Vadilo by vám to, nebo jsem mimo?

Anonymní
5.11.19 17:34

Vadilo by vám to, nebo jsem mimo?

Ahoj,
mam otazku - na srpen naplanovali svagrove nejakou chatu na Sazave na 4 noci. Do planovaci koncerzace me nedali a meli bychom jet ve slozeni - ja, manzel, svagr, svagrova, jejich skoro 2leta dcera, a pak jeden par, ktery tvori kamarad a jeho pritelkyne, ktera me nemusi a ja nemusim ji (resila problem semnou pres sveho muze a michala ho do toho, aby mi on vynadal, co si dovoluju asi :D - sama mi nic nerekla). Nicmene problem je ten, ze ja jen vedela, ze by se teoreticky melo nekam jet a jinak nic. A dnes z meho muze vypadlo, ze je zaplacena zaloha, ale meli jen dva pokoje, tudiz my dva budeme na jednom pokoji s tim parem, kde me ta holka nema rada. Fakt sen. Platim prachy za to, abych byla 24hod s nekym, s kym se nemusim (a svagrove to oba dva vi a sami by s nimi na pokoji nebyli ani bez ditete).
Bohuzel uz je to zaplacene a ja nevim, jestli nebudu za hysterku a semetriku, ze mi to vadi. Psala jsem odpo svagrovi, ze je mi to silne nekomfortni a jestli se to neda nejak resit a on „at si vezmu s sebou sluchatka“ a pak me odkazal na svagrovou, at to resim s ni.
Nerada delam bubliny, ale proste tohle se mi nelibi, muj muz ani nevedel, ze to plati a bude se to rezervovat a dnes proste jen poslali, ze to je zaplacene, at posleme prachy. :D Videla jsem konverzaci… :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3267
5.11.19 17:38

A tvuj muz v te konverzaci nebyl?!?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
5.11.19 17:38

Vadilo by mi to, i kdyby mezi námi žádný konflikt nenastal. Člověk má prostě rád svoje soukromí. A já bych jim peníze neposlala, když to udělali tak jak nebylo domluveno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20450
5.11.19 17:39

Proč s nima vůbec jezdíte na dovolenou nějak jsem nepochopila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
5.11.19 17:39

Ano vadilo, ale to asi kazdemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
5.11.19 17:40

To ale celé zvoral tvůj muž, ne? Když se s nimi takhle domluvil. Jsem velice pohodlný člověk a než být na pokoji se dvěma cizima lidma, tak bych zálohu oželela a zůstala doma. Poučení pro příště.

• Citovat
  • Nahlásit
3267
5.11.19 17:41

Nechapu proc by dospeli lide meli spat spolu v jednom pokoji. Tak vyberu vetsi chatu ne? Me by to taky vadilo… ale manzel to asi schvalil ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219

Mě by to teda taky vadilo, ale já bych ani neuvažovala jet s někým, kdo by mi takto vadil na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24225

V prvni rade bych si podala muze, te zaplatil zalohu, aniz jsi byla o detailech akce indormovana. A jo, vadilo by mi to. Ja bych klidne nejela, zaloha nezaloha, odmitam travit svuj drahiceny cas s lidmi, ktere nemusim, navic na jednom pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11752

No já bych nejela v zadnem pripade. Tyhle společné akce nemusím, natož spat s kýmkoliv na pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581

To by mi taky vadilo, když už bych jela s nekym koho zrovna nemusím, tak bych chtěla aspoň pokoj v soukromí a ne spát s cizíma lidma :nevim: ale já bych žádné peníze neposlala, když to někdo domluvil bez tebe tak se měli aspoň zeptat než něco koupili cos nechtěla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 17:42
@ka2ka píše:
Proč s nima vůbec jezdíte na dovolenou nějak jsem nepochopila

Jsou to svagri a muz s brachou se maji dost radi… a pry je fajn vypadnout na 4 dny, kdz to vymysleli. Mne by to nevadilo mit tam svuj pokoj, mohla bych si jit po svym, ale takhle? Fakt na hlavu. Chapu, ze oni musi byt samo, kdyz maji dite, ale dohaje, ja myslim, ze nejaka chajda, kde jsou tri pokoje by se nasla ted jeste ne?

• Citovat
  • Nahlásit
3370
5.11.19 17:42

Tak mně by to vadilo, ale mně by to taky nikdo z příbuzných neudělal, protože prostě máme nějak nastavené vztahy. To záleží, jak věci fungují u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
5.11.19 17:43
@Anonymní píše:
Jsou to svagri a muz s brachou se maji dost radi… a pry je fajn vypadnout na 4 dny, kdz to vymysleli. Mne by to nevadilo mit tam svuj pokoj, mohla bych si jit po svym, ale takhle? Fakt na hlavu. Chapu, ze oni musi byt samo, kdyz maji dite, ale dohaje, ja myslim, ze nejaka chajda, kde jsou tri pokoje by se nasla ted jeste ne?

Reknu ti to tak, setrili prachy na vas ukor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 17:43

Oni ti dva dalsi patri k nam do party, vidame se zridka kdy na par hodin, to dam, uz i kvuli svemu chlapovi, s tim klukem te holciny se znaji uz dlouho…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat