Potrat částečným porodem - to snad nemůže být pravda!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Janni.na88
10.6.11 11:44
janet9 píše:
tessika:tak tohle zvýraznění snad nikdo nepřehlídne :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Upravit
714
10.6.11 11:47
janet9 píše:
tessika:tak tohle zvýraznění snad nikdo nepřehlídne :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To víš, jistota je jistota. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
10.6.11 11:56

Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janni.na88
10.6.11 12:02
jenny.fields píše:
Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.

Jenny,já uz bychs e v tomasi opravdu nejak podrobne nababrala..shodly jsme s etady na tom,ze to zbytecne desi vsechny okolo..a kdo se v tomto vyziva a chce nejake informace o tom,tak at si je najde,nic proti..ale myslim si,ze je zbytecne to enjak rozpytvavat dal… :think:

  • Citovat
  • Upravit
714
10.6.11 12:03
Janni.na88 píše:
jenny.fields píše:
Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.
Jenny,já uz bychs e v tomasi opravdu nejak podrobne nababrala..shodly jsme s etady na tom,ze to zbytecne desi vsechny okolo..a kdo se v tomto vyziva a chce nejake informace o tom,tak at si je najde,nic proti..ale myslim si,ze je zbytecne to enjak rozpytvavat dal… :think:
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
10.6.11 12:06
tessika píše:
Janni.na88 píše:
jenny.fields píše:
Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.
Jenny,já uz bychs e v tomasi opravdu nejak podrobne nababrala..shodly jsme s etady na tom,ze to zbytecne desi vsechny okolo..a kdo se v tomto vyziva a chce nejake informace o tom,tak at si je najde,nic proti..ale myslim si,ze je zbytecne to enjak rozpytvavat dal… :think:
:palec:

Jasná :palec:

Příspěvek upraven 10.06.11 v 12:07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dada1511
10.6.11 12:06

Jannny,asi tak :palec: :palec: :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Janni.na88
10.6.11 12:07
tessika píše:
Janni.na88 píše:
jenny.fields píše:
Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.
Jenny,já uz bychs e v tomasi opravdu nejak podrobne nababrala..shodly jsme s etady na tom,ze to zbytecne desi vsechny okolo..a kdo se v tomto vyziva a chce nejake informace o tom,tak at si je najde,nic proti..ale myslim si,ze je zbytecne to enjak rozpytvavat dal… :think:
:palec:

já ti nevim Tess..ale me prijde,ze nekteri lide se v tom jeste vyzivaji a uplne chrčí po dalsich a adalsich informacich a dalsich a dalůsich priapdech..me by ani nenapadlo to oooglovat a heldatt dalsi a dalsi obrazky a info,nevim nu,nejsem takova povaha,za prve-matky,ktere na to pristoupi ani nejsou amtzky,ale nejsou proste bnormalni…a ti doktori take ne-to nejsou doktori ale reznici..a za druhe - ano,je mozne ze se to deje,to nepopiram,v dnesnim ac modernim svete se bohuzel deji ruzne zrudbnosti..-ale proc se v tom jeste vyzivat? ja osobne teda na to zaludek nemam..a jak jsme se tady shodly.-taklopveto pripady nepochazejia ni od doktoru,ale od rezniku,kteri se doktory nazyvaji..asi tak.. :think:

  • Citovat
  • Upravit
Janni.na88
10.6.11 12:08
jenny.fields píše:
tessika píše:
Janni.na88 píše:
jenny.fields píše:
Diskuzi jsem nečetla (a článek jen k tou označení takového potratu), jen úvod včetně tučného, ale když jsem dala do google, tak mi to jasně vygooglovaló, že to opravdu existuje(tady ten článek končí se slovy God had plans…, takže je to něco proti potratům:
https://encrypted.google.com/#…
A tady jsou mimo jiné případy, kdy se to používá (používalo?)
http://www.npr.org/…ry/story.php?…
A rozhodně tam není vyloučené, že se to děje i ve třetím trimestru.
Jenny,já uz bychs e v tomasi opravdu nejak podrobne nababrala..shodly jsme s etady na tom,ze to zbytecne desi vsechny okolo..a kdo se v tomto vyziva a chce nejake informace o tom,tak at si je najde,nic proti..ale myslim si,ze je zbytecne to enjak rozpytvavat dal… :think:
:palec:

Jasná :palec:

Příspěvek upraven 10.06.11 v 12:07
:wink: :kytka:
  • Citovat
  • Upravit
10048
10.6.11 12:18

Ten první příspěvěk- se úplně červenám. :oops: :-)
Reklamu dělat nechci máš to zakladatelko v SZ. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dada1511
10.6.11 12:24
Dice píše:
Ten první příspěvěk- se úplně červenám. :oops: :-)
Reklamu dělat nechci máš to zakladatelko v SZ. :wink:
:lol: :lol: :lol: :pankac: :pankac: :pankac:

To bude návštěv na profilu :-) :wink:

Příspěvek upraven 10.06.11 v 12:45

  • Citovat
  • Upravit
zuzulenda12
10.6.11 12:36

haha, prý těhulky nečíst a ještě s vykřičníkem… :mrgreen: bože a co je na tom špatného?? pořád lepší potrat než týrané dítě a nebo dítě v děcáku. jste citlivky…hlavně že jíte maso, to vám nevadí, že zvíře bylo zabité a předtím ještě (některé) trávily život v malýh klecích, co?? :zed:

  • Citovat
  • Upravit
dada1511
10.6.11 12:45
zuzulenda12 píše:
haha, prý těhulky nečíst a ještě s vykřičníkem… :mrgreen: bože a co je na tom špatného?? pořád lepší potrat než týrané dítě a nebo dítě v děcáku. jste citlivky…hlavně že jíte maso, to vám nevadí, že zvíře bylo zabité a předtím ještě (některé) trávily život v malýh klecích, co?? :zed:
:poblion: :poblion: :poblion:

Jistě, jistě, ony potraty ve 3 trim. jsou úplně normální věc,že??? :poblion: :poblion: :poblion: A ještě se v tom šťourat.No,jsem možná citlivka,ale nevím proč se v tom vyžívat :roll: :poblion: 8-o

  • Citovat
  • Upravit
Janni.na88
10.6.11 12:52
zuzulenda12 píše:
haha, prý těhulky nečíst a ještě s vykřičníkem… :mrgreen: bože a co je na tom špatného?? pořád lepší potrat než týrané dítě a nebo dítě v děcáku. jste citlivky…hlavně že jíte maso, to vám nevadí, že zvíře bylo zabité a předtím ještě (některé) trávily život v malýh klecích, co?? :zed:

Zuzulendo,nezlob s ena me,ale trochu te teda nechapu no :nevim: :zed: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Janni.na88
10.6.11 12:53
dada1511 píše:
zuzulenda12 píše:
haha, prý těhulky nečíst a ještě s vykřičníkem… :mrgreen: bože a co je na tom špatného?? pořád lepší potrat než týrané dítě a nebo dítě v děcáku. jste citlivky…hlavně že jíte maso, to vám nevadí, že zvíře bylo zabité a předtím ještě (některé) trávily život v malýh klecích, co?? :zed:
:poblion: :poblion: :poblion:Jistě, jistě, ony potraty ve 3 trim. jsou úplně normální věc,že??? :poblion: :poblion: :poblion: A ještě se v tom šťourat.No,jsem možná citlivka,ale nevím proč se v tom vyžívat :roll: :poblion: 8-o

přesne tak :palec: :palec: :palec: :hug: :hug: :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová