Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Na blbou bolest hlavy, co nespravi víc Ibalginu, mi pomáhají léky s tramadolem, ale jsou na předpis. Antimigrenika mi nezabírají vůbec a to mám někdy pocit, že mám hlavu rozseklou na půl. A nebo pak už kapačka s paracetamolem v těhotenství.
Pořádně tu hlavu stáhni šátkem, namočeným ve Francovce, tmu a nech si koupit perlivou Magnezku. Když to nepoleví, zajeď do nemocnice, dostaneš kapačku…
Ahoj, chtela bych se vás zeptat jestli nevite co pomáhá na silnou bolest hlavy?
Už mám v sobě 3 ibalginy a furt mám pocit jako by mi praskla hlava.
Díky