Vadilo by vám, kdyby váš muž dělal prodejní akce cizincům?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3210
3.4.26 21:07
@Jazmine píše: Více

Prostituce pro mě dno taky není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
3.4.26 21:15
@Jazmine píše: Více

A jako důkazní materiál Klopotka předloží tuhle diskuzi, teda to by se všichni pobavili. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
3.4.26 21:37
@mamule42 píše: Více
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
3.4.26 21:38
@Klopotkova píše: Více

A máš ho vůbec? :think: Tak co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
3.4.26 21:42
@Jazmine píše: Více

Ano, pro mě je dno někdo, kdo někomu ubližuje, někoho okrade, zabije, někdo, kdo ubližuje - obzvlášt zvířatům a malým dětem.
Vůbec ne ten, který uklízí, prodává, poskytuje sex za úplatu, za kterou si ten, kdo platí rád zaplatí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
3.4.26 21:50
@Klopotkova píše: Více

A jo, takhle navážno s tebou musím souhlasit 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77643
3.4.26 21:51

.

Příspěvek upraven 04.04.26 v 12:43

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
3.4.26 21:54
@Anonymní píše: Více

Ano, ani tato diskuze mě neminula

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
3.4.26 21:56
@Anonymní píše: Více

Je to lidské.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
3.4.26 22:07

Už jsem neviděla toaletářku ani nepamatuji :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4513
3.4.26 22:47
@Klopotkova píše: Více

S kolika lidmi tam asi přijdeš do kontaktu, že pokecáš a přijdeš na jiné myšlenky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21567
3.4.26 22:54
@boball píše: Více

Ja moc taky ne.

Klopo, kdo je tvuj zamestnavatel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
3.4.26 23:30
@Paní.Norrisová píše: Více

A já jsem psala, že chci s někým kecat? Ne,. Já jsem psala, že chci být mezi lidmi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
3.4.26 23:36
@PaníBovaryová píše: Více

Tak to tady rozhodně psát nebudu.
A taky jsem tady nepsala přesnou náplň mojí brIgády na pracovní pozici toaletářka.
Vůbec nikde jsem nenapsala, že sedím celý den v nějaké kukani, že vybírám peníze a dávám lidem ústřižky toaletního papíru dle toho, zda jdou na malou potřebu nebo na velkou.
To, že si to takhle postaru doplnilo x uživatelů není můj problém. Tady se klasicky domýšlí nevyřčené, pořádně nečte, ale nic překvapujícího, prostě klasický kolorit em
Zrovna tak, že muž a milka někoho obrali na předváděcích akcích, když nikde ještě ani žádnou předváděčku neměli. Prodávat tam automaticky neznamená někoho obírat, myslím, že vše je o lidech, proč by obchodní zástupce nemohl být slušný člověk, netuším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
4.4.26 00:19
@Klopotkova píše: Více

Kdo to asi tak může být toaleťářka :roll: najdeš zde: https://cs.wikipedia.org/…3%A1%C5%99ka
Ta fotka je skvělá :mrgreen:
Pokud neděláš správkyni objektu, nic jiného než výše vyobrazené to fakt není :roll: ty nevyřčená

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová