Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Už to zase začíná - v Praze zavřená první škola:
https://echo24.cz/…kaze-covidem
Ať mi nikdo neříká, že po 3 testováních to po školách nešíří právě ti očkovaní, kteří se testovat nemusí! ![]()
U nás zase ve školce není půlka děti a ty co jsou taky kašlou a mají týmu. Můžou za to ti očkování to mi nikdo nevymluvi
![]()
přemýšlíte ručníkem místo mozku, nebo jak?
jací zase "očkovaní to šíří "?
šíří se to na základce mezi dětmi, které ani očkované být nemohou a již z povahy věci, hodně dětí ve třídě na malém prostoru, se tento vysoce nakažlivý virus mezi neočkovanými prostě rozšíří rychle šíří ajn cvajn
to same bylo minulý podzim, také to rozjely školky a základky, tam se to rozjelo hoooodně rychle
tvl mě to přijde jak vysvětlovat někomu že jedna a jedna jsou dvě
@ludmilaadamkova píše:
U nás zase ve školce není půlka děti a ty co jsou taky kašlou a mají týmu. Můžou za to ti očkování to mi nikdo nevymluvi![]()
![]()
![]()
samozřejmě že za všechno mohou očkovaní
jakmile někdo místo hlavy používá ručník, je to halt hned znát — ten výstup, plný logiky
@JanaDaR píše:
@ludmilaadamkova kteří očkovaní ve školce?Učitelé?
Myslím, že to bylo myšleno ironicky
.
Já teda nevím, u nás je také hodně nemocných, ale je to tedy běžné nachlazení, žádný covid
.
@Ja-rekk hm, já na netu na první dobrou nepoznám fanoušky Pekové od ostatních.
![]()
@ludmilaadamkova to oni rádi.
Ne, doznávám se, roznáším to všechno já od polských hranic.
@Borrealis píše:
@J_Doepřemýšlíte ručníkem místo mozku, nebo jak?
jací zase "očkovaní to šíří "?
šíří se to na základce mezi dětmi, které ani očkované být nemohou a již z povahy věci, hodně dětí ve třídě na malém prostoru, se tento vysoce nakažlivý virus mezi neočkovanými prostě rozšíří rychle šíří ajn cvajn
to same bylo minulý podzim, také to rozjely školky a základky, tam se to rozjelo hoooodně rychle
tvl mě to přijde jak vysvětlovat někomu že jedna a jedna jsou dvě
Mně je úplně jasné, že mě tobě podobní tady zlynčují, a kdo z vás může, tak si do mě kopne.
Ale snad nejsi tak hloupá, abys tady tvrdila, že očkovaní nic nešíří, a že dle všech studií děti ve školách toho šíří nejvíc…
@ludmilaadamkova píše:
Smajlíci tam jsou ale asi jsem tam ještě pro jistotu měla dopsat ( ironie)Příspěvek upraven 14.09.21 v 18:07
To víš, kamarádky zas tak chápavé nejsou… ![]()
@J_Doe píše:
Mně je úplně jasné, že mě tobě podobní tady zlynčují, a kdo z vás může, tak si do mě kopne.Ale snad nejsi tak hloupá, abys tady tvrdila, že očkovaní nic nešíří, a že dle všech studií děti ve školách toho šíří nejvíc…
A tak jasně, že to šíří. Ale míň, než neočkovaní, prostě se jich statisticky nakazí méně. Ale souhlasím, že bych byla bývala otestovala na začátku roku všechny, očko neočko. Jo a v těch školkách to na 99% není covid, ale prostě nachlazení a viróza (ale fest).