Test v den MS ? Něco málo se ukázalo

Anonymní
13.6.21 09:39

Test v den MS ? Něco málo se ukázalo

Dobré ráno 🙂

Dnes má dorazit MS, a zatím nic 🤷🏼‍♀️
Tak jsem udělala test a ukázalo se nám toto 🤷🏼‍♀️

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
749
13.6.21 09:41

Udelej zitra test stejnou znackou a uvidis jak bude pokracovat dal. Tohle vetsina zna jako,,neco,, i jako,,nic,,. Drzim palce :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6061
13.6.21 09:50

Já bych spíš řekla, že do kategorie „něco“ se to dá zařadit 9-10 DPO.
V den ms (za předpokladu že ovulace byla v půlce cyklu) tohle patří spíš do kategorie „nic“ nebo „biochemko“.
Zakladatelko, zkus za dva dny a uvidíš. Zesílí nebo zmizí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
13.6.21 10:07

Toto říká, že máš v moči malé množství hcg. Udělej si v úterý druhý test z krabičky, čárka musí být výraznější, aby se dalo usuzovat prosperující těhotenství. Pokud by byla naopak slabší, bohužel.
Důležitý je, ať jsou testy stejné značky, stejný typ. Jinak nelze srovnávat.
Na gynekologii případně stačí jít 2-3 týdny po vynechání menstruace. Držím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4731
13.6.21 10:23

Zkus jiny test, tady je i ta kontrolni carka nejak divne rozpita

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36167
13.6.21 11:03

Vadný test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.21 11:09

Těhotenský test sluníčko a in time

Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

  • Citovat
  • Upravit
35418
13.6.21 11:26
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

Věřila bych testu ze zítřejší ranní moči :lol:
Testuje se vždy ráno první moč, pak už je koncentrovaná, proto druhý test je negativní. Může být taky méně citlivý, než první. Pokud chceš porovnávat testy, vždycky musí být stejná značka, ideálně stejně správně provedený.
A další proměnná je, jak dlouho jsi od termínu menstruace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36167
13.6.21 11:45
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím je něco špatně nebo každý test mám jiný? Dnes ráno jsem z ranní moči dělala sluníčko ten fialový a mám ducha a o dvě hodinky déle jsem zkoušela test in time a tam bílo nevím kterému mám více věřit děkuji za vaše názory a rady :)

Testuje se z ranní moči. Takže věř tomu prvnímu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.21 14:03

Ahoj holky prosím vás o radu nebo jestli má někdo nějaké zkušenosti. Je možné že jsem těhotná i když mám 14 dní před MS? Není možné že sem měla třeba ovulaci v jiný den než bych původně mít měla jelikož mám ms nepravidelnou tak jestli třeba to může být tím že bych otěhotněla minulý měsíc po MS, ms jsem teď v červnu měla cca o 3 dny dříve a skončila o den dřív a je možné že teď teprve by se mi na testu ukázal duch? Já si dělala test jeden ráno od sluníčka tam byl znatelný duch, pak jsem si dělala test od intime a tam byl už mě e znatelný ale přece jen je vidět když se člověk dobře zadívá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.21 20:00

Holky je to jen ovu kterou mám mít dneska nebo ranné tehu? Tyto testy jsou dělané dnes ráno z ranní moči oba naráz jeden je ovu druhý TT 8o :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová