Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, je to diskuze spíš na jakési odlehčení, ale sebeuvědomění. Co vám na vás vadí? Myslím v povahových rysech. Mě třeba vadí, že dokážu být pěkný cholerik, sice se hned uklidním, ale je mi to pak líto ( mnoho povyku pro nic), hlavně že některá slova nejdou vzít jen tak zpět. Takže horká hlava. Ale myslím, že čím jsem starší, tím je to lepší
doufám tedy.
@Psisuchar jednak jsem zjevně úplně amorální a druhak neovládám takové to, kdy si ženské navzájem odkývou cokoli a pak jedna druhou (dvě tu třetí) pomluví. Já jsem fakt nikdy nikam nezapadla. Nějaká porucha v centrále nejspíš. ![]()
Me vadi, ze reknu vse upřímně a proto nemam moc kamaradu. Lidi chteji slyset jen chvalu a souhlas. To ja bohužel neumim a nastavuji lidem zpětnou vazbu. Sestra tohle nikdy neprekousla a nas vztah je na bode mrazu.
Taky mi vadi, ze jsem nekdy az moc otevrena, napriklad otehotnela jsem a nedokázala jsem to v sobe od prvního okamziku vubec tajit.
Jo a nekdy hrotim kravoviny, jak rika partner ![]()
Jinak jsem v podstatě dokonala.
![]()
Jeste bych dodala, ze z minulych let, kdy jsem trpěla anorexii, jsem se toho pocitu sebekontroly nikdy uplne nezbavila. Mam milujiciho partnera ale když například sedim, porad se hlidam a pozoruji. Musim rict, ze tohle je asi nejhorsi, privadi me to potom do spatnych nalad.
@JanaDaR píše:
@Psisuchar jednak jsem zjevně úplně amorální a druhak neovládám takové to, kdy si ženské navzájem odkývou cokoli a pak jedna druhou (dvě tu třetí) pomluví. Já jsem fakt nikdy nikam nezapadla. Nějaká porucha v centrále nejspíš.
Mam to stejně 🙋 😜
Vybusnost a vztahovačnost. Na obojím pracuji, ale jak přijde únava, všechna práce jde do pryč :/
Bordelářství
Neustále hledám odložené brýle a tím, že je nemám na sobe a vidím rozmazaně, tak se mi spatne hledá
![]()
Vadi mi, ze se neumim sama zabavit, kdyz mam volno… bohuzel mam volna mnoho a vetsinu casu se nudim. Zavidim vsem, kteri maji nejake konicky.
@JanaDaR To si myslím, že je spíš pozitivní vlastnost
Ale v ženském kolektivu asi dostaneš na prdel, že nedrbeš s nima
Upřímně, pracovní ženský kolektiv je někdy horší jak procházka džunglí
. Jde o to, jaký..někdy je to fajn. Ale je pravda, že ženské si moc neumí říct věci do očí a když už, tak hned řvou a jsou hysterické, mají chuť se hádat.
Víc mluvím, než myslím
Někdy si nevěřím a jindy se přeceňuju
A mám spasitelskej komplex ![]()
@Anonymní píše:
Vadi mi, ze se neumim sama zabavit, kdyz mam volno… bohuzel mam volna mnoho a vetsinu casu se nudim. Zavidim vsem, kteri maji nejake konicky.
To chápu. A co cvičení? Je to docela návyková věc
A když máš čas, tak super.
Nemám na sobě ráda, že jsem hodně uzavřená. Nerada mluvím o svých pocitech a držím vše v sobě.