Vymahači přes mesegra

Anonymní
14.9.21 13:46

Vymahači přes mesegra

Zdravím všechny,
Mám dotaz dnes mě kontaktovat nějaký chlap přes facebook mesegra ohledně dluhu.
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím jestli bude otravovat i další členy rodiny? Jedná se o MBA finance.
Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2176
14.9.21 13:49
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím jestli bude otravovat i další členy rodiny? Jedná se o MBA finance.
Děkuji za odpověď

To bude fejk podle mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
14.9.21 13:51
@EvieK píše:
To bude fejk podle mě.

Tak jestli tam má opravdu dluh tak to fejk nebude  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
14.9.21 13:55

Pokud opravdu dlužíš, tak otravovat budou, jak jinak z tebe ty peníze asi mají dostat :nevim:
Pokud nedlužíš, tak to někdo jen zkouší a nejlepší je to ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
14.9.21 13:56
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
Děkuji za odpověď
To bude fejk podle mě.
@Krista 1 píše:
Tak jestli tam má opravdu dluh tak to fejk nebude :think:

Jakože by finanční společnost psala na Mess? Já nemůžu tu společnost ani najít na fb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
14.9.21 13:59
@EvieK píše:
Jakože by finanční společnost psala na Mess? Já nemůžu tu společnost ani najít na fb.

Amas někde nějaký dluh? A u bankovní nebo nebankovní společnosti? Jako neříkám, v dnešní době to může být fake.. Ale taky co slychavam o vymahacich bych se taky nedivila.. :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2208
14.9.21 13:59
@EvieK píše:
Jakože by finanční společnost psala na Mess? Já nemůžu tu společnost ani najít na fb.

Já jsem našla, že je to vymahačská firma. Na fb jako MBA Consult

http://mbacgroup.cz/

No mě osobně se to moc nepozdává… Nicméně teď záleží, jestli zakladatelka někomu dluží a ten by to eventuálně dal vymahačům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 14:00

Dluh je ale nechápu proč mesegra? A je to chlap od MBA finance ne společnost. Takže někdo kdo pro ně pracuje. Já jen že snad se posílají dopisy nebo email. Tohle neznám. Tak proto ten dotaz.

• Citovat
  • Nahlásit
719
14.9.21 14:02

@werajsik taky jsem to našla. Oni beztak odkoupili ten její dluh a teď ho budou vymáhat. Jako možné je všechno.. Když ti lezou do bytu a pod. proč ne messenger :? Je to na hofno ale je to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
14.9.21 14:03

Takže jsem tam napsala, a jak jsem si myslela. Přes sociální sítě nevymáhají. A už by na to někdo naletěl :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2208
14.9.21 14:04
@Anonymní píše:
Dluh je ale nechápu proč mesegra? A je to chlap od MBA finance ne společnost. Takže někdo kdo pro ně pracuje. Já jen že snad se posílají dopisy nebo email. Tohle neznám. Tak proto ten dotaz.

No protože asi věřitel se s tebou asi zřejmě nějak pokoušel spojit a ty jsi poštu nepřebrala, příp. na email nereagovala. Pokud má vymahač tyto informace, tak to zkouší takhle, no. V tomto případě zlatí exekutoři, ti se musí řídit zákonem stanovenými podmínkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
14.9.21 14:04
@Krista 1 píše:
@werajsik taky jsem to našla. Oni beztak odkoupili ten její dluh a teď ho budou vymáhat. Jako možné je všechno.. Když ti lezou do bytu a pod. proč ne messenger :? Je to na hofno ale je to tak.

Můžeš tam napsat jako já a uvidíš, že je to fejk jak píšu :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
14.9.21 14:06
@EvieK píše:
Můžeš tam napsat jako já a uvidíš, že je to fejk jak píšu :).

Aha, a oni ti psali i částku kolik máš zaplatit a tak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
14.9.21 14:07
@Krista 1 píše:
Aha, a oni ti psali i částku kolik máš zaplatit a tak??

Tak mě určitě ne, já tam nic nedlužím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 14:12

@EvieK děkuji za odpověď já jsem si to myslela protože na obrázku neměl ani logo společnosti a navíc vypadal že mu je tak 20 let. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat