Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky,
ja taky nestiham, omlouvam se
Vanoce a prace - jedine me omluvy. Vcera vecer prijela mamka, takze zatim mam prace jeste vic, nez se rozkouka a trosku zabydli.
Dala jsem fotku do galerie Diskuze Unor 2007. Uz se tomu neda rikat brisko
Jinak vsechno v pohode, mam 9kg navic
a zacinam chodit na kontroly po 14 dnech
Porad si to jeste nejak nepripoustim, ze se to blizi ![]()
Cinq, to je krasna fotka, moc se ti povedla. Gabinek je krasny. A neboj, bit te nebude, ochranovat te bude ![]()
Marketko, mala je sikulka, ze se tak premistuje, ted abyste davali 2× tak velky pozor, kam vam vsude vleze, ze? ![]()
Terko, ty uz to mas uplne zapar, co? Cetla jsem, ze uz jsi na 2,5cm. Tak drzim moc pesti, aby to byla rychlovka a tesim se na fotecky vasi princeznicky.
Holcicky, opatrujte se, ja se zas ozvu.
Ahoj holky,
teď před vánoci na mě padla nějaká vzpomínková nostalgie
nevím, jestli si na mě ještě pamatujete, chodila jsem tady do této diskuze téměř od začátku s předzívkou DARIA
a snažila se otěhotnět, pěkně dlouho
a před rokem jsem byla i v lázních…
Vím, že se to tady obnovilo, některé si ještě pamatuji…
Jen jsem se s váma chtěla podělit o svou radostnou zprávu a totiž:
JSEM TĚHOTNÁ
![]()
Momentálně už v 14tt, užívám si to konečně, měla jsem docela strach, přeci jen už jednou to nedopadlo dobře, ale teď pevně věřím a doufám, že vše dobře dopadne a v červnu 2007 se stanu maminkou ![]()
Jen jsem se chtěla zeptat na Varenku - nevíte, jak se jí daří? Psaly jsme si ještě v létě SZ, pak jsem dlouho nebyla na počítači a už ji nemůžu najít. Vím, že měla problémy ve vztahu, ale holčička jí dodávala sílu…
Jen bych chtěla vědět, jestli je v pořádku, šťastná, a jestli sem ještě na e-mimino chodí.
Daria ![]()
DARIO - ahoj, ja si te uz nepamatuju, ale vim, ze Varenka te hodne vzpominala. Vubec nevime, co s ni je. Snad je v poradku. Uz nam ta diskuze bez ni vubec nefunguje.. ![]()
Ale tobe moc gratuluju, super zprava, mam radost, ze je tentokrat vsechno v poradku a at je to tak i nadale. Ja jsem sem taky chodila 9 mesicu nez jsem otehotnela, ale tahle diskuze mi prinesla stesti, proto porad zustavam verna ![]()
Moc si to uzivej, davej na sebe pozor a krasne vanoce preju! ![]()
Ahoj holky, ahoj „Darjo“, ja si Te docela dobre pamatuju. I kdyz ty me asi ne a urcite nikdo, kdo tu ted pise. Psala jsem jen ze zacatku a take pod jinym jmenem - Alusa a pak chvilku pod timhle.
A nejak s odchodem Varenky tu prestalo byt co sledovat. Je to teda zvlastni. Ale pak uz se ani neozyvala Myska. Ja to ze zacatku spis prikladala tomu, ze s materskymi povinostmi uz neni tolik casu.
No ja sem tam tuhle diskusi sleduju, abych zjistila, jak se kdo ma, co je vlastne s Varenkou a kdo da vedet, jestli nebude mit miminko:-) Takze moc gratuluju. Cerven je super mesic. Pak vas ceka slunicko.
Ostatnim i Tobe preju krasne vanoce, zdrave deti a lasku a zdravi a tak vsechno, co se da prat.
Jeste by me zajimalo, jak se ma Sasula??? Tenkrat taky chtela otehotnet ale mela to hodne komplikovane.
Alco, Myska myslim chodi na missorku, nekdo to tu rikal (psal). S Sasulkou jsem byla chvili v kontaktu, ale ted uz mi dlouho nenapsala. Mela problemy nejen s otehotnenim, ale taky se vztahem, proste asi toho bylo moc. Ale ta Varenka by se ozvat mohla. Treba kdyz na ni budeme takhle vsechny myslet, tak se to k ni donese telepaticky a ozve se ![]()
Krasne vanoce ![]()
Taky bych ráda Varenku přivolala zpátky - telepaticky. Snad se má dobře, ať už je s manželem nebo bez, někdy je lepší se včas rozejít, i když to není vůbec snadné. Ale miminko všechny bolesti nahradí, je to ten nejkrásnější smysl života (doufám, aspoň u mě to tak je).
VARENKO, OZVI SE, MYSLÍME NA TEBE
Ahoj holky,
Dario - nedávno jsme tu o tobě mluvily s Noggie, jak se asi máš a ty tu přijdeš s takovou krásnou novinkou
Moc ti gratuluju. Kdy máš termín? Mě přepadá nostalgie, když slyším o červňátku, loni touhle dobou mi začínalo růst bříško
Strašně moc vám to přeju, byla to dlouhá cesta, že? No, miminka si prostě umí počkat na tu správnou dobu. Mimochodem červen je na porod super, můžeš s mimčem hned vyrazit ven, nemusíš ho navlíkat do šílených vrstev oblečení apod. Co se týče Varenky, tak se mi o ní normálně nedávno i zdálo. Ale nebyla tu už několik měsíců. Moc by mě taky zajímalo, jak se má, vždyť naše holčičky jsou o sebe o 2 hodiny! (Ta moje o dvě hodiny starší
). Asi zkusím sehnat Mysku a napsat jí, ona má totiž na Varenku mobil.
Co jinak, holky? Jaké byly Vánoce? U nás super. Viktorka z toho sice až tak rozum neměla, ale vytušila, že se děje něco zvláštního, rozbalovala s velkou vervou dárky, nejvíc ji zajímaly stužky a okusování papírů. Tady je jedna fotka
http://farm1.static.flickr.com/…ce441220.jpg
A kdybyste chtěly vidět další, tak je najdete tady: http://www.flickr.com/…7472617@N00/
A copak jste dostaly od Ježíška a Santa Clause na Floridě a Mikuláše ve Francii?
Ahoj holky,
predem vas vsechny zdravim a taky vam chci poprat do Noveho roku vse nejlepsi hlavne zdravicko a spoustu radosti s nasimy drobecky.A nastavajicim maminkam,hlavne pohodovy porod a zdrave,krasne miminka.
Po rozedeleni emimina,se se Dubnata prestehovala na Missorku,tak tam obcas zavitam,ale toho casu moc neni..Stehovali jsme se z Prahy na Moravu,coz bylo narocne a navic,ja si nemuzu zvyknout…Martasek je zatim stale zlaticko,mame 8 zoubku,rika mam tata,baba,je to poklad..
Varenka bude mit urcite velikanskou radost,ze jste na ni nezapomely,uz jsem ji to psala.Ale bohuzel stale resi manzelske problemy.Urcite az to pujde,tak za vama zase prijde.Nekolikrat mi psala,ze na vas mysli,a je ji moc smutno.Sashenka je nadherna princezna a Varenka z ni ma velikanskou radost.Z celeho srdce bych ji prala,aby ji v novem roce cekaly uz jen same radosti!!!Zleho,uz si uzila dost.
Holky mejte se mooooc hezky a do noveho roku tou spravnou nohou
![]()
Jee, Mysko, to je super, ze ses ozvala. Diky za zpravy o Varence, moc ji pozdravuj, to vis, ze jsme na ni nezapomnely. Pani, Martasek uz je velky kluk, to tak leti, to je silenost… doufam, ze mi moje miminko tak rychle neporoste ![]()
A jaktoze si nemuzes zvyknout na Morave? Dyt je tam hezky…
Ale chapu, ze proti Praze to musi byt sok. Tak at si brzo zvyknes a at se vam dari a jste zdravi.
Marketko, vam to taaak slusi, jste jak ze zurnalu
Covece ale divim se, ze mala jeste neobjevila televizi a cedecka a vsechny ty cupliky na dvd prehravaci… mate se na co tesit ![]()
Mne Santa Klauz prinesl pekarnu na chleba
Byla jsem uzasne hodna ![]()
Dnes jsem byla na kontrole, uz mam nahore 10kg! Jinak nic noveho, vsechno ok. Mimi dnes kopalo uplne na boku, skoro na zadech, nevim, jak se tam dostalo ![]()
NAZDAREK DEVCATKA!!
tak se zase hlasim po delsi pauzicce… no nejak jsem letos tedy vloni nestihala, Vanoce, Oli narozeniny, Silvestr a ted SOFINKA - takze mala se narodila 01/01/2007 v 11.05, vazila 3820g a merila 52cm, porod byl opravdu extra rychlej, podrobnosti jeste napisu, fotecky jsou v rubrice ZIVOT po POTRATU - dalsi jeste dodam pozdeji, opet jsme nemeli pri ruce digital…
ZANET - koukam, ze to mas taky na spadnuti, je to hruza - strasne moc to leti!!!!!!!!!!!!!
Vsechny Vas moc zdravim a dodatecne preji KRASNY A STASTNY NOVY ROK - hlavne ZDRAVICKO!!!! bez nej nejde totiz vubec nic…
Terko, fotecky jsou super! Tesim se, ze nam napises podrobnosti o porodu (nebo posli odkaz, jestli je das jinam). A vsimla jsem si, ze se mala vyklubala presne na termin, super
Je krasna, kocicka mala…!
No jo, uz se mi to taky blizi, jsem zvedava, co se vyklube nam
Ted resime jmena a porad se nejak ne a ne dohodnout
Zase bude vsechno na posledni chvili, asi uz jsem si zvykla, s Dannym to ani jinak nejde.
Mé milované holčinky - ani nemůžu uvěřit, že jste tu všechny.
![]()
Nevím, jak vyjádřit, kolik pozdravů a vzpomínek vám posílám a moc vám děkuji, že jste mě přes Myšku pozdravovaly. Moc to pro mě znamená.
Ani jsem nestačila nic přečíst, jen poslední stránku a jsem z toho všeho tak štastná - kolik mimineček a tehulineček…Vše hrozně moc utíká a já si vzpomínám na vše, co bylo na této naší diskuzi.
Chci vám za mě i za Sashenku - mého Andílka - popřát vše nejlepší v tomto novém roce. Ať se vám vyplní všechna vaše přáníčka a máte kolem sebe hodné a milující lidi a ať jste zdravé, štastné a spokojené.
Mám vás všechny moc ráda a strašně mi CHYBÍTE.
papa Vaše Varenka a sluníčko Sashenka
![]()