Reklama

Trestní zákon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 01.04.18 17:51
Trestní zákon

Ahoj mam dotaz potřebovala bych vedet jestli tady nekdo nedela do pravniciny klatovy a okoli potřebujeme s přítelem poradit ohledne kybersikany vice soukromne. Diky

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 02.04.18 20:43
@Johana666 píše:
Ahoj mam dotaz potřebovala bych vedet jestli tady nekdo nedela do pravniciny klatovy a okoli potřebujeme s přítelem poradit ohledne kybersikany vice soukromne. Diky

no a k nicku si dáváš vlastni selfíčko, to se pak nediv ;).Patrně do veřejného prostoru dáváte každou blbost.

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 03.04.18 22:26

@Burj Chalifa
Nejde o mne ale o přítele ten ma problém. P. S. Jsem prihlasena pres fb a tam opravdu nebudu mit fotku nejake modelky ale svoji. Pokud chceš rejpat tak jinde :potlesk: :palec: ja se ptala tech kteri se v teto svéře pohybují ;-)

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 03.04.18 22:28

@Burj Chalifa
A nejde o veřejný prostor ale kdyz se vam nekdo naboura do emailu je to opravdu nepříjemné hlavne kdyz tam mate dokumenty od banky apod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama