Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To je škoda,v úterý nemůžu,vlastně celý tento týden mám dost plný,jen pondělí volné:-/
V úterý by právě snad nemělo. Tak se na Vás budu v úterý ve 14:30 u lanovýho hřiště těšit ![]()
ahoj holky… mam tp 8.12. a bydlim v Letnanech … jestli budete neco planovat a mohla bych se pridat, rada navstivim Prosek ![]()
Hezky vecer!!!
Ahoj holky ![]()
Téééda, tady je ale mrtvo
Plánuju příští týden výlet na Prosek, neuděláme zase
sraz? Kterej den by se Vám to hodilo? ![]()
@pav86 Gratulace
Přidáš se k nám?
@Culie Ahooj
já už sice na Proseku nebydlím, ale pořád tam často jezdím s kamarádkou na procházky s kočárkama, tak jestli chceš, můžeš se někdy přidat ![]()
Ahoj holky ![]()
zítra jdu s malou na Prosek. Nechcete se sejít na procházku??
Ahojky, zítra už máme sraz s holkama z jiné skupiny…jestli chceš tak se koukni Maminky Praha9-Střížkov a můžeš se přidat
Ahojky je tady nějaká těhulka z Proseka nebo okolí, která má termín prosinec, leden? Ja mám TP 2.1 2013,bydlím na sídlišti Prosek. Ráda bych se s nějakou těhulkou seznámila ![]()
@dannydanca Ahoj, já jsem z letnan a rodila jsem 3.1.2013 kluka Honzíka v Motole
Prosek je kousek, kdybys chtěla vyrazit na prochajdu… ![]()