Miloš vážně nevypadá dobře....

2266
14.9.21 14:45

Miloš vážně nevypadá dobře....

Ahoj všem,
na novinkách jsem četla, že Zemana hospitalizovali v ÚVN. A na těch fotkách vypadá fakt špatně :think: ( alespoň na mě to tak působí).
Máte svého favorita na nového prezidenta? A kdo to je? Dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3507
14.9.21 14:48

Ja myslela ze to bude tipovací kviz kdy to s nim šlehne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
14.9.21 14:48

Máš pocit, že je to téma vhodné? Sice nevypadá nejlíp, ale hned řešit jeho náhradu je trochu mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
14.9.21 14:51
@Magical-eyes píše:
Ahoj všem,
na novinkách jsem četla, že Zemana hospitalizovali v ÚVN. A na těch fotkách vypadá fakt špatně :think: ( alespoň na mě to tak působí).
Máte svého favorita na nového prezidenta? A kdo to je? Dík.

Myslim, ze kdyby mel nejakou sebereflexi tak ani nekandidoval…typuji ji ho na jinou nemoc a ty jeho projevy tomu nasvedcuji, stareckou demenci a dost rozjetou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
14.9.21 14:52
@Kriss Tina píše:
Máš pocit, že je to téma vhodné? Sice nevypadá nejlíp, ale hned řešit jeho náhradu je trochu mimo.

Záleží na úhlu pohledu. On už znova být prezidentem nemůže. A v souvislosti s ním mě napadlo, že by mě někdo svým tipem mohl inspirovat, kdo by si zasloužil pozornost jako kandidát na prezidentský úřad…
Jinak je asi zvláštní období… On je v té nemocnici i Klaus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
14.9.21 14:55

Prý Schillerová chce kandidovat :mrgreen:
Ale vážně, v Zemanově zdravotním a celkovém stavu by nebylo žádné překvapení, kdyby se mu nějak přitížilo. Nic zlého mu určitě nepřeju, jen podle mě měl z politiky dávno odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
14.9.21 14:56

@Magical-eyes tak já bych neměla nic proti diskuzi o kandidátech, ale když to napíšeš pomalu do jedné věty že je v nemocnici a koho tipujete jako nového prezidenta, tak to zní fakt hrozně, jak kdybys toho člověka už pohřbívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
14.9.21 14:57

Tak to já ho klidně s gustem pohřbím a doufám, že do voleb. A do mě! :mrgreen:
Ale jeho nástupce se bojím skorem stejně, jako toho, že ho ještě nějak udrží u kormidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
14.9.21 15:00
@Kriss Tina píše:
@Magical-eyes tak já bych neměla nic proti diskuzi o kandidátech, ale když to napíšeš pomalu do jedné věty že je v nemocnici a koho tipujete jako nového prezidenta, tak to zní fakt hrozně, jak kdybys toho člověka už pohřbívala.

Ať si to každý přebere po svém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
14.9.21 15:00

Mě při minulých kandidaturách bavil nejvíce Fischer, je to kultivovaný, slušný, vzdělaný člověk, s bohatými zkušenostmi v mezinárodní diplomacii… Prostě člověk, který by s grácii zastával tento úřad. Byla by to příjemná změna.
Zemanovi přeji, ať se uzdraví, ale už by měl odpočívat na Vysočině.

Příspěvek upraven 14.09.21 v 15:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21288
14.9.21 15:01
@Kriss Tina píše:
Máš pocit, že je to téma vhodné? Sice nevypadá nejlíp, ale hned řešit jeho náhradu je trochu mimo.

taky mě zarazilo jak špatně vypadá, a hele proč to neřešit? Koukni do Anglie tam to řeší veřejně taky nemyslím že to je špatný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
14.9.21 15:03

Mně by se líbila Vladimíra Dvořáková ( profesorka politologie), nicméně by na Hradě měl být spíš muž. Mám pocit, že žena prezidentka nemá mezi mužskými kolegy dostatečnou vážnost :think: ( viz Čaputová)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19858
14.9.21 15:04

Se přihlásí zas někdo typu Špidla nebo Paroubek, lidi budou šílet, jak je to známá tvář a jak tehdy bylo skvěle a lup ho tam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3047
14.9.21 15:05
@Magical-eyes píše:
Ahoj všem,
Máte svého favorita na nového prezidenta? A kdo to je? Dík.

Asi to schytáš, že ho pohřbíváš. ;)

Ale je fakt, že už byl hospitalizovaný minulý týden a bylo velké významné ticho. Ohlasy redakcí jsou tristní - nelze se dovolat, zeptat, kancléř nefunguje, mluvčí valí na sítě citáty z Bible.
A je to hlava státu a vrchní velitel ozbrojených sil, ne dědeček ze sousedství - takže za mě je v pořádku se ptát a zajímat.

Navíc jsme 3 týdny před volbami a rýsují se různé možnosti, které by se některým velmi hodily. Bude to ještě zajímavé. :think:
Zatím nejkurióznější mi připadá, že existuje reálná šance, že by Babiš mohl podepsat sám sobě abolici - premiér přebírá s ukončením funkce prezidenta, některé pravomoci a patří tam údajně ty, kde je potřeba kontrasignace.
Ale je to info převzaté - bez záruky, ten zákon jsem nečetla :think:

Skoro by se jeden o MZ začal obávat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53891
14.9.21 15:09

Možná s Klausem budou na stejném pokoji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek