Uklidit příteli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 18:27

Uklidit příteli

Jsem naštvaná přítel mi řekl ať mu doma uklidím přitom u něj nebydlím je pravda že občas jsem u něj třeba 4 dny ale pak třeba týden ne. Přijde vám to normální? :zed:
Jsme spolu asi 3 týdny a pomalu nevím kde co doma má.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21833
30.6.22 18:29

Jste spolu tři týdny a občas u něj jsi 4 dny a pak třeba týden ne? nějaké divné, ne? a jinak bych nikomu doma neuklízela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
30.6.22 18:29
  1. Udělala si tam bordel, ukliď.
  2. Udělal si tam bordel sám, uklidí si.

Mimoto, 4 dny u něj a to jste spolu jen pár týdnů? Hustá mládež…

Edit: Možná chlapec hledá partnerku co nestojí za prd a zvládne domácí práce, ale jde na to moc brzo. :lol:

Příspěvek upraven 30.06.22 v 18:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
30.6.22 18:30

A co dela on pro tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4677
30.6.22 18:30
@Anonymní píše:
Jsem naštvaná přítel mi řekl ať mu doma uklidím přitom u něj nebydlím je pravda že občas jsem u něj třeba 4 dny ale pak třeba týden ne. Přijde vám to normální? :zed:
Jsme spolu asi 3 týdny a pomalu nevím kde co doma má.

Takže jsi u něj byla 2×? Trochu brzo ne? :D… A fakt hledal partnerku anebo paní na úklid zadarmo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55970
30.6.22 18:31
@Anonymní píše:

8o, ani náhodou. uklidíš 1× a budeš uklízet furt :jazyk: Po sobě ano, ale ne že tam budu jak uklízečka zadarmo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3759
30.6.22 18:49

Znáte se 3 týdny a už ses mu tam nasáčkovala na 4 dny? A ještě jsi líná jako veš, partie nic moc. Zřejmě se bude muset poohlédnout jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28648
30.6.22 18:54

A poprosil tě? nebo ti to oznámil? Přijde mi to trošku drzý, pokud jsi teda neudělala bordel ty :nevim: Doporučuju říct ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
30.6.22 19:01
@Anonymní píše:

Když jste spolu 3 týdny tak máte čas trávit rozhodně jinak, než úklidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6587
30.6.22 19:01

Když už mu do třech týdnů několikrát dala, tak usoudil, že už by se mohla dát i do toho uklízení… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9588
30.6.22 19:11

:mrgreen: vynesla bych si po sobě koš a umyla záchod a nádobí
to je po měsíční známosti tak akorát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
30.6.22 19:29
@Anonymní píše:

Kdyby me poprosil, at uklidim, tak mozna jo, ale to bych brala spis po delsim chozeni. Kdyby mi rekl, at uklidim, rozloucila bych se s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
30.6.22 19:35

Po mě kdysi přítel (dnes již manžel) chtěl, ať uklízím u jeho mámy :mrgreen: jako hodně mě to tehdy pobavilo. Ukliď si samozřejmě chlív po sobě, ale jako hajzlík a koupelnu mu fakt nešůruj, toho si ještě užiješ dost :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
30.6.22 20:03

Tak záleží, jak to řekl a co přesně po tobě chtěl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72105
30.6.22 20:12
@Anonymní píše:

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat