Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
ahoj já mám od srpna také tetování na rameni a vůbec mě to nebolelo,naopak to bylo i příjemný
jen když tatér místama víc zatlačil tak mi to přišlo jako když vemeš nějaký tupý předmět a jezdíš s ním po rameni..jinak pohoda ![]()
Ahoj všem..
Chtěla bych se nechat poprvé potetovat..na noze.Toužím po tom už docela dobu,.Ke 30 cítce to nevyšlo,tak asi ted nějak .. ![]()
OTÁZKA ZNÍ ..
kde berete inspiraci?
chtěla bych jméno syna --,nevím ,ale jak..jako jakym stylem písma a ani kam.
ZNÁTE NĚKDO NĚJAKÉ PĚKNÉ STRÁNKY S MOTIVY?(pokud ano,prosím odkazy)
A HLAVNĚ JESTLI TADY JE NĚKDO Z LIBERECKÝHO KRAJE A MÁ ZKUŠENOST S DOBRÝM SALONEM…
DÍKY VŠEM !!!!
Kamcoo já ti odpovím jen na jednu otázku a to na inspiraci.
Chtěla jsem něco co souvisí s mým synem, ale ne celý jméno, takže jenom písmenko V no a můj táta je celkem šikovný, tak jsem mu zadala úkol a V mi nakreslil v několika verzích a já si pak akorát vybrala.
my chteli loni s manzelem vytetovat na zapesti jen data naseho narozeni. netusili jsme vubec jak a ani presne kam. a dobry tater ti poradi a „namaluje“ ti kerku presne na miru
nam dokonce David (tater) rekl, ze kdybych donesla nejaky obrazek z internetu, tak me s tim posle do pryc
a vysvetlil mi to tim, ze bych prece nechtela nosit neco, co uz nekdo ma ![]()
takze zkus podle zkusenosti znamych (zamerne nepisu recenzi na netu), kdo je nejlepsi a on ti sam poradi
prece jenom to neni na chvilku, ale prej na furt ![]()
EDIT: uz se nemuzu dockat, az porodim a dokojim, abych si mohla dat dat jmeno syna
jen fakt nevim kam
ale zase to necham na davidovi
Takze bacha, je to jak droga
![]()
ségra si nechala takovou kérku na kotník… říkala, že jí to moc nebolelo. hojilo se to rychle..a vypadá to pěkně..
inspiraci jí dali v tetovacím salonu, kdy si vybírala z takového velkého katalogu ![]()
nevím ale do jména dítěte - ač ho mám vážně moc ráda, bych nešla.. spíš něco neutrálního!
No mě se to líbí..jako mít jméno svého dítěte napořád někde na těle.
Obrázek jako jiný bych chtěla na kotník -otom sním už leta.Nějaký maličký.
Tak ted už jen ,aby se někdo ozval z mýho kraje a napsal..
![]()
Ahoj, mám tetování na lopatce. Přirovnala bych to k takovému jemnému rytí, trošku štípání, chvilkami pálení a svědění. Není to nic hrozného.;) Tak se neboj a jdi do toho. Můj kamarád má na krku vytetované jméno své dcery Laury v egyptštině a je to vážně nádhera.:)
Přikládám foto svého tetování.
Ahoj, mám tetování na lopatce. Přirovnala bych to k takovému jemnému rytí, trošku štípání, chvilkami pálení a svědění. Není to nic hrozného.;) Tak se neboj a jdi do toho. Můj kamarád má na krku vytetované jméno své dcery Laury v egyptštině a je to vážně nádhera.:)
Přikládám foto svého tetování.
Holky, já jdu dnes taky a jsem pos…
. Nechávám se tetovat na záda mezi lopatku a rameno.
Danies, moc krásné ![]()
ahoj chtěla bych se zeptat k čemu by ste přirovanli bolest? chci se nechat tetovat na lopatku a mám strach, bude to moje první tetování, nechci odejit ze salonu ubrečena.. ![]()
Napíšu to jen stručně…sama jsem se neskutečně bála bolesti při tetování a projížděla sem snad všechny diskuze, kde se psalo bolesti př tetování. Jsem člověk, kterej nesnáší jehly:DPři odběrech se mi dělá špatně a takové očkování je pro mě horor:D
Před 14 dny jsem se odhodlala a nechala si udělat tetování na podbříšek:). Tetování VŮBEC nebolelo, spíše jen lechtalo!:)) Takže vzhůru do toho:) Já už si vymejšlím další:)
Tetování mám dvě a musím říct, že je to fakt droga, na zádech to bylo super, bylo to hrozně příjemné, na noze to trochu štípalo, ale nic hroznýho
jen tak se mi něco nelíbí, takže mi vždycky dlouho trvá než si něco vymyslím
nemohla bych mít tetování, které nic neznamená, musí to pro mě mít nějaký hlubší význam
tatéra mám úžasnýho, takže jinám bych nešla ani náhodou ![]()
taky mám na rameni/lopatce.Nelechtá to,ale vydržet se to dá,trvalo to dvě a půl hodiny,uteklo mi to jako deset minut.Pokud jsi zvládla porod,tetování bych se nebála
![]()
Já mám celý břicho a nejhorší byl bok a kyčel.. to jsem fakt trpěla, ale dalo se vydržet. Je to jak droga, těšim se, jak budu mít záda, ty jsou festovní přes páteř, ale už se nemůžu dočkat..