Vánoce už zanedlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dadyv
Nováček 8 příspěvků 06.10.14 07:08
Vánoce už za nedlouho

Tak dnes máme 6.10. a zanedlouho jsou opět tady :-) já jsem velký příznivce Vánoc a těším se vždy už dlouho dopředu :-D a tak bych se chtěla zeptat Vás jestli máte nějaké plány třeba jestli budete Vánoce letos trávit jinak než obvykle a nebo jak vůbec trávíte Vánoce- kdy strojíte stromeček, co máte k Štědrovečerní večeři atd. :-) A hlavně bych se chtěla zeptat na to jestli někdo neví co se většinou děje v Praze ten první adventní víkend(nejlépe někde v centru) A také bych se chtěla zeptat na nějaké typy co vidět na trzích, co si tam koupit,… Koupili jsme si totiž lístky na vlak na 29.11. a chtěli bychom se trochu Vánočně naladit :-D :) Moc všem děkuji za každý komentář :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.10.14 07:12

@Dadyv letošní vánoce budou 22 max 23 prosince :mrgreen: takže extra samy o sobě.. nemám ráda komerci a to, co z vánoc udělaly obchoďáky atd.. letos ani nevim, komu co nadělím, bude ještě zajímavé.. :think:

gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 06.10.14 07:14

Taky se na vanoce moc tesim, male uz je pres rok a kdyz vidi svetylka, tak je nadsena.mam jen strach, abysme z toho nadseni nemeli stromecek na zemi. musime to nejak vymyslet. a dost se tesim na reakci male na balicky pod stromeckem :-) jestli z toho neco bude mit nebo ne. stromecek chci asi kvuli male zdobit uz tyden dopredu, aby si ho uzila.rada mi nosi hracky a tak, tak treba mi bude pomahat nosit retezy a „plastove“ banky.no a do Prahy bych se taky chtela kouknout asi prvni nebo druhy advent.

lucenka
Hvězda diskuse 35128 příspěvků 06.10.14 07:26

@Dadyv tak 29.11. bych se centru Prahy vyhnula. Bude se rozsvěcet strom, takže tam budou mraky lidí.
Jinak na Vánoce se už celkem taky těším. Hlavně kluk už to dost vnímá a nejradši by už zdobil stromek (teda on skoro obrečel odstrojení loňského na začátku února).

aleba
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 58 inzerátů 06.10.14 07:29

To je nějakej marketingovej průzkum nováčku? :mrgreen:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.10.14 08:09

Já Vánoce miluju hlavně kvůli jídlu, kupuju věci, co normálně ne, stane se ze mě hospodyňka, peču, vařim, dělam chlebíčky a jen o Vánocích mě to fakt baví :lol: jinak letos budeme slavit druhé Vánoce s naším prckem, loni to nevnímal, byly mu necelé měsíce a pod stromečkem chrupkal :lol: letos jsem teda plná očekávání, jak to bude prožívat, jak se mu budou líbit světýlka a jestli ho bude bavit trhat balící papír z dárků, dokonce jsem se rozhodla, že dostane i řízek pečený v troubě a osobní bramborový salát s bílým jogurtem :lol: :lol: budeme u tchýně v České Lípě, bydlí v lese a vánoční atmosféra tam bude ještě pohádkovější než u nás :lol: mno, už se nemůžu dočkat :lol: :lol: :lol:

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 06.10.14 08:20

@aleba : mozna, tak ja pridam netypickou odpoved, at je to zajimavejsi ;)

Vanoce uz treti rok nebudeme mit prakticky zadne, jestli to vyjde, budeme na cestach…stromecek mame maximalne smraditko v aute, darky nevedeme a k jidlu budeme mit nejspis neco jako tunaka z konzervy :D (Deti nemame, nez mi tady zacnete nadavat, ze je o neco pripravuji ;) ) Prvni z tech netypickych Vanoc jsme meli tusim sendvice z benzinky :lol:

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 06.10.14 08:35

Co si pamatuji z Prahy, ten prvni vikend byva narvano a na trzich jsem kupovala tu a tam nejake drobnosti nebo ozdoby, byval tam stanek pro charitu, jestli to jeste delaji, netusim. A svarak, i kdyz byva hnusny, ale jaksi k tomu patri ;)

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 06.10.14 08:48

@beruska9 a víš, že ti závidím :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 06.10.14 08:54

Holky jak dlouho dopředu bych mohla začít péct, aby cukroví bylo na vánoce ještě chutné a k jídlu… Přesně na vánoce čekáme prcka, tak přemýšlím jak moc dopředu můžu začít…V sobotu jsem pekla perníčky… ale už nezbyl ani jeden měla jsem nový recept, tak jsem si ho vyzkoušela.. :palec:

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 06.10.14 08:55
@beruska9 píše:
@aleba : mozna, tak ja pridam netypickou odpoved, at je to zajimavejsi ;)

Vanoce uz treti rok nebudeme mit prakticky zadne, jestli to vyjde, budeme na cestach…stromecek mame maximalne smraditko v aute, darky nevedeme a k jidlu budeme mit nejspis neco jako tunaka z konzervy :D (Deti nemame, nez mi tady zacnete nadavat, ze je o neco pripravuji ;) ) Prvni z tech netypickych Vanoc jsme meli tusim sendvice z benzinky :lol:

:lol: :lol: :lol:
nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.10.14 08:57

@Veruzka.D my pečeme tři generace dohromady a začínámě vždycky kolem Mikuláše…každopádně babi tvrdí, že v půlce listopadu by to šlo už začít péct, jen bych do Vánoc sežrala všechny pracny :D proto pečeme až v prosinci :D

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 06.10.14 09:00

@nunik No na Mikuláše už by pro mě bylo celkem pozdě, ale jestli tvrdíš že v půlce listopadu by to šlo, to by bylo fajn. :potlesk:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:00

Ja se toho letos popravde trochu bojim, jsme nove přestěhování a jemam vubec vymysleli výzdobu, nemam rada pečení cukrovi, ale rada ho jim :mrgreen: a pak udelat vsechny vence ozdobné, darky taky nemam vymyšlené :think: no bude to zajimave :mrgreen: Stromeček strojim vetsinou tyden pred Stedrym večerem. Jinak 24.12. budeme s manželem samy, 25.12. asi u tchyne a 26.12. mozna u moji strany :nevim: A k veceri delam rybi polévku a vyvar, pote kapra, rizky a vinnou klobásu, bramborový salat, salat bramborový bez majonézy a brambory samotné :lol:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.10.14 09:07

@Veruzka.D při nejhorším, si napeč už ted a dej to do mražaku, hm? ne teda asi cukroví, co je plněný, jako košíčky, to by asi nebylo dobrý, ale my máme vánoční cukroví i na Velikonoce :lol: :lol: :lol: to by nebyly V :lol: Velikonoce, kdybych se nepřecpala pracnama z mražáku :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >