Úklid společných prostor v Brně

8.4.20 18:30

Pravidelný úklid společných prostor v Brně

Ahoj všichni,

můžete mi doporučit nějakou kvalitní úklidovou firmu na úklid společných prostor domu v Brně? Během posledních dvou let se u nás vystřídalo 5 úklidových firem, s jejichž službami jsme nebyli vůbec spokojeni.
Děkuji
Mirka

Příspěvek upraven 21.04.20 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48
8.4.20 20:08

Zkoušela jste utulno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 14:07
@Harmonie22 píše:
Zkoušela jste utulno?

Dobrý den, ano, psala jsem jim, ale ani se mi neozvali. Možná je odradila cena. V domě máme 15 bytových jednotek a lidi jsou ochotni dát za úklid pouze 110 Kč za byt. Tak nevím, jestli za 1650 Kč měsíčně je to pro ně vůbec přijatelné. Jinak děkuji tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
10.4.20 21:20
@miroslava mayerova píše:
Dobrý den, ano, psala jsem jim, ale ani se mi neozvali. Možná je odradila cena. V domě máme 15 bytových jednotek a lidi jsou ochotni dát za úklid pouze 110 Kč za byt. Tak nevím, jestli za 1650 Kč měsíčně je to pro ně vůbec přijatelné. Jinak děkuji tip.

Ahojky, píši vám, proč jste asi nebyli spokojeni s úklidem v domě. Dříve jsem pracovala jako uklízečka na živnost pro více agentur a větších úklidových firem v Brně. Měli by jste vědět, jak podepíšete smlouvu, agentura si nechá 50 procent z vaší platby. Takže pro uklízečku zbude ze 1650 Kč pouze 825 Kč z toho musí zaplatit daň, pojištění pro případ způsobené škody, sociální a zdravotní pojištění a samozřejmě si musí sama zaplatit čistící prostředky a vybavení. Po odečtení jsme na částce kolem 450 Kč a úklid probíhá každý týden.. Takže, aby si něco vydělala, musí celý dům uklidit do 30 minut, což je nemožné. Proto vám radím, zkuste se radši poohlédnout po uklízečce v sousedních domech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.20 12:04
@bucek01 píše:
Ahojky, píši vám, proč jste asi nebyli spokojeni s úklidem v domě. Dříve jsem pracovala jako uklízečka na živnost pro více agentur a větších úklidových firem v Brně. Měli by jste vědět, jak podepíšete smlouvu, agentura si nechá 50 procent z vaší platby. Takže pro uklízečku zbude ze 1650 Kč pouze 825 Kč z toho musí zaplatit daň, pojištění pro případ způsobené škody, sociální a zdravotní pojištění a samozřejmě si musí sama zaplatit čistící prostředky a vybavení. Po odečtení jsme na částce kolem 450 Kč a úklid probíhá každý týden.. Takže, aby si něco vydělala, musí celý dům uklidit do 30 minut, což je nemožné. Proto vám radím, zkuste se radši poohlédnout po uklízečce v sousedních domech.

Dobrý den, to jsou tedy hrozné informace, jak to funguje, přirovnala bych to lichvě.:( Ale o samostatnou uklízečku nemáme zájem, už jsme ji na domě měli, během půl roku byla 2 měsíce nemocná a dům byl v katastrofálním stavu. Děkuji za Vaše informace, které předám předsedovi. Budeme to muset nějak vyřešit na schůzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
14.4.20 17:25

Jsem také z Brna a se stejným problémem jsme se dlouho potýkali na domě také. Vystřídali jsme více firem, ale šlo to od desíti k pěti. Jak už tady někdo zmínil v komentářích, kolik uklízečce za práci zbyde, to je vážně strašné. Problém nám pomohla vyřešit paní Markéta Rigová - úklid společných prostor Brno, která vede spolupracující uklízečky, které v případě nemoci či dovolené za sebe zaskakují. U nás se střídají dvě. Uklízejí u nás už přes rok a dům je jak ze škatulky. Ale nevím, jestli ještě přijímají nové zákazníky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.20 11:50
@jitus079 píše:
Jsem také z Brna a se stejným problémem jsme se dlouho potýkali na domě také. Vystřídali jsme více firem, ale šlo to od desíti k pěti. Jak už tady někdo zmínil v komentářích, kolik uklízečce za práci zbyde, to je vážně strašné. Problém nám pomohla vyřešit paní Markéta Rigová - úklid společných prostor Brno, která vede spolupracující uklízečky, které v případě nemoci či dovolené za sebe zaskakují. U nás se střídají dvě. Uklízejí u nás už přes rok a dům je jak ze škatulky. Ale nevím, jestli ještě přijímají nové zákazníky. :think:

Dobrý den, děkuji za tip. Paní jsem volala. V pátek přijede k nám na dům. Z rozhovoru mám dobrý pocit, tak se snad domluvíme.:) Pak dám vědět, jak jsem dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.4.20 17:21
@miroslava mayerova píše:
Dobrý den, děkuji za tip. Paní jsem volala. V pátek přijede k nám na dům. Z rozhovoru mám dobrý pocit, tak se snad domluvíme.:) Pak dám vědět, jak jsem dopadla.

Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.20 17:23
@jitus079 píše:
Držím palce!

Dobrý den, dnes nám provedli generální úklid na domě. Přijela paní Rigová se dvěmi uklízečkami a jedním pánem. Během tří hodin umyli celý dům, umyli i všechna okna, vyčistili sklep od pavučin a dezinfikovali všechny úchopové plochy. Uklidili i kočárkárnu plus úklidovou místnost (tu snad nikdo nikdy nečistil, úplně jsem se za to styděla, jak to tam vypadalo, ale všichni to brali s humorem). S výsledkem jejich práce jsem byla maximálně spokojena. :potlesk: Konečně věřím, že budeme v domě všichni spokojeni. :D Jo, ještě s cenou jsme se domluvili na 95 Kč za jednotku měsíčně, takže ještě budu pro sousedky hrdinkou. :) :D :lol: Moc děkuji za tip. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama