Reklama

Večerní usínání v takovém horku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzlee
Kecalka 117 příspěvků 41 inzerátů 10.08.18 11:11
Večerní usínání v takovém horku

Ahojte :) Poslední dva dny mám večer velký problém usnout..jdu spát kolem 10.převaluju se z jednoho boku na druhý bok a usínám až kolem 1.ráno :zed: V ložnici máme kolem 31stupnu, takže hic :zed: Co vám pomáhá usnout v takovém vedru? Já už jsem z toho na prášky. Větrák jsem zapla jen na chvili, jelikož vedle v postýlce nám spí dítko, ale stejně to nepomohlo, akorát to dělalo kravál :zed: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 10.08.18 11:14

Namočim si maly ručník do studené vody dam na ramena a spím :D

peckova
Stálice 78 příspěvků 10.08.18 11:14

Zkus dát před ten větrák láhve se zmraženouu vodou

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 10.08.18 11:18

Já tě a všechny ostatní upřímně lituju. My máme doma 24°C a i přesto mi je vedro. Ale díky tomu spím jako špalek

Prtulak
Kecalka 203 příspěvků 10.08.18 11:20

@Zuzlee vychladit si pyžamo nebo prostěradlo v mrazáku, pomůže na chvíli. Nic mi stejně nepomáhá, usnu na hodinu, vzbudím se vedrem a pak jsem do tří do čtyř vzhůru… Děs!

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6746 příspěvků 10.08.18 11:20

Já věším do oken namočené prostěradlo nebo přes otevřené okno zatáhnu závěsy, které pokropím vodou (jak to průvan suší, tak to dost ochlazuje). A dnes je na to ideální počasí, i přes den mám teď ve všech oknech přehozená mokrá prostěradla/po­vlečení/závěsy a jak pofukuje, tak už jsem vychladila byt na krásných 26,8 :lol:

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 10.08.18 11:21

My máme v ložnici celkem příjemně, přes noc vyvětram a přes den zavřu a zatáhnu žaluzie tak to tam tak nepeče. Větrák pouštím průběžně přes den aby se ten vzduch hýbal, ale taky nemůžu spát, 30 stupnu bych asi chcipla, máme kolem 25 a i tak většinou usnu až úplně vyčerpáním nekdy po půlnoci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 11:40

Máme doma také 30-31 (ráno, večer i v noci), vyvětrat to nejde. Naštěstí jezdím na víkend na chalupu, kde je uvnitř jen 25-27. Přesto ty noci v paneláku nedávám. Včera jsem ležela na zemi, na sobě mokrý ručník a stejně se mi bylo zle a motala se hlava.
Ač těch patnáct let, co tady žiji, dělám cokoliv pro snížení teploty, tak ta se naopak zvyšuje (tepelný ostrov z nově postavených domů).

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 10.08.18 11:42

Ty vado.. taky lituju, my mame doma fakt prijemne. Vetrame pres noc, v 8 rano okna zaviram, zaluzie zatahuju. Vetraky jedou pres den, jeden v loznici (ten proudi i do obyvaku) a jeden u maleho. U maleho mame takovy tišší, ne takova ta klasika ale je to asi metr vysoka roura s vetrakem uvnitr. A kdyz das pred to zmrazenou petku s vodou budete tam mit příjemně.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 6 inzerátů 10.08.18 11:53

naprosto tě chápu,já raději ani nevím kolik doma máme,i přesto že máme na okna dá se říct stnín, furt na chcípnutí,večer mám problémy usínat v noci se budím totálně zplavená,taky už nevím co dělat,mám pocit že jestli spím ve vytahaným tílku a kratasech který plandá na mě už není takový rodzíl se spaním v nahotě,okno do kořán celou noc ,doufám že už to brzy skončí už toho mám taky plný zuby :)

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 10.08.18 11:54

Ložnice pod střechou, taky těch 31 a jsem tak unavená z celého dne s dětmi, že padnu a spím. :mrgreen:
Jinak i teď je v bytě 29 stupňů, je to zateplený dům a teplo pěkně drží.

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 10.08.18 11:56

Spankovy deficit. :D zalzky nemame, vetraky nevedeme, teplomer radsi taky ne,.vedro je sileny, ale usinam v okamziku, kdy zavru oci. :D

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 10.08.18 11:57

Mi máme v ložnici a vlastně po celém bytě přes třicet už téměž 3 týden.Včera dokonce 31.9,asi rekord.S tím spaním je to hrozný,chodím pozdě a taky se převaluju.Ale poslední dny si dám před spaním sklenku vína a cvelku dobře pak spím,takže doporučuju :D ;)

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 10.08.18 12:00

Porid si klimatizaci, pak nemusis resit kazdy rok to same :roll:

Kelsey
Hvězda diskuse 44450 příspěvků 10.08.18 12:19

Delame pruvan v celem baraku, spime samozrejme nahati. Dneska v noci uz mi bylo, tak nesnesitelne horko, ze rikam, ze pujdu skocit do bazenu a klidne naha, at se sousedi pobavi.
Ale nesla jsem, ze nechtelo se mi pak plachtovat bazen. A rano jsme vstali, posnidali a prubezne jsme v bazenu nebo na lehatku ve stinu. To uz se neda.
Vecer slibuji, ze ma konecne prset. U nas je Sahara, takze az zaprsi a my nebudeme moc dychat, jak bude dusno.
My mame nachystane na klimu, chybi dokoupit jednotky do pokoju. Ctyri leta jsme se obesli, ze to nespecha a staci vetrat v noci, jestli maji byt dalsi leta, takova sadomaso sauna, tak se uz musi opravdu koupit.

Příspěvek upraven 10.08.18 v 12:23

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >