Teď se chce jen bavit. Beze mně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 03.02.18 17:03
Teď se chce jen bavit.. beze mě

Ahoj,
Je to uz par tydnu co me opustil přítel po několika letech vztahu bez hádek, kde jsme si moc rozumneli a meli v sobě všechno. Plánoval budoucnost sam o ni mluvil a říkal ze jsem ta nejlepší a ta prava. Planoval společne bydleni a dva dny po tom se rozhodl ze ted chve byt sam a pry si to promyslel jiz delsi dobu. Nakonec jsem se dozvedela ze se s nekym seznamil a chce se s ni vyspat, jen mi nechce ublížit. Vypadlo z nej ze si nic neužil ze uz jsme spolu moc dlouho. (Je mu 25 a ja o tri mladsi). Za tu dobu jsem mu ani jednou nenapsala, on mi napsal jen párkrát, zajimal se jak se mam a rikal ze ho to ted bavi. Co si o tom myslíte? Vrátí se? Kdy? A vyplati se vůbec čekat? Jsem jeho prvni vztah, predemnou panic, takze toho opravdu moc neuzil

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 17:05

Nevrátí se

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 03.02.18 17:06

Zapomeň na něj. Jsi mladá na to, abys slepovala vztah. :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 03.02.18 17:06

Proč by si měla čekat na někoho kdo ti ublížil a odešel?

Limi123
Závislačka 2610 příspěvků 03.02.18 17:08

Myslim, ze se nevrati. Zamiloval se a jen ti nrchce ublizit.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 03.02.18 17:09

@Terkater a ty opravdu chceš, aby se vrátil? 8o ten uz by mi přes práh nešel… nic si neužil? S tebou si neužil? Můj táta měl mámu taky jako svou první. Za pár dní oslaví 36let spolu, 33 v manželství. Stále spolu a stále spokojení.
A ještě ti píše, jak se mu to teď líbí a jak si užívá? A ty na něj chceš čekat?? :nevim:

vcelinda
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 03.02.18 17:10

Já bych ne něj nečekala, máš život před sebou…co s takovým… udělá to znova…

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 03.02.18 17:11

Nečekej na něj. Jsi mladá a najdeš lepšího. :kytka:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 03.02.18 17:18

Nečekej. Život jde dál a každý z vás půjde svou cestou. Hodně mužů se potřebuje v mládí vybouřit :nevim: Aspoň pak už nemají spády něco dohánět a hledat a ví, že u sousedky není tráva zelenější než doma ;)

nostress
Extra třída :D 12717 příspěvků 03.02.18 17:23
@Terkater píše:
Ahoj,
Je to uz par tydnu co me opustil přítel po několika letech vztahu bez hádek, kde jsme si moc rozumneli a meli v sobě všechno. Plánoval budoucnost sam o ni mluvil a říkal ze jsem ta nejlepší a ta prava. Planoval společne bydleni a dva dny po tom se rozhodl ze ted chve byt sam a pry si to promyslel jiz delsi dobu. Nakonec jsem se dozvedela ze se s nekym seznamil a chce se s ni vyspat, jen mi nechce ublížit. Vypadlo z nej ze si nic neužil ze uz jsme spolu moc dlouho. (Je mu 25 a ja o tri mladsi). Za tu dobu jsem mu ani jednou nenapsala, on mi napsal jen párkrát, zajimal se jak se mam a rikal ze ho to ted bavi. Co si o tom myslíte? Vrátí se? Kdy? A vyplati se vůbec čekat? Jsem jeho prvni vztah, predemnou panic, takze toho opravdu moc neuzil

Prosím tě, k čemu by ti byl takový tydýt? :nevim: Buď ráda, že se odkopal ještě relativně brzy.Ji mladá, ty si můžeš najít chlapa, který tě bude opravdu milovat.

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 03.02.18 17:27

Dekuji za nazor, tu dotycnou nechal byt, prestala ho bavi úplně stejne jako ja :nevim:.. jen by me zajimalo kde jsem udelala chybu :zed:

nostress
Extra třída :D 12717 příspěvků 03.02.18 17:28
@Terkater píše:
Dekuji za nazor, tu dotycnou nechal byt, prestala ho bavi úplně stejne jako ja :nevim:.. jen by me zajimalo kde jsem udelala chybu :zed:

Ve výběru partnera. ;)

Russet
Echt Kelišová 9251 příspěvků 03.02.18 17:31
@Terkater píše:
Ahoj,
Je to uz par tydnu co me opustil přítel po několika letech vztahu bez hádek, kde jsme si moc rozumneli a meli v sobě všechno. Plánoval budoucnost sam o ni mluvil a říkal ze jsem ta nejlepší a ta prava. Planoval společne bydleni a dva dny po tom se rozhodl ze ted chve byt sam a pry si to promyslel jiz delsi dobu. Nakonec jsem se dozvedela ze se s nekym seznamil a chce se s ni vyspat, jen mi nechce ublížit. Vypadlo z nej ze si nic neužil ze uz jsme spolu moc dlouho. (Je mu 25 a ja o tri mladsi). Za tu dobu jsem mu ani jednou nenapsala, on mi napsal jen párkrát, zajimal se jak se mam a rikal ze ho to ted bavi. Co si o tom myslíte? Vrátí se? Kdy? A vyplati se vůbec čekat? Jsem jeho prvni vztah, predemnou panic, takze toho opravdu moc neuzil

Nech ho jít.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 03.02.18 17:35
@bartsch píše:
Nečekej. Život jde dál a každý z vás půjde svou cestou. Hodně mužůse potřebuje v mládí vybouřit :nevim: Aspoň pak už nemají spády něco dohánět a hledat a ví, že u sousedky není tráva zelenější než doma ;)

Spíš hodně lidí, ženy to mají úplně stejně.

peta81
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 03.02.18 17:39
@Terkater píše:
Dekuji za nazor, tu dotycnou nechal byt, prestala ho bavi úplně stejne jako ja :nevim:.. jen by me zajimalo kde jsem udelala chybu :zed:

chybu jsi asi neudelala, jen jste proste mladi. pokud jsi byla jeho prvni, tak proste chce zkouset dalsi, na tom neni zas tak nic divneho nebo spatneho :nevim: budte oba radi, ze si to uvedomil uz ted a ne za par let, kdy byste treba meli deti.
nevrati se, necekej na nej, taky si uzivej a hledej nekoho jineho ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama