Vaginalni mykozy

Anonymní
11.4.20 19:35

Vaginalni mykozy

Ahojte, máte někdo zkušenost s tabletkami Flor femina? Měla jsem minulý týden menstruaci a poté se mi na pochvy objevil takový světový flicek, většinou je to u mne priznak nějaké mykozy nebo něčeho takového, jenže jsem neměla vytok ani mě nic nesvedilo. Vzpomněla jsem si že mám doma tyto tabletky. Tak jsem je začala brát s tím že jsem je brala jen tři dny. Stále žádné svedeni ani pálení při moceni se nedostavilo. Vždycky si zkouším dat tampon dovnitř abych zjistila jestli mi na něm neco belaveho zůstane nebo ne. (Poradila gynekolozka) Tentokrát mi na něm právě něco málo zůstalo, bez zápachu, tak se chci zeptat za jak dlouho takové stopy po vaginalnich tabletkach zmizi? Když jsem si poslední dala 9. v noci. Jestli to co jsem měla na tamponu byly teda (prominte) nějaké kvasinky a nebo jestli to mohly byt zbytky z te tablety.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2414
11.4.20 20:06

Me teda vzdy po ranni sprse, pro sychr jsem nosila pres den intimku ale nic ze me neslo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 20:22

Omlouvám se, *svedivy flicek

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.11.20 15:27

Ahojky.. Prosím poraďte účinný krém/gel/tablety.. 2 Týdny před MS mi začal výtok lehce bílý.. Pak přišlo místo MS špinění s hlenem ( ne děložní sliznice-bez známek krve ).. Nic mě nepálí, nesvědí ani nebolí ale je mi to dost nepříjemné :oops: Předpokládám, že jsou to kvasinky.. Beru HA.. Nikdy jsem neměla sebemenší problém :nevim: Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
910
16.11.20 16:23
@Anonymní píše:
Ahojky.. Prosím poraďte účinný krém/gel/tablety.. 2 Týdny před MS mi začal výtok lehce bílý.. Pak přišlo místo MS špinění s hlenem ( ne děložní sliznice-bez známek krve ).. Nic mě nepálí, nesvědí ani nebolí ale je mi to dost nepříjemné :oops: Předpokládám, že jsou to kvasinky.. Beru HA.. Nikdy jsem neměla sebemenší problém :nevim: Děkuji

A že to jsou kvasinky, na to jsi přišla jak? Nevidím jediný příznak typický pro kvasinky - výtok tvarohovitý a zapáchající, svědění, pálení. Takže sama bych si to asi takto nediagnostikovala. Pokud místo MS příšlo špinění, to bych asi řešila s gynekologem, zvláště pokud HA už bereš delší dobu a doteď byl cyklus beze změn :nevim: Špinění místo MS, to kvasinky podle mě nesvedou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
16.11.20 16:37
@Anonymní píše:
Ahojky.. Prosím poraďte účinný krém/gel/tablety.. 2 Týdny před MS mi začal výtok lehce bílý.. Pak přišlo místo MS špinění s hlenem ( ne děložní sliznice-bez známek krve ).. Nic mě nepálí, nesvědí ani nebolí ale je mi to dost nepříjemné :oops: Předpokládám, že jsou to kvasinky.. Beru HA.. Nikdy jsem neměla sebemenší problém :nevim: Děkuji

Sama bych si nic neordinovala. Jestli u vas na gyndě pacientky přijímají, šla bych tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.20 16:48

Dobře, děkuji.. Já si tedy raději dojdu k dr ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová