Těhulka z Proseka - Praha 9

Napsat příspěvek
Velikost písma:
57
16.1.12 10:11

ok, tak priste, brzy se uzdrav Hanka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
1.2.12 16:15

Ahojky :) tak my už jsme zdraví :)
Co tedy naplánovat nějaký sraz příští týden až trochu opadnou ty mrazy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
2.2.12 10:41

Ja jsem urcite pro.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
11.2.12 20:05

Super, tak na kdy se domluvíme? Chodíte vůbec ven, když jsou ty šílený mrazy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
12.2.12 10:42

Ted ven nechodime, od vcera mame ryma a teplotu, takze to zatim zas ja nevidim moc na prochazky. To jsme se hezky prostridaly, co vy, chodite ven?Hanka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
15.2.12 18:41

Ahoj, co tedy pondeli 20.? Pod nulou by už být nemělo…:-)Vy jste ale už velký, podle fotky:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
16.2.12 11:42

Ahooj :) jasně, v pondělí klidně můžem… v kolik hodin se ti to bude hodit? No jo, Andrejka už se pořádně veliká, za chvilku jí bude půl roku a už má 8kg :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
16.2.12 12:19

Ahoj, tak co 13 30 u hriste pred pizzerkou? Klárka má něco tak 3,5 měsíce a něco přes 5 kg. H

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
16.2.12 14:50

Jo, dobře :) mám napsat i holkám jestli nechtějí jít s náma? Jééé, to máš dobrý, že je Klárka tak malinká… a co už všechno umí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
16.2.12 15:40

Urcite pistni i holkam. Ja jsem tehdy byla jen na te jedne spolecne prochazce. Jinak zacina si rano broukat zpivat, my bychom jeste radi spali…Drzi hlavicku, zacina se pomalu prevalovat, vyzaduje pozornost :) A co vy, ta uz asi i leze ne?
Slusi vam to. Pisu si tedy to pondeli. Hanka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
17.2.12 12:23

Jééé, děkuju :) no my jsme trochu línější, takže malá se převaluje z bříška na záda a naopak a na bříšku se točí dokola za hračkama :) ale ještě neleze… to přijde za chvilku !! Náznaky už tam má, ale je ještě líná to zkoušet pořádně :-D Jinak různý pazvuky, vískání, prdění pusou, křičení a všechno možný máme pořád… Krásně už mi papá každej den příkrmy. Jo tak pondělí platí a holkám dám vědět jestli se budou chtít přidat… Posílám ještě pár fotek tý mojí cácorky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
20.2.12 11:49

Ahoj Hanko, promiň, ale dneska to nestíhám :( a co mi psali holky tak taky ne… co třeba zítra nebo ve čtvrtek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
20.2.12 11:53

Ahoj, tak co tedy čtvrtek?H

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4299
20.2.12 12:27

Jo, ve čtvrtek to bude super… zase ve 13:30??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
20.2.12 16:27

Domluveno. H

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová