Už to zase začíná! Zavřená škola - Praha

5080
14.9.21 17:46

Už to zase začíná! Zavřená škola - Praha

Už to zase začíná - v Praze zavřená první škola:
https://echo24.cz/…kaze-covidem

Ať mi nikdo neříká, že po 3 testováních to po školách nešíří právě ti očkovaní, kteří se testovat nemusí! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8413
14.9.21 17:48

U nás zase ve školce není půlka děti a ty co jsou taky kašlou a mají týmu. Můžou za to ti očkování to mi nikdo nevymluvi :palec: :palec: :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5762
14.9.21 17:48

Já to očekávám, takže mě to ani nepřekvapí, ani nerozčílí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
14.9.21 17:50

@J_Doe

přemýšlíte ručníkem místo mozku, nebo jak?

jací zase "očkovaní to šíří "?

šíří se to na základce mezi dětmi, které ani očkované být nemohou a již z povahy věci, hodně dětí ve třídě na malém prostoru, se tento vysoce nakažlivý virus mezi neočkovanými prostě rozšíří rychle šíří ajn cvajn

to same bylo minulý podzim, také to rozjely školky a základky, tam se to rozjelo hoooodně rychle

tvl mě to přijde jak vysvětlovat někomu že jedna a jedna jsou dvě

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
14.9.21 17:51
@ludmilaadamkova píše:
U nás zase ve školce není půlka děti a ty co jsou taky kašlou a mají týmu. Můžou za to ti očkování to mi nikdo nevymluvi :palec: :palec: :think: :palec:

samozřejmě že za všechno mohou očkovaní

:roll:

jakmile někdo místo hlavy používá ručník, je to halt hned znát — ten výstup, plný logiky

:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
14.9.21 17:52

@ludmilaadamkova kteří očkovaní ve školce? :nevim: Učitelé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
14.9.21 17:54
@JanaDaR píše:
@ludmilaadamkova kteří očkovaní ve školce? :nevim: Učitelé?

Myslím, že to bylo myšleno ironicky :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
14.9.21 17:57

Já teda nevím, u nás je také hodně nemocných, ale je to tedy běžné nachlazení, žádný covid :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
14.9.21 17:57

@Ja-rekk hm, já na netu na první dobrou nepoznám fanoušky Pekové od ostatních. :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
14.9.21 18:06
@JanaDaR píše:
@Ja-rekk hm, já na netu na první dobrou nepoznám fanoušky Pekové od ostatních. :D :lol:

Smajlíci tam jsou ale asi jsem tam ještě pro jistotu měla dopsat ( ironie)

Příspěvek upraven 14.09.21 v 18:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
14.9.21 18:07
@Ja-rekk píše:
Myslím, že to bylo myšleno ironicky :lol:.
:lol: ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
14.9.21 18:08

@ludmilaadamkova to oni rádi. :mrgreen: Ne, doznávám se, roznáším to všechno já od polských hranic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5080
14.9.21 18:08
@Borrealis píše:
@J_Doe

přemýšlíte ručníkem místo mozku, nebo jak?

jací zase "očkovaní to šíří "?

šíří se to na základce mezi dětmi, které ani očkované být nemohou a již z povahy věci, hodně dětí ve třídě na malém prostoru, se tento vysoce nakažlivý virus mezi neočkovanými prostě rozšíří rychle šíří ajn cvajn

to same bylo minulý podzim, také to rozjely školky a základky, tam se to rozjelo hoooodně rychle

tvl mě to přijde jak vysvětlovat někomu že jedna a jedna jsou dvě

:nevim:

Mně je úplně jasné, že mě tobě podobní tady zlynčují, a kdo z vás může, tak si do mě kopne.

Ale snad nejsi tak hloupá, abys tady tvrdila, že očkovaní nic nešíří, a že dle všech studií děti ve školách toho šíří nejvíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5080
14.9.21 18:10
@ludmilaadamkova píše:
Smajlíci tam jsou ale asi jsem tam ještě pro jistotu měla dopsat ( ironie)Příspěvek upraven 14.09.21 v 18:07

To víš, kamarádky zas tak chápavé nejsou… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
14.9.21 18:16
@J_Doe píše:
Mně je úplně jasné, že mě tobě podobní tady zlynčují, a kdo z vás může, tak si do mě kopne.Ale snad nejsi tak hloupá, abys tady tvrdila, že očkovaní nic nešíří, a že dle všech studií děti ve školách toho šíří nejvíc…

A tak jasně, že to šíří. Ale míň, než neočkovaní, prostě se jich statisticky nakazí méně. Ale souhlasím, že bych byla bývala otestovala na začátku roku všechny, očko neočko. Jo a v těch školkách to na 99% není covid, ale prostě nachlazení a viróza (ale fest).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat