Vadí vám, když chlap hraje hry?

15.4.20 18:41

Vadi Vam, ze chlap hraje hry?

Hraje vas partner? Spis se ptam tech kdo maji spolecne deti. Je Vam to fuk nebo? Jak casto hraje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
386
15.4.20 18:43

Nevadi, hraju taky. Je to pro nas oblibeny relax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
15.4.20 18:44

Obcasne hrani by mi nevadilo, kdyby nenarusovalo nas vztah. Kazdodenni hrani a utek do virtualniho sveta by mi vadil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6974
15.4.20 18:45

Nevadí, on ale u toho zas tak moc nevysedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22773
15.4.20 18:45

Nevadí. Děti jsou dospělé a já si zas čtu mimino. :D Ale když byly děti malé, neměli jsme počítač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
15.4.20 18:46

Vadilo by mi to, proto mam manzela, co neni dite, ale chlap :mrgreen: Kdysi jsme parili hry v ramci hernich veceru s prateli, ale to nam bylo kolem 20ti. Me ovsem stejne tak vadi neustale cuceni do telefonu, at uz na zpravy nebo nevimco. S tim trochu valcime :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465

Nevadí mi to. Hraje až večer když já jdu spát. Máme opačný režim. On je noční pták a já skřivan. Naopak jsou to pro mě nejlepší dárky pro nej, které mu vždycky udělají radost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17277

Když má čas a chut. Někdy nekolik večerů a nocí někdy si na to x dní/týndů nevzpomene. V zimě podstatně víc než v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9705

Nevadi, hraju taky, nekdy hrajeme spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257

Můj muž občas hraje na tel, ale tak 5-10minut denně ani to ne. Nemá na to čas a ani chuť. Pokud by měl sedět u pc x hodin denně, nesnesla bych to a přijde mi to jako velká ztráta času. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
15.4.20 18:47

Záleží kolik času tomu člověk věnuje. Můj nehraje, občas si dá jen něco an mobilu v čekárně u doktora, atd. Takže mi to nevadí.
Já taky měla období Zoo Tycon a Hospital a nikdy mi to nevyčítal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 18:47

Záleží, kolik hraní věnuje času. Je to závislost jako každá jiná. Já kvůli manželově hraní manželství ukončila. nedělal nic jiného, než hrál a hrál…

• Citovat
  • Nahlásit
34473
15.4.20 18:50

@Mandarinka6
Naštěstí nehraje. Občasné večerní hraní, když je vše hotovo, bych tolerovala. Ale denní vysedávání a hraní dlouho do noci ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 19:00

Nevadí. Já mám zase své koníčky. Ale manžel hraje až když děti spí. Přes den pomáhá v domácnosti, věnuje se dětem a příležitostně vaří :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
15.4.20 19:04

Ono závisí kolik tomu věnuje času. My s tím nemáme problém, občas si něco zahrajeme oba, občas si zahrajeme proti sobě. Ale vždycky se domluvíme, jestli ten druhý nemá v merku jinou zábavu společnou zábavu. Dost často svět počítačů opustíme a hrajeme deskovky, zrovna včera mě manžel rozmázl v kamionem po Evropě (když už se jinak cestovat nedá :mrgreen:). Teď mi spíš vadí režim u manžela v práci, kvůli nouzové u stavu to mají dost nevypočitatelné a tak má manžel na homeoffice pracovní dobu 16-18 h denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat