Těhotenství s nízkou bazální teplotou?

Anonymní
17.4.21 14:02

Těhotenství s nízkou bazalni teplotou?

Asi se budete smát, ale:

Nejméně týden usinam i ve stoje, dneska jsem spala 7-8h a nebyla schopna ani udělat snídani, teď lezim u TV a padají mi oči. Do toho jsem se citila jak nemocná, trochu nachlazení a možná lehce teplota, to přešlo. Prsa velký a boli klasicky jako před ms, poslední dva dny neboli ale velký jsou porad. Občas mě pichne v boku, včera bílý výtok - maličko. Normálně bych řekla ze jsem v tom, nemám žádný tt a do pondeli si ho neobstaram, tak zatím čekám, zpozdeni mám den. No ale jak mi bylo rano všelijak, zmerila jsem si teplotu a tam 36.7 takže asi úplně normální teplota? Vůbec se v ty bazalni nevyznam, jen vím ze bych měla mít tak 37 kdybych byla těhotná? Dá se z toho tedy vycházet?

Jako postavili bychom se k tomu celem, ale teď by to byl masakr :oops: jsme spolu strašně krátce :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1363
17.4.21 14:13

Pokud pravidelně neměříš, tak jednorázová hodnota (a kdo ví, jestli vůbec měřená správně) je naprosto nicneříkající :nevim: máš to 50/50, a když to do pondělka nedostaneš, tak jsi možná v tom. Nic jinýho tady asi dnes nevymyslíme.

Edit: bazální teplota se měří ráno těsně po probuzení v ústech nebo vagině teploměrem s přesností na dvě desetinná místa. Vždy na stejném místě ve stejnou dobu, před tím, než vůbec vstaneš a třeba si dojdeš na záchod :-) kdyby ses ses eště někdy rozhodla pro měření 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 14:19

@Pruhovaný_mýval jak jestli měřila správně?:) no normálním teplomerem v podpaží, to je špatně? :oops: je fakt ze vůbec nevím, jakou mám bezne teplotu. Teď už necitim ze bych ji měla vyšší, ale dopoledne mi přišlo ze to na sobě sama cítím, proto jsem měřila.

Zkusím test zítra, dneska se nedostanu do města, pak až pondeli. A ms mám jak hodinky teda, už par let na den přesně.

Ten výtok taky nevím co měl značit, já jsem obvykle úplně bez jakékoliv a to i ovulacniho - ovulaci vůbec nevím jeszli mám :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 14:20

@Pruhovaný_mýval dekuji teď čtu Edit - to jsem měřila tedy úplně špatně :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 14:22

A mám neskutečnou chuť na milk Shake který jinak nepiju :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1363
17.4.21 14:25
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval jak jestli měřila správně?:) no normálním teplomerem v podpaží, to je špatně? :oops: je fakt ze vůbec nevím, jakou mám bezne teplotu. Teď už necitim ze bych ji měla vyšší, ale dopoledne mi přišlo ze to na sobě sama cítím, proto jsem měřila.

Zkusím test zítra, dneska se nedostanu do města, pak až pondeli. A ms mám jak hodinky teda, už par let na den přesně.

Ten výtok taky nevím co měl značit, já jsem obvykle úplně bez jakékoliv a to i ovulacniho - ovulaci vůbec nevím jeszli mám :oops:

No, v podpaží v průběhu dne to není úplně správně :mrgreen: Popis ke správnýmu měření jsem ti dala k prvnímu příspěvku. To, co sis naměřila, je prostě nějaká úplně random teplota, která ti řekne maximálně, jestli náhodou nemáš horečku. Budu ti každopádně držet palce, ať to vyjde, a kdyby ses náhodou rozhodla příští měsíc měřit pravidelně, tak si k tomu kup odpovídající teploměr a přečti nějaký návod :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 14:26

Ale snad to bude ok, četla jsem ze prsa boli porad, mne bolela dost ale už dobrý, jen jsou porad větší než obvykle.

Teď budu vynervovana a už vůbec to nedostanu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 14:28

@Pruhovaný_mýval dekuju :lol: to je ostuda s tou bazalni teplotou :oops: Jdu si k tomu něco nastudovat :)) já rano (spis v 11h) mžourala na ten můj rtuťový teploměr :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1363
17.4.21 14:47
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval dekuju :lol: to je ostuda s tou bazalni teplotou :oops: Jdu si k tomu něco nastudovat :)) já rano (spis v 11h) mžourala na ten můj rtuťový teploměr :lol:

Ježiš to vůbec neni žádná ostuda :mrgreen: Měření bazální teploty fakt neni běžná znalost, aby ses měla stydět, že to neznáš. Akorát, že ti z toho nikdo moc neporadí, no. Počkej do pondělka, třeba to vůbec nebudeš muset studovat 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 15:36

Dam vědět jak to dopadlo, teď bulim u pohřbu prince philipa - jako plačka jsem, ale ne až takhle :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 12:10

Zdravim vas… chtěla jsem se zeptat na váš názor, zda si myslíte, ze ovulace pravděpodobně v pořádku proběhla..Asi patřím k menšímu procentu, které má BT velmi nízkou, proto doufám, že to pro případne otěhotnění není překážkou… Před „OVU“ mám na grafu okolo 36,2-36,4 - pak se mi teploty vyhouply okolo 36,6, teď už mají malinko klesající tendenci. Graf mám narychlo udělaný v excelu, aplikace mi nefunguje. Myslíte si, že v tomhle cyklu ovulace normálně proběhla, ikdyž nemám až tak extrémní skoky teplot před a po případné ovulaci?
Ovu tipuji na 11.4. ( podle teploty i testů, hlenu - měla jsem pozitivní ovu testy 3 dny po sobě - opravdu byla testovací čárka stejně silná nebo silnější jak kontrolní - pozitivní ovu testy 8.,9.,10.4., styk byl 8., 10. a 12.4. ).
V období 15.-17.4. jsem malinko špinila, jen jemně ružové špinění až malinko do hněda, ale jen trošku, nic výrazného… trošku ve mě svitla kapka naděje, že by šlo o nidaci…

Cítím takové tlaky v podbříšku, jakoby pnutí na vaječnících, občas takové „tlakové“ popíchávání v podbířšku a oblasti vaječníků, chvění v podbříšku. Myslíte si, že tento cyklus proběhl podle grafu v pořádkui i s ovulací a je možné případné těhotenství? Jinak žádné příznaky nemám a ani je tak brzy asi pripadne čekat asi nemůžu. TT si zatím nedělám, vzhledem k tomu že jsem podle všeho 9 DPO, předpokládám, že i malý náznak druhé čárky na testu je i tak nepravděpodobný…

Trošku mě znějišťuje, že teď jde teplota malinko dolů posledních pár dnů, ale nejsou to výrazné skoky, proto se stále držím naděje, že tento měsíc šance na těhotenství snad být může, nebo většinou, když začne křivka pozvolna klesat, mám se připravit spíše na neúspěch?… Na MS by mělo být ještě několik dnů čas, tak si říkám, že kvůli tomu by ten pokles teplot být neměl?..Děkuji všem za vaše názory..

• Citovat
  • Nahlásit
1503
28.4.21 14:59
@Anonymní píše:
Dam vědět jak to dopadlo, teď bulim u pohřbu prince philipa - jako plačka jsem, ale ne až takhle :lol:

Dobrý den, jak to dopadlo? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat