Uteklo mi toho dost?

Anonymní
3.7.21 11:47

Uteklo mi toho dost?

Snad ne… ale je mi už 23, od 9 let jsem byla ve volným čase jen na pc… vlastně jsem nežila moc… udělala jsem střední a pak měla nastoupit do práce což mi nešlo… takže jsem dva roky seděla u pc skoro nonstop… byla jsem během té doby od střední 3× na psychiatrii až po třetí hospitalizaci jsem si uvědomila, že fakt nejsem ok, takže chodím k psychiatrovi a beru prášky… jenže já vím, že nemám srovnávat, ale včera jsem si psala s bývalým a on už má dítě a další čekají, docela jsem měla komplex, že mi ujíždí vlak… bydlím s tátou, čekám na schválení čid a pak bych šla pro začátek do chráněné dílny a pak třeba do normální práce… ale chlapa mám sice o moc, moc staršího, ale tam se taky moc nevídáme… sice funguju už mnohem líp než jsem v minulosti fungovala ale o dost jsem sezením u pc přišla tak si tak chci zastesknout… ale snad je mi jen 23…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2561
3.7.21 12:15

No vzdyt prave. Jsi mlada. Mas zivot pred sebou. Na deti mas vubec spoustu casu. V mem okoli maji vsichni deti az kolem 30 nebo po 30. Nejdriv se srovnej sama. Deti jsou strasny zavazek a zahul i pro uplne zdraveho cloveka. Nejdriv tu praci a pak se nejaky muz casem treba objevi. Stary chlapi radsi nebrat. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 12:17

@Oriseka Děkuji za podporu, ano musím se dát dohromady prvně sama, což tak nějak pomalu postupně dělám. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3.7.21 12:20

Ale prosim te, nic ti neujizdi, zadna stara nejsi. Naopak mas cely zivot pred sebou. Minulost nezmenis, co bylo to bylo a dal bych se tim netrapila. Je dobre, ze si vsechno uvedomujes a odted muzes pracovat na sve lepsi budoucnosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
3.7.21 12:29

Neboj, život začíná, dej se dohromady, najdeš si zaměstnání, přátele, partnera, na děti je dost času. Zkus si dávat nějaké malé postupné cíle, co udělat a zkus to plnit, budeš z toho mít radost a povzbudí tě to v dalších věcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 12:30

@ZuzaM Zatím postupně funguju, starám se o domácnost atd. Snad všechno časem příjde, děkuju za podporu. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2415
3.7.21 12:34
@Anonymní píše:
Snad ne… ale je mi už 23, od 9 let jsem byla ve volným čase jen na pc… vlastně jsem nežila moc… udělala jsem střední a pak měla nastoupit do práce což mi nešlo… takže jsem dva roky seděla u pc skoro nonstop… byla jsem během té doby od střední 3× na psychiatrii až po třetí hospitalizaci jsem si uvědomila, že fakt nejsem ok, takže chodím k psychiatrovi a beru prášky… jenže já vím, že nemám srovnávat, ale včera jsem si psala s bývalým a on už má dítě a další čekají, docela jsem měla komplex, že mi ujíždí vlak… bydlím s tátou, čekám na schválení čid a pak bych šla pro začátek do chráněné dílny a pak třeba do normální práce… ale chlapa mám sice o moc, moc staršího, ale tam se taky moc nevídáme… sice funguju už mnohem líp než jsem v minulosti fungovala ale o dost jsem sezením u pc přišla tak si tak chci zastesknout… ale snad je mi jen 23…

Je skvely, ze sis uvedomila vcas, ze se deje neco divneho :palec: pred Tebou je jeste dloooouuuhy zivot a urcite toho stihnes jeste mrak. Neboooj, bude to dobry :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 12:35
  • Citovat
  • Nahlásit
139
3.7.21 12:49

Je super, že jsi se sebou začala něco dělat, že se dáváš do kupy, začínáš normálně žít, srovnáváš si životní priority,.. Nejdůležitější v životě je být šťastná (hlavně sama se sebou). :srdce:
Představ si, že v mém okolí, věková skupina stejná jako ty, mám také pocit, že jsem jako jedna z mála, která bude mít děti „později“ než ostatní. Co jsem se nedávno dozvěděla, tak spousta holek (spolužačky ze základky, střední), tak většina má děti, některé dokonce už dvě a vdané jsou asi 2 z nich.
Takže určitě není kam spěchat a všechno přijde v ten pravý čas. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
3.7.21 12:49

Nic ti neujizdi, vse dozenes. Hlavne se nevrhej do nejakych pseudovztahu jen kvuli tomu, abys zalozila rodinu. Najdi si praci, starej se o domacnost (klidne u tatinka) a nauc se mit rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 12:55

Děkuju holky za podporu! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
686
3.7.21 13:10

Holka, jsi mladá a máš vše před sebou. Přestaň se užírat. Napiš si bucket list, plň si svoje přání. Na začátku stačí malé věci a když uvidíš, že se ti je daří plnit, připisuj si větší. Můžeš cokoli, limity si dáváš jen ty sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
3.7.21 13:18

Půjdu proti většině názorů. Já si naopak myslím, že ti uteklo hodně, vlastně celé dospívání. Nicméně je fajn, že svoje potíže řešíš s odborníky, a že si vše uvědomuješ. Držím palce, ať se daří. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 13:20

@ropucha 02 Taky názor, děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
22717
3.7.21 13:21

Nic ti neuteklo, řada lidí v tomhle věku ještě studuje. Sežeň si práci, navaz nějaké sociální vazby, zahod počítač a třeba něco procestuj (zatím třeba po ČR), ať naberes nějaké zážitky. Na děti máš určitě aspoň 10 let čas, do toho se nezen, když se teprv dáváš dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat