Utrogestan a snažení o miminko

Napsat příspěvek
370
24.3.20 21:57
@Anonymní píše:
Utrogestan dávkování
Zdravím všechny. Když už je tady dotaz ohledně utrogestanu. Mám dotaz na ty, které si upravily dávkování. V této době se nemohu dovolat k mému ošetřujícímu doktorovi. Mám brát 1 tabletku 19 - 24DC ale menstruace přichází až 28 - 29 DC což znamená, že by se vajíčko nejspíše nestihlo uhnízdit? Mohu si upravit dávkování alespoň do 28DC a zvýšit dávku na 1-0-1 denně? Máte někdo zkušenosti? Přijde mi to málo jedna tableta denně. Jinak to mám na případné udržení těhu, plus podporu sliznice. Děkuji za odpověďi.

Mel by se brat po ovulaci..ja jsem mela doporuceno od 17DC a 10dni… 1-0-1, pote udelat test a v pripade tehotenstvi nevysazovat… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 14:39
@Sat22 píše:
Dobrý den, já zavádím 2 tabletky denně (večer) a doktorka mi říkala, že můžu zvýšit i na 2 ráno, 2 večer.

Děkuji za odpověď. Přeji mnoho štěstí! :black_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 14:46
@Kater90 píše:
Mel by se brat po ovulaci..ja jsem mela doporuceno od 17DC a 10dni… 1-0-1, pote udelat test a v pripade tehotenstvi nevysazovat… ;)

Nechala jsem dávku 0-0-1 ale prodloužila jsem si dobu brání. Budu brát do 28DC. Teď jsem 11DC, což si myslím, že je na test ještě brzy, uhnízdění může být až do 14DC, takže si udělám test až po 14DC. Mám ještě dotaz. Můžete se v této době koronaviru dovolat ke svému gynekologovi? Já se k němu budu muset vydat potom případně na blind a nebo jezdit na ultrazvuky do nemocnice?

• Nahlásit
  • Citovat
18
26.3.20 22:06

@Lendys94 Ahojky ja mám 14 dní od vysazení utrogestanu a menstruace nikde test jsem si dělala minulý pátek byl negativní.. Taky nevím co se děje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama