vycitavyma zpráváma, po štvát proti němu celou rodinu, prostě je to složité. :nevim:

Takze te stve manzel, ne tchyne. Musis to s nim vyjasnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
28.12.21 19:52

Klasické přehazování problémů od manžela na tchýni. Tchyně je jaká je. Tvůj manžel je teda taky mamanek, tak ji to řekni… Promiň ale chlap co se nedokáže postavit matce, protože ona udělá bububu u rodiny je taky na facku… Kdyby to vyřešil už dávno nemusel by řešit, že mu maminka pak dělá zle po rodině. To jak se k němu tchyně chová a co mu říká je jen důsledek toho, že se neumí postavit za vlastní rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.21 19:53

@VitaminC mrzí mě, z eji nic neřekne, ale na druhou stranu ho chápu, protože už několikrát se s ním rodiče nebavili jenom pro to, že to nechtěla jeho sestra, no je to složité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.21 19:56

@Martha03 kezby to bylo tak jednoduché :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
28.12.21 20:19

@Veveruska66 je to jednoduché, když si uvědomí, že nemusí být s rodiči jenom zadobře, ale že by si měl zachovat i vlastní důstojnost… pokud teda neudržuje dobre vztahy kvůli penězům od rodičů či jiným výhodám, tam chápu, že člověk lecos přežije. Přestože mám s rodiči dobre vztahy, tak pokud by mi narušovali můj život, šikanovali mého manžela či děti, dala bych jim to důsledně najevo i za cenu ztráty vztahů, protože takový dodatečný stres a negaci ve svém životě skutečně nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
28.12.21 20:29

@Veveruska66 Rekni manzelovi at ze tchyninymi kecy neobtěžuje a mas vyreseno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4337
28.12.21 20:48
@Anonymní píše:
To mě mrzí, že ti nenarostla pusa, abys ji na to mohla něco říct.. :,(

Proč zneužíváš anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4337
28.12.21 20:51

Řekni jí, ať nezávidí, že máš se synem hezký vztah. Ono většinou pomlouvači skutečně těm pomlouvaným něco závidí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19292
28.12.21 20:58

Tak ti musí vyřídit manžel. Nebo ať tě tím neobtěžuje.
Jestliže jsou schopný s ním nemluví pokud s nimi nesouhlasí. Tak to je snad lepší s nimi nemluví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
28.12.21 21:09

Je otázka, co všechno stojí za to, aby si člověk dělal zle v rodině :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu