Trvalou nebo na krátko?

179
12.4.17 12:27

Trvalou nebo na krátko?

Zdravím vás a prosím o radu ;)
Za dva týdny se (po více než roce) chystám ke kadeřnici a ačkoliv jsem byla rozhodnutá si nechat udělat trvalou, teď o tom zase přemýšlím, jestli je to dobrý nápad, nebo se mám nechat pořádně ostříhat.
Mám těžké tmavé vlasy, rychle se mastí a pak jsou samozřejmě zplihlé. Po trvalé se vlasy prý méně mastí a mít vlnité vlasy byl můj sen :oops:
Co se týče délek a různých střihů, měla jsem vlasy skoro po zadek, mikádo, každou stranu jinak dlouhou, úplně na krátko (vzadu strojkem), barvila jsem se na černo i na červeno.
Manžel se trvalé obává, jemu se nejvíc líbím prý s dlouhými vlasy, ale po dětech mi i hodně padají a nemám na dlouhé vlasy potřebné nervy :)
Takže přemýšlím, co si mám nechat udělat. Do čeho byste šly vy?
Pro představu přidávám pár svých fotek (nejaktuálnější je ta první, ale teď mám vlasy pod bradu).

Děkuji za každý názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1202
12.4.17 12:33

Mně se líbí to mikádo s ofinou, druhý obrázek a jemných vln bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
12.4.17 12:40

Na krátko vůbec. To si může dovolit jen pár vyvolených. Mikádo se mi taky líbí. A nebo vlasy prostříhat po ramena. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 12:44

Jsem kadeřnice a trvalou Ti nedoporučuji.
Máš moc krátký vlasy na to. A i tak…
Já bych teda doporučovala vyndat to z té pusy a hezky se nalíčit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7968
12.4.17 12:45

Já řešila podobné dilema už párkrát, ale mám dlouhé vlasy ( většinou) :) Trvalá taky není bezúdržbová, ale zabere to jen chvilku. Pokuď trvalou tak jen na velké natáčky ( ať nemáš vlasy jako ovečka :D )… Jinak se mi taky líbí střih na druhé fotce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
12.4.17 12:49

Já jsem taky pro mikádo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 12:53

Mně se na tobě líbí ty spodní dvě fotky. A taky bych teda vyndala piercing no :oops: Ale na to ses neptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
12.4.17 13:01

Na trvalou zapomeň, věř mi :)
mi se líbí v podstatě vše kromě té fotky kde jsi nakrátko s ofinou, to je hrozné a ta poslední fotka mi na tebe připadá moc velká helma :)

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 13:10

Taky jsem pro mikado (delsi, symetricke, prip. mirnou podkovu), sikmo strizena ofina ti taky sedne, rovna uz se mi tak nelibi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
12.4.17 13:22

Já si teda dokážu představit i krátké vlasy (něco jako na té 3. fotce), ale chtělo by to pořešit jinak ofinu. ;)
Do trvalé bych nešla - zvlášť, když máš vlasy jen pod bradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 13:43

Nejvic ti slusi to mikado s ofinou na druhe fotce. :palec: Kratke vlasy slusi malokomu. S tema vlnama opatrne - ja kdyz mam dlouhe vlasy (idealne po zadek), tak mam vlny krasne. Ale kdyz jsem se minuly rok ostrihala na mikado, tak jak byly ty vlasy lehci, jen se kroutily do vsech stran a vypadaly hrozne. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
12.4.17 13:46

Šla bych do mikada, je to vděčný účes. Můžeš si to třeba nechat víc vystřihat na krku. Dá se to vyzehlit, dá se to různě zapletat, když třeba někam jdeš atd. A není problém když to dorůstá. Krátké i myslím, že by ti slusely, ale to chce opravdu super střih a pravidelnou péči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3282
12.4.17 13:48

Trvalou rozhodně ne.
Nejvíc se mi líbí druhá fotka, sluší ti mikádo s ofinou :palec: Úplně nakraťoučko jak na té třetí fotce rozhodně ne…, fotka č. 5 („helma“) - už vůbec ne.
Nejhezčí seš na té druhé fotce… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11644
12.4.17 13:55

Též jsem pro typ 2, a též bych vyndala píercing :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
12.4.17 14:05