Tržná rána na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 13:06
Tržná rána na noze

Ahojky, tento týden ve čtvrtek jsem byla na šití tržné rány na spodní části chodidla na levé noze. V pátek jsem byla u obvodní lékařky na převazu a tam se zjístilo, že mi některé stehy vypadly i když noha byla v klidu a čistotě. Doktorka mi sdělila, že počkáme do pondělí nebo do úterý, jak bude noha dále vypadat. Noha mě začíná bolet spíše více i okolí nohy, noha je na dotek citlivá, výrazná bolest, tedka už špatné došlapuji i na prsty, protože to docela bolí normálně na nohu nestoupnu jenom na prsty, napětí a silné cukání v noze. Jak poznám, že třeba další stehy vypadly nebo se něco děje, a jak by se to případně v pondělí řešilo? Na pohotovosti jsem byla ve čtvrtek u ortopeda, který řekl že pokud se to nezlepší tak bude nutná nemocnice nebo každodenní rehabilitace. Úraz se mi stal v řece o kameny, o které jsem zakopla. Máte někdo s něčím podobným zkušenosti prosím? Vkládám anonymně mám k tomu své osobní důvody, děkuji za pochopení. Klidně pište soukromé zprávy. Moc děkuji. :roll:

Reakce:
Amelie30
Závislačka 3188 příspěvků 03.08.19 13:13

Soukromou zprávu ti nikdo nenapíše, když jsi anonymní. V pondělí si zajdi k dotorovi. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 13:20
Amelie30

K lékařce si zajdu ano, ale chtěla jsem vědět, jestli někdo s něčím podobným má zkušenosti.

Sue2008
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 03.08.19 14:12

Bolestivost bych nebrala jako indikátor. Rána určitě natekla a vůbec „pracuje“. Proč na ni naslapuješ? Neměla by být v klidu? Jediné, co si hlídej, jsou příznaky infekce. Ať už celkové příznaky nebo lokální. Jinak normálně na kontrolu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 14:17
@Sue2008 píše:
Bolestivost bych nebrala jako indikátor. Rána určitě natekla a vůbec „pracuje“. Proč na ni naslapuješ? Neměla by být v klidu? Jediné, co si hlídej, jsou příznaky infekce. Ať už celkové příznaky nebo lokální. Jinak normálně na kontrolu.

Našlapuji pouze na prsty nějak se na wc třeba doostat, potřebuji. Jak poznám, že třeba odpadly další stehy nebo se to zhoršilo :roll: Nikdy jsem takhle šité neměla, jelikož mám přes 20 stehu na noze.

Váš příspěvek
Reklama