Testování na dovolené v ČR

Anonymní
2.7.21 19:14

Testování na dovolené v ČR

Dobrý den, je potřeba mít testy, když budeme ubytovaní v chalupě v ČR? Nebo stačí čestné prohlášení? (je to ubytování přes portál chalupy). Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15130
2.7.21 19:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, je potřeba mít testy, když budeme ubytovaní v chalupě v ČR? Nebo stačí čestné prohlášení? (je to ubytování přes portál chalupy). Díky

No tak i v případě čestného prohlášení se přece otestujes, jen je to samotest. Jinak na novinkách jsou souhrnné informace o aktuálních podmínkách pro ubytování na dovolené. Je to docela přehledně zpracované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
2.7.21 19:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, je potřeba mít testy, když budeme ubytovaní v chalupě v ČR? Nebo stačí čestné prohlášení? (je to ubytování přes portál chalupy). Díky

Po nás nic nechtěli. Spíš bych zavolala majiteli objektu a zeptala se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
2.7.21 20:16

Hele ono teď těžko říct, co se bude dít. Aktuálně by ti měl stačit samotest a s tím spojené čestné prohlášení. Otázkou je, jestli se nebude nějak zpřísňovat. Aktuálně to téměř nikdo nekontroluje. Na jednom ubytování jsem podepisovala čestné prohlášení, na dalších 5ti po mně nikdo nic nechtěl :nevim:. Teď se ale řeší, že restaurace a hotely budou muset kontrolovat negativní testy a bůh ví, jestli nebudou muset být z certifikovaného pracoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30993
2.7.21 20:17

Tak pokud je to chalupa, kde budete sami, tak to nevidím jako nutné,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4537
2.7.21 20:31

My jsem teď byli na Moravě a v hotelu v podmínkách měli přímo, že požadují potvrzení o testu, očkování, prodělání…a ukazovali jsme to. Asi bych se zeptala přímo u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30993
2.7.21 20:32
@Julča001 píše:
My jsem teď byli na Moravě a v hotelu v podmínkách měli přímo, že požadují potvrzení o testu, očkování, prodělání…a ukazovali jsme to. Asi bych se zeptala přímo u nich.

hotel je něco jiného než samostatná chalupa, kde nikdo není. Hotely prý vezmou i test, co si člověk udělá u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4537
2.7.21 20:33
@vokishka píše:
hotel je něco jiného než samostatná chalupa, kde nikdo není. Hotely prý vezmou i test, co si člověk udělá u nich.

Je to velmi různé i napříč hotely, proto píšu, že bych se zeptala přímo u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
2.7.21 23:12

Na chalupě, kde bude jen ta daná parta/rodina? Tam snad není potřeba test, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat