Poradna duly
Jana Čurdová
@Pavla.kd no, nejsou. Raději vsadit na osvědčené značky, které mají i dobré výsledky při crashtestech. Römer, Maxi-cosi, Cybex,…
@TER2312 Hlavně žádný stres. Také jsem měla větší riziko na dawna a nic z toho není. Hlavně že byl utz v pořádku. Asi ti doporučí odběr plodovky nebo některý z testů krve. My šli do Prenascanu a zjistili že je mimčo v pořádku a navíc že to bude holčička
A na preeklamsii ti jen dají zobat prášky.
@Dysis1 no na screeningu mi dr. řekla, že to vypadá na holčičku a mám kamošky co u ní byly a prý se vždy trefila, tak doufám, že to tak opravdu bude
Ale neboj, kočárek určitě ještě počká na pár potvrzení, ať je jistota ![]()
@Oneilka v tomhle jsem jak prvorodicka…přece jen 16 let je 16 let…
@Luuca10 Také jsou kočárky s kvalitní autosedačkou. Pokud narazíte na takový co má Cybex nebo Maxi cosi v setu, tak bez obav do toho jděte. ![]()
@Lorelay.cz Takových ale moc není, teda já jich moc neviděla. Spíš mají vždycky svoji sedačku a ta stojí za prd.
@Dysis1 jsem ráda, že nejsem sama, co chce tak drahý kočárek
Už jsem si říkala, jestli nejsem moc náročná a rozmazlená a pořád jsem přemýšlela, jestli je 12tis za kočárek fakt moc nebo to ještě jde ![]()
@Luuca10 Tak ta za moc stát nebude
@Oneilka Většinou už to bude u dražších kočárků. Mě se třeba libil Moon Solitaire a ten ji má, ale i s autosedačkou stojí 25 tisíc. @Luuca10 Ty levnější nebudou zrovna z nejkvalitnějších materiálů a třeba v terénu to bude asi dost znát a když ne hned tak po čase určitě. Ale i ty dražší se dají slušně sehnat v bazaru po jednom dítěti. Třeba kočár co stál 12 tisíc, tam najdeš třeba za 6 tisíc.
@Luuca10 já jsem šetřila penízky na další umělé a když k tomu díky bohu nedošlo dám to do prcka a nebudu šetřit
líbí se mi to tak to beru a hotovo
samozřejmě že na nějaký za 50tis jako celebrity opravdu nemám
![]()
@Dysis1 já se spíš bojím těch krevních výsledků na ty syndromy, ale uvidím po další krvi.
Tak já mám díky adopci kočárek už od vanoc
když nás schválilo, tak kamarádka zrovna prodávala. Značka je depemo aktika. Původně ji stal 16000 a prodávala ho za osm. A sedačku teda máme od sestřenky Cybex. Jen si k ní dokoupime základnu Isofix. Taky bych nekupovala od těch levnějších i sedačku. Opravdu nebývají dobre.
@TER2312 mě strasili dawnem z krve ale když jsem jim řekla že to je nesmysl že mám biopsii embrya a pak viděla ultrazvuk tak řekla že je vše v pořádku.. Mě se prostě nelíbí ten jejich přístup nejdřív se podívám na obojí snad a pak dělám závěry a ne hned ty holky strašit.. Jsme citlivé teď dvojnasobne a jde nám o prcka tak ať nejdřív přemýšlí
![]()
@Lorelay.cz píše:
@TER2312 Hlavně žádný stres. Také jsem měla větší riziko na dawna a nic z toho není. Hlavně že byl utz v pořádku. Asi ti doporučí odběr plodovky nebo některý z testů krve. My šli do Prenascanu a zjistili že je mimčo v pořádku a navíc že to bude holčičkaA na preeklamsii ti jen dají zobat prášky.
Děkuji moc. Mě nejdřív doporučila buď trisomy test a nebo odběr plodovky a pak jsem jí řekla, že mám geneticky vyšetřena embrya, tak řekla, že ten trisomy test je zbytečný, když tak ten odběr plodovky, ale že mi to spadlo do šedé zóny kvůli věku. Tak se nebudu stresovat a ty jsi mě taky uklidnila, když s tím máš zkušenost. ![]()