Test v den MS ? Něco málo se ukázalo

Anonymní
13.6.21 09:39

Test v den MS ? Něco málo se ukázalo

Dobré ráno 🙂

Dnes má dorazit MS, a zatím nic 🤷🏼‍♀️
Tak jsem udělala test a ukázalo se nám toto 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
13.6.21 09:41

Udelej zitra test stejnou znackou a uvidis jak bude pokracovat dal. Tohle vetsina zna jako,,neco,, i jako,,nic,,. Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
13.6.21 09:50

Já bych spíš řekla, že do kategorie „něco“ se to dá zařadit 9-10 DPO.
V den ms (za předpokladu že ovulace byla v půlce cyklu) tohle patří spíš do kategorie „nic“ nebo „biochemko“.
Zakladatelko, zkus za dva dny a uvidíš. Zesílí nebo zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
13.6.21 10:07

Toto říká, že máš v moči malé množství hcg. Udělej si v úterý druhý test z krabičky, čárka musí být výraznější, aby se dalo usuzovat prosperující těhotenství. Pokud by byla naopak slabší, bohužel.
Důležitý je, ať jsou testy stejné značky, stejný typ. Jinak nelze srovnávat.
Na gynekologii případně stačí jít 2-3 týdny po vynechání menstruace. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2571
13.6.21 10:23

Zkus jiny test, tady je i ta kontrolni carka nejak divne rozpita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
13.6.21 11:03

Vadný test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 11:09

Těhotenský test sluníčko a in time

Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
31830
13.6.21 11:26
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

Věřila bych testu ze zítřejší ranní moči :lol:
Testuje se vždy ráno první moč, pak už je koncentrovaná, proto druhý test je negativní. Může být taky méně citlivý, než první. Pokud chceš porovnávat testy, vždycky musí být stejná značka, ideálně stejně správně provedený.
A další proměnná je, jak dlouho jsi od termínu menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
13.6.21 11:45
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

Testuje se z ranní moči. Takže věř tomu prvnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.21 14:03

Ahoj holky prosím vás o radu nebo jestli má někdo nějaké zkušenosti. Je možné že jsem těhotná i když mám 14 dní před MS? Není možné že sem měla třeba ovulaci v jiný den než bych původně mít měla jelikož mám ms nepravidelnou tak jestli třeba to může být tím že bych otěhotněla minulý měsíc po MS, ms jsem teď v červnu měla cca o 3 dny dříve a skončila o den dřív a je možné že teď teprve by se mi na testu ukázal duch? Já si dělala test jeden ráno od sluníčka tam byl znatelný duch, pak jsem si dělala test od intime a tam byl už mě e znatelný ale přece jen je vidět když se člověk dobře zadívá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.21 20:00

Holky je to jen ovu kterou mám mít dneska nebo ranné tehu? Tyto testy jsou dělané dnes ráno z ranní moči oba naráz jeden je ovu druhý TT 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat